Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

See tüüp ongi täielik tropp teda siia vahvlise postitatud teema ei koti parem tee facebooki ka teema. Igatahes edu sulle selle süüdimatu debiilikuga ! :D 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
On 19.5.2023 at 17:52, $ten ütles:

See tüüp ongi täielik tropp teda siia vahvlise postitatud teema ei koti parem tee facebooki ka teema. Igatahes edu sulle selle süüdimatu debiilikuga ! :D 

jamh eks peab vist tegema.

 

Muudetud liikme Lellers'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa näed oma raha järgmine aasta samalajal, kui hästi läheb... aga kui sitasti siis ei näegi mitte kunagi ja jääbki sulle lubama. Siis kui ta mulle võlgu oli ajas sama moodi sitta, et tuleb järgmine kuu ja kui maksmise kuupäev kätte jõudsi hakkas ajama, et küll raamatupidaja ei kanna talle raha, siis luminor pangaga oli tal probleeme,  küll ülemus nussis jms.. siis hakkas enda mingit vana autoräbalat mulle pakkuma 400€ eest ja rs kontosi jms.  Ühesõnaga jahm sa näed oma raha heal juhul järgmine aasta ja see vend jääbki su ajusid nussima lihtsalt. 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
6 tundi tagasi, $ten ütles:

Sa näed oma raha järgmine aasta samalajal, kui hästi läheb... aga kui sitasti siis ei näegi mitte kunagi ja jääbki sulle lubama. Siis kui ta mulle võlgu oli ajas sama moodi sitta, et tuleb järgmine kuu ja kui maksmise kuupäev kätte jõudsi hakkas ajama, et küll raamatupidaja ei kanna talle raha, siis luminor pangaga oli tal probleeme,  küll ülemus nussis jms.. siis hakkas enda mingit vana autoräbalat mulle pakkuma 400€ eest ja rs kontosi jms.  Ühesõnaga jahm sa näed oma raha heal juhul järgmine aasta ja see vend jääbki su ajusid nussima lihtsalt. 

Eks ma juba ammu tegelikult teadsin, et seda raha ei tulegi, kunagi ammu oli sama teema temaga aga maksis koheselt ära kui teema tegin, nüüd tal juba rohkem pohhui.

Imestan, et ta ise viitsib nii palju paska ajada, et jaajaa 7ndal maksan jms ja stallib mingi järgmised aasta aega, varsti ütleb mulle, et tal jälle raha otsas aga palgapäeval ka kanda ei taha ja nii see edasi läheb :D

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No just, ma räägin see vend on täielik tropp, keegi võiks talle korralikult ületahi panna, et talle eluksajaks meelde jääks, et nii ei tehta teistele. Ma saaks aru, kui ta ise kirjutaks, et kas oleks võimalik maksmisetähaega pikendada vms.. aga ei vana lihtsalt ignob või hakkab mingit mõttetut sitta tootma ja lisaks ei pea kokkulepetest kinni. Krt adminitel ka poogen,et viitsi sellele idikale bänni panna või äri keeldu. Kunagi siis kui geir oli vahvli omanik oli kasutajate scammimine bännitav aga huvitav, et nüüd enam ei ole. Sa vahvli omanikule oled kirjutanud ? et maarjo konto tagasi võttis tglt ka sellise asja eest peaks see tropp bänni saama. 

 

Sain vahvli omanikuga ühendust õhtul saab bänni seega nii kaua on tal aega raha tagasi maksta. 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
2 tundi tagasi, $ten ütles:

No just, ma räägin see vend on täielik tropp, keegi võiks talle korralikult ületahi panna, et talle eluksajaks meelde jääks, et nii ei tehta teistele. Ma saaks aru, kui ta ise kirjutaks, et kas oleks võimalik maksmisetähaega pikendada vms.. aga ei vana lihtsalt ignob või hakkab mingit mõttetut sitta tootma ja lisaks ei pea kokkulepetest kinni. Krt adminitel ka poogen,et viitsi sellele idikale bänni panna või äri keeldu. Kunagi siis kui geir oli vahvli omanik oli kasutajate scammimine bännitav aga huvitav, et nüüd enam ei ole. Sa vahvli omanikule oled kirjutanud ? et maarjo konto tagasi võttis tglt ka sellise asja eest peaks see tropp bänni saama. 

 

Sain vahvli omanikuga ühendust õhtul saab bänni seega nii kaua on tal aega raha tagasi maksta. 

