Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

viimati peatas, küsis dokki, pani puhuma. ütles, et numbrituled ei põle ja lasi minna.

 

Meeldiv ja viisakas oli -nagu minagi :)

 

Ma olen tähele pannud, kui olla Politsei vastu viisakas, siis nemad ka üldjuhul ei suhtu sinusse üleolevalt. Huumor aitab igas situatsioonis.

 

Mul oli viimane kokkupõrge, kui mind taheti trahvi teha telefoniga rääkimise eest roolis. Mul on Eesti numbrid ja sõidan Hispaania rannikul. Võeti lihtsalt vilkuritega kiirteel maha ning öeldi, et nad nägid mind telefoniga rääkimas sõidu ajal. Trahv 200e sularahas. Mina muidugi põiklesin vastu ja tegin ahastava näo pähe, sest ma ei rääkinud tegelikkuses. Natukese aja pärast oli summa juba 100e sularahas. Siis ma ütlesin neile, et mul on hands free süsteem(mul võtab tel autoga ühendust igakord, kui sisse istun automaatselt). Nad ei uskunud mind. Ma ütlesin neile oma numbri ja nad helistasid. Telefon oli taskus ja autos hakkas kõlaritest kostuma häält, politsei vabandas ja soovis head teed. - fail haha :D

 

Turistikas kohas võõrnubrid on nende lemmikud :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus kandis? :)

 

Viimasel ajal viks ja viisakas olnud, tüüpilised juhikontrollid ja reidid ainult jms. Korteriläbul Rabas kutsuti ka Politsei meile, mõningad viidi raudus minema, ise olin seal rahulik.

 

Pärnus btw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olin mingi 9aastane, ja lõin ühe kutile õuas näkku jalaga, ema sai trahvi. 3000 krooni vist..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viskasime sõpradega maal metsas kividega suvva ja ss viskasime talunikul korraga 5 akent katki,vennal oli jahipüss,täitsa putsis,tegi jalgealuse meil kuumaks,kutsus mendid,maksime aknad kinni,mingi 1000 eur plekkis kokku

 

Suvel sõitsin ATV-ga ilma lubadeta ringi,sain hoiatuse aga lasin edasi:D


EtdmmHT.jpg

See, et sa silmad roheliseks värvid ja lõuaotsa paar karva kasvatad ei tähenda, et sa kohe Hulk.

Üks sitt sõna ja sa tont saad pureda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üle ei pinguta?

 

Olin mingi 9aastane, ja lõin ühe kutile õuas näkku jalaga, ema sai trahvi. 3000 krooni vist..

 

Pole veel mitte ühtegi kokkupuudet olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suulise hojatuse saime sõpraga. Tulime just airsofti mängust kodupoole, minu m4 oli ilusti seljakotis peidus aga sõper hoidis enda oma käes, võite arvata mis nägu politseid tegid kui nad kinni meid pidasid.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Reedel avalikus kohas pissimise eest protokoll.

Umbes kell 03.10 valgustamatta parklas sai kergelt vindise peaga soristatud. Noored kuked lendasid platsi ja kirjutasid protokolli, kuigi nende kohalejõudmiseks olin juba ammu asjad ära ajanud :D

Sõber kes koos minuga sama asja ajas sai kiirmenetlusega 40 euri ( esimene protokoll elus ). Mina ei olnud kiirmenetlusega nõus ja asi läks nüüd üldmenetlusse... eks näis mis saab, endal ka rikkumisi all ei ole, ning alaealine ma ka ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõitsin ATM-iga üle maantee tuimalt, ei vaadanud vasakule ega paremale, saadud siis 3kilomeetrit lastud edasi pea täis gaasiga viimane käik. Hakkan juba metsa ära keerama, et uuele ringile minna, järsku vaatan, polisi sõidab kõrvale, tõmbab vilkureid korra ja siis hakkab seal rääkima minuga, mida ma teen ja kus ja mida. Kuigi ma ei sõitnud avalikul teel, vaid üle selle :D Küsiti nime ja stuffi, aga hoiatust ei jäätud, isegi suuliselt ei hoiatatud. Ma ei tea, kas seda loetakse hoiatuseks, vähemalt mulle ei mainitud, et hoiatus vms :D Ühele polisile isegi meeldis mu masin :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reedel avalikus kohas pissimise eest protokoll.

Umbes kell 03.10 valgustamatta parklas sai kergelt vindise peaga soristatud. Noored kuked lendasid platsi ja kirjutasid protokolli, kuigi nende kohalejõudmiseks olin juba ammu asjad ära ajanud :D

Sõber kes koos minuga sama asja ajas sai kiirmenetlusega 40 euri ( esimene protokoll elus ). Mina ei olnud kiirmenetlusega nõus ja asi läks nüüd üldmenetlusse... eks näis mis saab, endal ka rikkumisi all ei ole, ning alaealine ma ka ei ole.

