Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
see pidi naljakas olema? :huh:

 

endal pole veel vist selliseid asju olnud...

 

rämedalt

 

// see ka veel et jäin avaliku onaneerimisega vahele


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
heh, rex , me peaaegu ühtekad, minu lugu siis:

 

"yks kord kui olin väljas naistega kell 3 öösel,sitaks täis olin eks, ment tuli ning kysis kus elan, ytlesin mine putsi ,tömbasin riista püksist ning jobistasin näkku talle. tõmbasime siis naistega metsa, eksisime ära, panime perse üksteisele, siis sain aru et faking need olid mehed.Räme masekas oli. Nüsisin veene nats. jõudsin metsast välja olin 10000 km kaugel kodust"

 

Juunior of imelik ?:O

Ise kasutan võõraid aedu kui politseiga kokku puutun .,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olin kelll 3 öösel v2ljas,ment kysis,kus elan,siis jooksin metsa,eksisin ära.:DKui j6udsin välja metsast olin oma majast 200m kaugusel:D

 

 

heh, rex , me peaaegu ühtekad, minu lugu siis:

 

"yks kord kui olin väljas naistega kell 3 öösel,sitaks täis olin eks, ment tuli ning kysis kus elan, ytlesin mine putsi ,tömbasin riista püksist ning jobistasin näkku talle. tõmbasime siis naistega metsa, eksisime ära, panime perse üksteisele, siis sain aru et faking need olid mehed.Räme masekas oli. Nüsisin veene nats. jõudsin metsast välja olin 10000 km kaugel kodust"

 

 

Me ikka päris sarnased :O

 

"Ükskord kui olin naistega väljas, päeval kell 1, sitaks kaine olin, mingi ment tuli, küsis " suhu saab ? " Ma vastasin " laku lahti tatt " tõmbasin lagedale oma riista, ning ütlesin "hui saad" Sörkisin metsa, olin 10m kaugusel kodust "

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole nendega kokku puutunud. Loodan, et ei saa neid kaela kah


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alustame :

 

Vanas elukohas :

 

Mendimaja taga suitsetamine - mentide eest ära jooksmine.

On kontrollitud lambist promilli ala tuldud juurde ja puhu.

Käisime vanas majas , ei tohitnud ^^ ja ment kohal ja puhkuma millegi pärast.

Tallinna GoLive , tänavanuka peale suitsetama , ment sõidab rahva sisse ja kogu rahvas lihtsalt haijub rahva sekka , paar inimeset võeti vahele.

 

Hoiatused kõik-

 

Uues elukohas :

 

Ostsin rolleri ja hakkas asju tulema.

Nimelt suutis sõber matsu panna ja esigondli ära lõhkuda , ise kolisin 2ra , aga esigondel j2i parandusse vanase elukohta ja ma tahaks sõita et jhm. Esituld ette ei saanud panna , nii , et panin ilma ringi.

 

Ment sõidab vastu , võttis hoo maha ja kui ära pöörasin hakkas järgi tulema ja tegin minekut.

Öösel , Linnas toimusid mingi Linna päevad ja oma 20 mendi autot oli ka kohal , lahe. Sai teiste eest ära vipertatud väikeste tänavete mööda ja siis kodu tee otsas paneb ment täistuled näkku ja vilkurid tööle. Ei saanud eest ära minna.

 

Läksin rolluga kooli , polnud teist kiivrit ja sõitsin rahulikult , et võtsin õe ka peale. x ) Mõnus üle 70km/h on sees ja ment lendab tagant vilkuritega järgi , ise ei kuulnudgi esialgu aga õde hakkas karjuma ja sain Kirjaliku hoiatuse.

Ment oli nii pime , et seda ei näinudgi , et mul esituld polnud , afc kui autost v2lja sain jooksin rolleri ette , et ta ei märkaks.-

 

Siiamaani vedanud siis , pole trahve saanud.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EtJah , kõndisin koju , ja ment võttis vahele pole helkurit . :D Sain hoiatuse .. aga helkurit nad mulle ei andnud , neil olevat otsa saanud .

