Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Õnnetused? Napilt pääsemised?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kukkusin päev enne 9. kl lõpetamist rolleriga. Jube tore oli olla -.-

Luumurde ei ole ELUSEES olnud.! Lapsed- Jooge piima :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pime oli tegime sõpradega torusiili ja vaatasime et ei plahvata, ma läksin siis asja uurima ja ei näinud midagi ning torusiil lendas käes õhku hullu eriti midagi ei juhtund ainult käsi täiega valutas ja üks kõrv 12h kurt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt jooge piima


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kakluse ajal ühega littisin vastu lõugu ühele tüübile -.-,hammas kukkus tal juurega välja, endal oli ikka rõve yks 2xCM pikk haav :S p2rast istusin nädal aega p6letikus, sellepärast et ta oma hambaid ei pestnud.

 

Mingi 16 aastaselt ronisin puu otsa, kukkusin millegi pärast sealt alla,

täpselt küünarnukkide peale, ühelt käelt oli luu väljas... muidugi ise kaotasin teadvuse.

 

 

Olen kiviga silma saanud, hea et silm veel alles.

Siis oli mul tongi pyss, mis tegi tugevat pauku, hoidsin seda k6rva juures, keegi ehmatas mu 2ra, vajutasin kogematta p22stikule ja p6maki, peaaegu kurt, nyydseks on v2hemalt k6ik taastunud.

 

Paar luu murdu olen ka saanud, aga seda ma t2htsaks ei pea .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kukkusin 4ljandalt korruselt selja peale , ca 12m kõrguselt . Õnneks oli all mullahunnikust alles jäänud väike kiht :)

Olen löönud kirvega vastu jalalaba , täpselt suure varba ja tolle naabri varbavahesse , õnneks midagi hullu ei olnud - st. kahjustused praktiliselt puudusid v.a 2cm haav varbavahes!

Olen sõitnud 1994.a Subaruga vastu puud metsavahel , kiiruseks oli umbes 80km/h (Spido valetas ka nagunii , nii et 90mnega vast) , maandusin pehmelt turvapadja vahele mmmm.

Vana 318-ga sõitsin kurvis 100ga vastu kivi , kõrvalistuja pool oli suht segi , kõrvalistuja pääses vigastusteta!

Neid toredaid õnnetusi on minu elus juhtunud päris palju !

Viimane kord sain võllkiiguga vastu pead ja selga (2x) , kui kiik tõusis üles , ma ei tea miks ma hüppasin (ca 4-5m kõrgusele lendasin õhulennuga) , pilt läks eest ära , kukkusin võllkiigu keskelt läbi , sealjuures sain vastu selga obaduse , kukkusin maha , tõusin püsti , sain vastu pead laksu , tõusin uuesti , sain vastu selga .

EMO-s ja TRP-s ei tuvastatud ühtegi seesmist vigastust , v.a 3lmest kohast selg lõhki + põlved.

Ise ma ei mäleta kiigu peale minekust kuni haiglas ärkamisest mitte midagi! See ,et ma olevat kiiguga kuklasse saanud ei kajastu minu mälus , ma ei tundnud(tunne siiani) kaelas ühtegi valu ,ega ühtegi marrastust kaelal ei olnud. Aga laks olevat olnud nii kõva ,et ma lennanud peale saadud laksu edasi veel meetrijagu (kui uuesti püsti tõusma hakkasin ja vastu kaela sain laksu )

Oli meeldiv lugeda?

Mul on tohutult õnne olnud :P

Kiigu pilt : http://www.rongu.ee/index.php?go=gallery&g=17&big=413

Kolmas autolaks on veel tegelikult , mis meelde ei tulnud : Sõitsime Valga maanteel sõpradega ,autoks oli siis 1991.a Toyota Corolla , kiirus polnud ka suur - 110km/h ainult , oli suvine aeg , aga ka suhteliselt hämar juba . Niisiis ühel hetkel hüppas auto eest mööda 4-5 kitse . Sõitsime natuke edasi ja , olin suhteliselt häiritud äsja juhtunud intsidendist , kui ühel hetkel nägin auto ees suurt musta kogu ja käis pauk , muidugi pidurid blocki jne auto keset teed , hea oli ,et ühtegi autot tagant ega eest ei tulnud vastu. Lasin auto tee äärde ja esmalt muidugi uurima , mis asi see siis oli , oli kits , õnnetuks olevuseks oli siis kits , kes murdis kõik 3 (jala)vms neil need ongi luud ,aga jäi elama , minul tuli aga osta uus radikas , kortsude välja tõmbamise eest maksta , esituli uus osta , uus klaas osta ;)

Auto korda tegemise eest tuli maksta küll raha ,aga loom jäi hilisema päringu järgi elama ;)

Suht õnnelik juhtum!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht hapu ikka siin mõnda lugu lugeda!

 

Endal on õnnetustega tulnud tegemist teha vaid paaril korral!

 

Esimene, mida mäletan, oli mingi 7-9 aastaselt, kui tuhnisin ringi kuskil puukuuri taga ja nael, mis oli lauast väljas, läks tallast sisse.. Ei läinud läbi jala vist..

