Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida arvad jalgpallist?

Soovitatud postitused

ise olen juba mänginud 8 aastat ja ära veel ei tüüta ja EM võitjaks ennustan portugal!

Ja vaatamise osas on ise kohal olla ikka supper sest see elamus mis sa sealt saad ei ole tavaline:D

 

ma siiski arvan , et portugal ei võida:D pakun ise kas hispaania , prantsusmaa , itaalia või holland :D aga kindlasti mitte portugal:D neil lihtsalt ei ole vastavaid mängijaid enam:D ja ronaldo ei tee üksi ka mitte midagi !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma siiski arvan , et portugal ei võida:D pakun ise kas hispaania , prantsusmaa , itaalia või holland :D aga kindlasti mitte portugal:D neil lihtsalt ei ole vastavaid mängijaid enam:D ja ronaldo ei tee üksi ka mitte midagi !!

 

Tglt Portugalis on küll mängjaid, ning ma usun et nad jõuavad isegi poolfinaali, aga ma usun/loodan et võidab kas Hispaania või Prantsusmaa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eks ta ole maitse asi ise olen k2ind jalkas juba suht kaua ja siiani meeldib. ka alexi võimalused jalka nautimiseks on head :D kuid ise olla v2ljakul om minuarust hoopis teine asi ja seal midagi ilusat teha (Y) . btw kaitse võib teha rohkem kui mõni ründaja..kõik m2ngijad on tähtsad aga kui oled v2ravavahiga kahekesija 5 ründajat peale jooksevad ja sa palli ära lööd on ju hea tunne. mida teeksid ründajad ilma kaitseta?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise ka jalkas, ülimõnus.

kaitse on väga tähtis.

portugal peaks võitma, neil on väga palju staarmängijaid- ronaldo ( manu), nani(manu), quaresma (porto) , carvalho (chelsea) , paulo ferreira (chelsea) , nüüd ka jose bosingwa (chelsea)


barrowsmdharok,Seps21.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Jalgpall on tegelt üks igavamaid spordi alasi mis ma tean.

20 Lolli jooksevad ühe lolli palli järgi ja saavad selleeest kõvasti palka:P


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.