Kõigepullim oli see , et alkohaisud käisid üle pea ja silmad särasid Õnnex nad ei saanud aru ... Vist . :D

Rohkem kokku puuteid ei ole aga nimi on küll mendis tuttav tänu oma vennale . :D


Elu on kahjulik !^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Juunior of imelik ?:O

Ise kasutan võõraid aedu kui politseiga kokku puutun .,

 

Sama siin kui peaksin kokkupuutuma kasutan võõraid aedu aga ükskord feilisin hakkasin ülehüppama ja jalad jäid taha kinni siis said mendid kätte

 

Aga kui atmiga sõidan ja ment sabas siis kasutan kas põlluteed , külateed , või siis mingit moodi kiirendust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei ole kokku puutunud ja ei puutu ka. Loodan...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile sain tasuta helkuri :) Õnneks ei pandud puhuma..

 

Mendi jama mul vähe olnud, joon suitsetan lärman vahest ja olen ala veel :)

Taga ajamisi on palju olnud.. Nt. Turbas olime bussijaamas öösel ja just ellamaa tanklast tulnud jookitega. Meil hakkas igav ja hüppasime kõrval olevasse aiamaale, tõmbasime paar kirsi oksa alla, pildusime neid autode esiklaasi jne. Millegi pärast siis ei tehtud välja sellest. Aga kui porgandid võtsime siis esimene auto jäi seisma :D Mingi 4 kesi 20+ vanuses olid vist :)

Roostes aiast oli kohe läbi jooks ja elektri välja lülitamine terves turbas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma olen mingi 4-5 korda mingi mendi eest ära jooksnud aga kätte at pole nad saand veel :D

1) toppisime mingi keldri korstnasse (rakette olime siis 12 veel :D) ja järsku keeras ment ette aga kõik tõmbasid nahhui :dead:

2) laamendasime lasteaia katusel :)

3) viskasime lasteaeda toru siili :dead:

midagi oli kindlasti veel aga ma ei mäleta:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Te olete nii lahedad..

Mõelge, tänu teile on välja mõeldud saade "Krimi"

Ma olen teie üle nii uhke.

Keep going ja vb kunagi satute ka sinna saatesse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, pole kunagi vahele jäänud, ei taha ka.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mm kunagi verevi rannapeol , sõbraga lasime kuskil metsas gin energyt :D siis erariietes 2 menti tulid, üks oli naine , teine mees , arvasime et mingi noorpaar, aga tra kohe mingi raadiosaatja välja ja kellad ka :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile käisime tre peol juurus.

Ostsime piletid , panime möllu sees mingi 10 minti, läksime välja viina ringe tegema ja järsku lappas kuskilt põõsast kaks menti välja erariietes.

Tõmmati kohe autosse ära, alguses tahtsid meid raplasse ära viia aga me hämasime nad ära kuidagi ja tegid ainult protokolli..

 

kas sa oled russ?? sest ainult russidel on nn ''viinaring''

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kas sa oled tatt? sest aind tatid spämmivad iba ...


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

endal siis viimati suht ammu.Nimelt olin elvas skatepargis ja oli talvine aeg.Ühel tyybil oli rakette ja siis panin vennal taskusse rakette ja jope ning pyksid põlesid vennal ära:S.Siis oli jah pärast juba pask tunne.Neid väiksemaid asju ei loe sest need väga väikesed:D.Viimati oli see ,et mingi täiskasvanud tulid peksa andma mulle (ise olen 16 aastane).Nemad olid mingi 25 jne." tykki olid vanemad yks oli väike.Tulid tuppa ema tuli ka vaatama ,et mis on. lykkas ema eemale vastu kappi ja tuli mulle peale.Võtsin vennalt randmetest kinni ja ytlesin ,et lase varvast siit.Siis hakkas ähvardama paukusin vastu.Ema ytlrd vennale ,et ta kutsub mendid.Ja kutssusgi aga mendid tulid väga kaua mingi 1,30h siis helistasin onudele ja onud jõudsin enne mente kohale.Onud andsid peksa nendele vendadele ja siis tuli töpselt ment:D.Nüüd pean mingi tunnistust andma jne...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.