 

Siis mingi 5 aastat tagasi ronisin puu otsa ning kukkusin alla mingi 2,5m kõrguselt kivide peale seljaga.. See kukkumine oli suht pikaajaline, kuna need 3 suurt puud olid suht tihedalt põimunud. Selg oli üleni verine, kuid ei midagi hullu.. :P

 

Auto ''õnnetusi'' on olnud kaks tükki! Esimene kord oli siis, kui Lätti minnes jooksis kruusatee peal mingis x kurvis mingi hullem metssiga ette.. :P Kiirus oli mingi 80 km/h. Midagi ei juhtunud meiega õnneks! Metssiga veeres auto ees mingi ~20 meetrit. Hea, et ei lennanud kapoti peale ja esiklaasist sisse vms.. Pm terve auto esiklaas oli verd ning muda täis.. :P Kusjuures tsiga ''põgenes sündmuskohalt'' ning kuulsime pool tundi hiljem metsas sea karjeid. Suht kurb hetk oli..

 

Teine oli jooma peal sõpradega, kus joobes 19 aastane tüdruk hindas oma autojuhi võimeid üle ning sõitsime 120-ga vastu betooni taolist värki, mis aitab veel voolata läbi selle kruusatee vms.. -.- (On sellise jurakad noh..) Pm mul polnud turvavööd peal ning laksu panime minu otsaga (taga ja parem..) Imestan, et terveks jäin.. Jällegi, peale ehmatuse midagi ei juhtunud! Ma ei kujuta ette noh.. jopanud mul..

 

Kõige hirmsam sõit on mul olnud jälle siis, kui me käisime sõpradega joomaselt autoga sõitmas. Roolis oli 14 aastane TÄIS peaga poiss.. Enamalt jaolt sõitsime pimedas Pihkva-Riia maanteel mingi 180 km/h-ga vastassuunas ning vahepeal ikka oli mõte, et see sõit jääb viimaseks.. Õnneks midagi ei juhtunud, kuid sellest ööst jääb palju meelde.. Toimus kriminaaltegevust, põgenemist, kutsuti meile mendid välja, oleks peksa saanud jne..

 

Muidugi on olnud kukkumisi, kuid ei midagi tõsist, kuna olen ikka piisavalt piimajoodik ning kala on ka hea! :P

 

Ma arvan, et need ongi põhjuseks, miks ma pole luid murnud.. :P

 

//Lmao : sõber komistas mulle otsa ning murdis rangluu! Ta ei ole eriti piimajoodika ka ning eriti trenni ei tee.. :P Burksi vend rohkem.. -.-

 

Huvitavad faktid : Olen kakelnud ainult kahel korral oma elus! Tegin ära mõlemad korrad! ^^

 

Peksa pole veel saanud.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin kunagi metsas sõbraga, oli mingi mahajäetud onn. Kõndisime ja uurisime seal ringi. Järsult tundsin, et jalg valutab vaatasin, et olen suure naela läbi jala astund. Ma ei tea, olin noor ja ei julgend emale rääkida ja jäin õue. Õhtul vaatasin enda toas, et jalg mädaneb haava pealt ja siis juba rääkisin emale. Ai raisk kui valus oli kui puhastati seda.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

wo1m1ks ma panen riba maha :D OLEKS VÕIND NIIDI LÄBI PNNA JNE XD


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol :D


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
wo1m1ks ma panen riba maha :D OLEKS VÕIND NIIDI LÄBI PNNA JNE XD

 

Irw! :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajaa 2x tuli veel meelde siis ;)

 

Mingi 7. aastasena,olime ühes vanas ühikas,sel olitrepid olid jäätunud ning ming kukkusun juhuslikult ,tegelt libisesin maha,aga õnnetuseks oli maas kivi,kukkusin selle siis jalga , 2-5 CM õmblust -.- ,arm siiamaani ;)

 

Teine , kui mingi 8-9. aastane olin,sõitis onu poeg vana motikaga vms , tee oli suht konarlik,päev palav,hoidsin toost kinni siis,käed olid higised ja ühel hetkel motikas sõitis veits mingisse auku sisse,aga õnnetuseks olid mu käed higised ja libisesid lahti vennast,kukkusin seljaga mõnusa litaka vastu maad,teadvust plnud,selg verine üleni,õnneks ple mingit asja järel sellest ;)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lifenes, sa elad tartus ?

ei et tahaks muidu nime teada kui oled nõus ytlema, sest venna sõber s6idab ka lauda suht heal tasemel ja eestis ei ole minuarust ju väga prosid.

paar korda olen ise ka s6itnud ja võistlusi olen vaatamas käind!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lifenes, sa elad tartus ?

ei et tahaks muidu nime teada kui oled nõus ytlema, sest venna sõber s6idab ka lauda suht heal tasemel ja eestis ei ole minuarust ju väga prosid.

paar korda olen ise ka s6itnud ja võistlusi olen vaatamas käind!

