Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
nja 28.aprill sain protokolli :| sõber sai ka ta sai 1200 avalikukorra rikkumise eest,ise pole viitsind järgi minna sellele:D ei taha näha palju ise saan :D:D:D

 

Ootad kohtukutset jh? :P:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitu protokolli oled saanud? 2

 

Millega vahele jäid?

. 1. suitsetamine (olin 12 , j2in golivel vahele , ment tuli sinna )

. 2. joomine (16 aastaselt, olin j6hkralt m2lus, k6ndisin koju , j2in bussikasse istuma , et puhata ja j2rsku tuli ment )

Kui trahvi said siis palju?

. 1. Alla 100 eek , ei m2leta:D

. 2. Alla 300 eek :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahele pole otseselt jäänud, sügisel sai ühelt peolt tagasi tuldud ja kaugelt oli näha, et mendiauto tuleb.

Kaua me ei mõelnud panime kohe jooksu..

Hmm kunagi ammu ammu on ära joostud pmst selle pärast, et lasime linnas suht avalikult rakette ja siis ka ment tuli.

Poleks midagi teinud ma arvan, sest olime suht tatikad ja mitmekesi aga jooksu panime ikkagi :D

 

Aga jah see adrelaks on ülikõva mis jooksmisega kaasneb ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üheksas klass joomisega mõned aastad tagasi. (240.-)

 

Eelmine nv avaliku korra rikkumine ning avalikus kohas alkoholi tarbimine. (ei tea veel) :D

 

Mõned trahvid on ka piletita sõidu eest


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitu protokolli oled saanud? 2

 

Millega vahele jäid?

. 1. suitsetamine (olin 12 , j2in golivel vahele , ment tuli sinna )

. 2. joomine (16 aastaselt, olin j6hkralt m2lus, k6ndisin koju , j2in bussikasse istuma , et puhata ja j2rsku tuli ment )

Kui trahvi said siis palju?

. 1. Alla 100 eek , ei m2leta:D

. 2. Alla 300 eek :D

 

1. fail

alla 13 aastased ei saa trahvi.

alaealiste komisjoni lähevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole kordagi trahvi saanud.

Väike juhtum on olnud küll, kui olime linnas ja tegime kesklinnas jooki enne peole minekut. Sõber muidugi: ''Siia ei tule kunagi mendid.'' Saime siis koksid ära tehtud ja ma vaatasin korra paremale ja voa, kaks politseinikku. Tulid siis meie juurde ja küsisid dokumente, panid puhuma. Kõige noorema panid puhuma. Siis rääkisime nad suht seal ära, et lähme kohe koju, ehk linnast minema jne. Lõpuks lasid meid ära ja ütlesid, et ei taha enam meid näha.

Muidugi pärast pidu oli kahel mu sõbral samade politseide eest vägev jooksmine :D Kätte neid ei saadud aga umbes 3 politseiautot tuli sinna piirkonda.

Kõige parem hetk oli see, kui sõber lasi jooksu siis tüse naispolitseinik karjus: ''MA TEAN SU ANDMEID!'' Kuigi ei juhtunud mitte midagi :D Mingit kutset ei tulnud talle.

 

Võite öelda, et cool story bro. I know.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole kordagi trahvi saanud.

Väike juhtum on olnud küll, kui olime linnas ja tegime kesklinnas jooki enne peole minekut. Sõber muidugi: ''Siia ei tule kunagi mendid.'' Saime siis koksid ära tehtud ja ma vaatasin korra paremale ja voa, kaks politseinikku. Tulid siis meie juurde ja küsisid dokumente, panid puhuma. Kõige noorema panid puhuma. Siis rääkisime nad suht seal ära, et lähme kohe koju, ehk linnast minema jne. Lõpuks lasid meid ära ja ütlesid, et ei taha enam meid näha.

Muidugi pärast pidu oli kahel mu sõbral samade politseide eest vägev jooksmine :D Kätte neid ei saadud aga umbes 3 politseiautot tuli sinna piirkonda.

Kõige parem hetk oli see, kui sõber lasi jooksu siis tüse naispolitseinik karjus: ''MA TEAN SU ANDMEID!'' Kuigi ei juhtunud mitte midagi :D Mingit kutset ei tulnud talle.

 

Võite öelda, et cool story bro. I know.

cool story bro.

 

 

endal paar korda nendega rääkind ja ükskord käisid mul vanaisal külas ka siis aknast jälgisin pingsalt ja värisesin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
cool story bro.

 

 

Endal paar korda nendega rääkind ja ükskord käisid mul vanaisal külas ka siis aknast jälgisin pingsalt ja värisesin.

 

WTF? :D:d:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis sa arvad, kes nad saatis?

 

asdafa.bmp

 

:D:d:d::D:dd::D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viidi kainerisse teisipäeval :D

2,24 promilli siis + avalikus kohas alkoholi tarbimine :D


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hiihihihih, ei taha.

 

endal selline kokkupuude, et ment sõitis eile mööda kui kõndisin, suht julm, sõitsid nii kiiresti, et mul seelik tõusis üles kohe. :(

 

Haha

 

Ise olen aind 1 korra kokku puutunud mentidega ja see oli ka avalikus kohas rakettidega mängimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Heh , ise olen kokkupuutund ainult sellega et Helkurit ei olnud pandi bussi saime kirjaliku hoiatuse talvel detsembris kuskil.

 

Kuhu see kord jäi, kui puhusid 0,04???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitu protot oled saanud? 6 vist

Millega vahele jäid? 1. Joomine olin 13 (elu esimene kokkupuude politseiga) 2. Eirasin silti "Sisenemine keelatud varisemis oht" 3. Lõhkusime mingit Ford-i ---siis olin mingi 2 aastat puhas--- 4. Joomine (see aasta) puhusin 1,4 promilli välja 5. Suitsetamine (peale joomist nädal aega hiljem) 6. Juuni alguses jälle suits.

Kui trahvi said siis palju? 1. joomise eest alaealistekomisjon vms. (hoiatus) 2. Eiramise eest 180.- (hoiatus trahv pidi olema) 3. Ford-i lõhkumine 180.- 4. joomine 240.- 5. Suitsetamine 240.- 6. suitsetamine 300.-

 

Varastanud pole kunagi poest...

Aga jah.. nüüd on küll vähe piinlik, et ma nii paha poiss olen olnud. Aga no mis teha..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene kord sa võid maksimum trahvi ka saada , aga tavaliselt seda ei tehta . Kõik oleneb sellest , millega vahele jääd , kuidas käitud ... 6protokolli kuskil hetkel , tuleb veel ...


[sIGPIC][/sIGPIC]

I LIVE FOR THE HARDER STYLES !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.