Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lemmikraamat?

Soovitatud postitused

Oi ,

Mul palju lemmikuid :D

 

No näiteks :

 

Pärandi Trioloogia (Hetkel Eragon+Elder) :)

 

Musta Võluri Trioloogia (Võlurite Gild , Õpilane , Ülemlord) :wa:

 

Aahzi ja Skeeve seiklused (H)

 

Eks neid leidub veel ;)

 

Eks mingi 50 raamatut mahub listi :D

 

Enivei

 

~Ficke:ty


3razs.pngadventurelog.php?u=Ghost_Ivan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nimed marmortahvlil. Raamat on filmist 500x parem


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei meeldi raamatuid lugeda :( halb tegelt, tulevikus läheb vast ikka vaja, aga muidu parim raamat mis eales kirjutatud on "1000 seletamatut nähtust" . Mõnes kohas lihtsalt tulevad lugedes külmavärinad peale , lihtsalt nii huvitav ja vahest ka creepy:D Raamat räägib igast päriselt juhtunud asjadest, näiteks üks jutt oli see, et see suur zeppelin (kui keegi ei tea mis see on siis see on see suur ovaalne õhupalli moodi asi mis lendab , ovaal on mitte püsti vaid horisontaalselt , mitte vertikaalselt) ja see kadus radarilt ära ja nädala aja pärast mingi vend kes rannas chillis või midagi , nägi siis seda ja teatas sellest, see oli kalda peal ja ühtegi inimest peal ei olnud, kapten oli kadunud ja üles neid ei leitudki

 

jutt võib olla segane , pole ammu lugenud seda enam


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"londiste"


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Karumõmmi aabits.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lapsena ammu juba läbi loeatud. Paluks et te pakuksite mingeid suurtemate inimeste raamatuid...NO HP OR LOTR

 

Mis liiki raamatuid sa eelistad?

 

Vb midagi skandinaavia mütoloogiast? Seal p2ris huvitavaid lugusi :cool:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei loe raamatuid, aga kunagi sai loetud Kääbikut ja väga meeldis. HP-st suht välja kasvanud - kunagi haigelt lugesin seda, aga nüüd pole väga pikka aega huvi tundnud selle vastu ja viimane osa läbi lugemata, sest poole peal viskas kopa ette. Mingi LOTR-i raamat oli ka, mida ma vahepeal lugesin. See oli minu jaoks liiga ulme ja jätsin pooleli. Filmiks sobib see aga väga hästi:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.