 

 

Kuupäev 19.06.2013

Maksekorraldus Nr. 110

Saaja RAHANDUSMINISTEERIUM

Viitenumber XXX20XXX134XXX

Tehingu number RO1322055XXX

Maksja XXXXXXXX KAUR

Saaja konto 10220034796011

Summa 40,00 EUR / 625,86 EEK

Maksja konto nr 100103598XXXXX

Selgitus

 

 

vot mis sai sealt üldmenetlusest :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin eelmine laup elu esimese liiklusrikkumise ja kiirustades keerasin möödasõidul olevale autole ette vasakpöördel. Minu õnnetuseks oli see tagumine auto politseinik ja kuku või ümber mis draama sellest tuli, arvestades asjaolu, et mul on veel algaja load. Üldiselt mingi osa oli muidugi minu viga aga paraku täielikku süüd ma endale võtta ei tahtnud. Vaidlesin mis ma vaidlesin, samas otsus oli juba niikuinii minu eest eelnevalt ära tehtud ja mis seal ikka, edasi kaebama niikuinii ei hakka ja jumal tänatud, et niigi hästi läks. Avariid ei tekitanud.

 

Kokkuvõttes sain miinimumi kätte ja 40€ kiirmenetluse käigus.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimane kokkupuude oli , siis kui sai oma sõpradega/tuttavatega piirkonnast ratastega trippimas käidud, mis ikka teha kui õhtul kell palju ja igav on, ikka rattaga tagale ja arvake ära kes seljatagant vilkurid peale pani :D, kõik tõmbasid eri suundadesse ratastega minema aga üks saadi kätte, see rääkis kõik nimed sisse ja erilist midagi ei olnudki kui räägiti et nii ei sõideta jms.. et preagu hoiatus siis. ( olime, siis 15 )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2012 aasta talvel nagu ikka väiksed lapsed ostavad oma pauguherneid ja mida iganes. Aga see kord tuli midagi kõvemat lettidele (lordi), tahtsime ka sõbraga proovida, et mis teeb siis ja kui täpselt laseb. Kumb lähemale laseb ühele ukse praole, et see siis saab 5€, olime just jõudnund ühe põlema panna kui nurga tagant tuli mendi kaubik ja see oli vist minu elu kiireim jooksmine. Muidugi meid kätte pole saadud ja on ka varem kokku puuteid olnund. Käidud korra isegi alaealiste komisjonis.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin eelmine laup elu esimese liiklusrikkumise ja kiirustades keerasin möödasõidul olevale autole ette vasakpöördel. Minu õnnetuseks oli see tagumine auto politseinik ja kuku või ümber mis draama sellest tuli, arvestades asjaolu, et mul on veel algaja load. Üldiselt mingi osa oli muidugi minu viga aga paraku täielikku süüd ma endale võtta ei tahtnud. Vaidlesin mis ma vaidlesin, samas otsus oli juba niikuinii minu eest eelnevalt ära tehtud ja mis seal ikka, edasi kaebama niikuinii ei hakka ja jumal tänatud, et niigi hästi läks. Avariid ei tekitanud.

 

Kokkuvõttes sain miinimumi kätte ja 40€ kiirmenetluse käigus.

 

See on päris halb viga siiski. Möödasõidul olnud autole ette keerata, oleks võinud halvemini lõppeda ning mitte raha poolest. Ise ma mõtlen siiski, et miks see tajur möödasõitu teeb autost, mis pöörab... kas sa oled uimane sõitja või miks isegi keegi mõtleks mööda sõita?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lasime rakette sõpradega talvel. Ehk keegi tead või aimab mis on Super ThunderKing XXL. Teeb igatahes tugeva paugu. Lasime siis seda, kõik oli ok. Pärast natuke vilekaid ka, sõber mõtles, et teeb pulli, pani posti sisse lasi õhku, vilinat tuli, nalja kui palju. Ära minnes järsku vaatame seljataga kaubik tuleb. Sõber teeb nalja kohe, oh vaata ment tulebki, me arvasime lihtsalt must kaubik, jõudis valgusposti alla, vilkurid peal. Oh seda jooksu siis :D Õnneks jäime politseile pimeda nurga alla :)

Kunagi väiksena jalgarattaga oli ka kokkupuude.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läksin appi kaklema, tuttavaga lihtsalt tuldi tüli norima (hakkasid tõuklema ja tõmblema mingid kaks vanemat mustlast - mööda kõndimise pealt lükkas kättega üks vms.) helsinkis ja siis mingi 5 minti hiljem sain seljatagant nuiaga pähe...

Response time level max.

Sain ainult 3 õmblust peapeale... esialgul -.-

 

//E: Ei ole midagi mille üle ma uhkust tunneks.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.