 

Ei taha nime avalikustada, küll see kunagi nagunii teada saadakse :)

 

// Selle aasta meeste kolmas, euroopa karikal teine :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

(Y)

tvi ajad ennast essaks ära

see venna sõber Marko Vilumaa muidu.

Edu sis võistlustel ja üldse lauas!

 

Endal õnnetustest olnd 9X peaga traumapunktis :D

1 kord vastu seina

2 korda vastu laua nurka

1 kord vastu peegli kapi nurka

1 kord 2inimese kiigu toruga näkku

1 kord kiviga pähe :D

ja ei mäleta väga, k6ik suht olnd kui väike olin

paar aastat tagasi sõitis maantel siks ka käele otsa, küünarnukk ja käsi mingi 3lmest kohast luumurd!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Isa ostis uue fishkarshi kirve ilgelt terav hakkasin pakku lõõma lõin pool tossu maha kuid jalg ei saand pihta luck.... isa ja vanaisa läksid merele hakkasime vennaga sõitma mina olin 9 tema oli 6 ja tagurdasin sõitsin mingi 5km-h otsa midagi ei juhtund .olin 5-ne valasin keeva kohvi käepeale kuna seal kannu küljes oli mängu hiir ja tõmbasin ja nii juhtuski . olin 11 olin ta***stuja autos oli 5 inimest autoks oli mingi saab vana lühikse taguosaga ja kiirus oli 140-150 km-h täpselt siis kui nägin et auto hakkab kraavi panema jõutsin turvavõõ klõps ära teha :S minu sõbral ta oli mu kõrval läks kase oks läbi auto õlga kuid oli lihashaav ja sai korda mul oli peapõrutus juhil läksid ribid ja jalaluu kõrvalistujal pea kilde täis.Õngekonks läbi mokka suur konks ,koer hammustas 2 mm puudu kõri arterist ma oleks kuttu kui onu poleks koera minema visand mu pealt koer oli armukade muidu kõrist rippus mingi ilge lattakas liha . viskasin sõbrale käärid jalga kogematta loopisime seina ja põrkas kuidagi :S lasin sõbrale õhupüssiga läbi sääremarja ise tahtis :S PÄRAST KÄIs HAIGLAS.

 

 

Sul tossud 2 korda suuremad kui jalg ise ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rallisime sõbra siguliga, kui ühele lõi pähe, et tahab kah sõita proovida...

Sõber muidugi andis ja kuna teine polnud varem auto roolis varem istunud, jagas ta ka natuke näpunäiteid jne...

Nh eks sõit algas gaasipedaal põhjas...1...2. käik ja tulemas oli kurv:P

Kõrvalistuja küll rabas roolist kinni, et vältida kraavist alla sõitmist, aga asjatult:D

 

Panime siis kurvist välja, napilt suurematest puudest mööda, keegi viga ei saanud õnneks ja isegi siguli, nagu nad juba kõik parajad imemasinad on, sõitis paari päeva pärast edasi:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii millest alustada :D

 

Mingi väga noorelt lõin pea vastu teravat laua nurka ära arm silma kohal

 

Olen Piimanina aka joon piima sitaks eks :D

 

aga ikkagi 3 korda old luumurde

9 aastaselt kukkusin kiigelt maha käe peale. kahest kohast oli katki. arstid murdsid seda mul seal 4 kesi kokku. (olin narkoosi all)

14 aastaselt läks sõrme luu kudagi korvpallis oli vist

ja varbaluu auto sõitis üle :D

 

2 korda astunud samal päeval neala jalga :D eelmine aasta siis ehitusel


2zzru6u.gif

 

vahvel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii millest alustada :D

 

Mingi väga noorelt lõin pea vastu teravat laua nurka ära arm silma kohal

 

Olen Piimanina aka joon piima sitaks eks :D

 

aga ikkagi 3 korda old luumurde

9 aastaselt kukkusin kiigelt maha käe peale. kahest kohast oli katki. arstid murdsid seda mul seal 4 kesi kokku. (olin narkoosi all)

14 aastaselt läks sõrme luu kudagi korvpallis oli vist

ja varbaluu auto sõitis üle :D

 

2 korda astunud samal päeval neala jalga :D eelmine aasta siis ehitusel

 

 

Olin siis 6.aastane , kui hüppasin voodi pealt pea ees vastu kappi nurga :D Hüppasin lihtsalt voodi peal üles-alla ja järsku laksti vastu kappi , sellest ka 1cm arm ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Lisan juurde seda, et olen 12. aastaselt saanud hoope mingi tüdruku venna käest, kuna kiusasin tema õde, tegelikult sebisin.

1 hoop näkku, jalaga selga ja rusikaga kõhtu. Aga see oli ammu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elusees pole ühtegi luud murdunud kuigi väljas kolan ja teen pulli pidevalt. Jooge piima ja olge terved, kui niisama ei maitse ostke sipah-it (Y)

 

Autodega on nappe juhtumisi olnud ja üle katuse olen ka käinud aga seda meelega :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.