Polegi väga teadlik kes tänapäeval siin admin on või mis siin vahvlis toimub.

Ma olin vist eelmine aasta üks esimestest kes teema tegi temast ja siis kui teema tegin tuli koheselt tund hiljem summa üle, siis hakkasin nägema, et teised tegid ka temast teemasi ja oli inimestele võlgu, siis sain aru, et ma olen kinda fucked sest ostsin talt rohkem kui 1 kasutaja kunagi (tundis legit, palju tehinguid jms) ja teadsin, et see juhtub uuesti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
3 tundi tagasi, Andres ütles:

Tervist, tundub tõesti täiesti süüdimatu mees. Bannin ära. Kahjuks ilmselt näed raha siis, kui mees päriselt tööle läheb ja vaja nimi puhtaks pesta!

Hetkel ei leia tema kasutajat, tahaks öelda, et keegi ette jõudnud juba ja bannitud.

https://vahvel.net/profile/17308-illusioon/

Ta käib tööl ta on alltöövõtja ja oma nii öelda ettevõte ka aga sellel idikal on kohtutäiturid ja asjad kukil ja osa palgast läheb tal sinna, pluss sitaks võlgasid. :D Tegeleb mingi kulleri teenuse osutamisega, kui guugeldada maarjo harakka siis leiab tema kohta infot inforegistrist ja äriregistrist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
5 tundi tagasi, Lellers ütles:

Eks ma siis annan teada kas saan sealt kunagi midagi:D

Pead sitaks pinda käima ja ütlema, et teed fb-sse ka teema. 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
On 11.6.2023 at 1:26, $ten ütles:

Pead sitaks pinda käima ja ütlema, et teed fb-sse ka teema. 

Mhm aga tundub, et teda enam ei koti, nüüd ei vasta ka enam midagi, käib loeb vahepeal seda teemat ainult.

Eks ise teab, 100 euri pärast netis teemad üleval on küll lamp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nja tal ei ole mingit hirmu tunnet ka, selle pärast tal poogen ja mitte midagi ei saa ette ka võtta temasuhtes ainuke asi, et tuleb postimehele kiri saata ja las teevad sellest interneti kelmist uudise nagu tegid vendadest ( kääpa ) sama tuleks teha ka maarjost, et terve eesti ikka näeks milline rott ta on. Aga nohm ma vaevalt usun, et postimees viitsiks selle idika peale aega raisata. :D 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
On 15.6.2023 at 16:52, $ten ütles:

Nja tal ei ole mingit hirmu tunnet ka, selle pärast tal poogen ja mitte midagi ei saa ette ka võtta temasuhtes ainuke asi, et tuleb postimehele kiri saata ja las teevad sellest interneti kelmist uudise nagu tegid vendadest ( kääpa ) sama tuleks teha ka maarjost, et terve eesti ikka näeks milline rott ta on. Aga nohm ma vaevalt usun, et postimees viitsiks selle idika peale aega raisata. :D 

Mhm, eks kunagi see tal backfire'b kui teemad püsti jäävad ja googlest selliseid asju tema kohta leiab,

full ghostib jms ei viitsi tegeleda enam selle vennaga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On 18.5.2023 at 22:14, Lellers ütles:

Pean kahjuks järjekordse teema tegema Maarjo Harakkast, Vahvlis nimega Illusioon

Nimelt enne kui teadsin, kui shady see vend on ostsin talt umbes aasta tagasi kasutaja, mille ta nüüdseks tagasi recoveris ja siis seejärel ka permanent bani sai bottimise eest.

See on teine kord kui ta recoverib mulle müüdud kasutaja tagasi, esimese maksis kinni, mähkis küll paar kuud aga lõpuks sain raha kätte.

Lubas 100 euri tagasi maksta aga nagu tal kombeks siis stallis kuu aega järjest ja nüüd full ghostib.

Ma ütlesin talle ka, et tra ma ei viitsi jälle teemat teha, et kanna see raha ära nagu lubatud aga tal igapäev mingid vabandused, tal nii kiire elu, et ei jõua ülekannet ka teha tuleb välja .

 

Kõigepealt ütles, et ta ei saanud banni selle accountiga, kuid tegi väikse vea kui accountiga bottis, nimelt vahetas kasutajanime Om Y'ks enne bani, banned accountil ei saa nime vahetada, ja omy on ta nimi mida kasutas discordis(Omy/Omyqron). Isegi ütleme, et ta kuidagi ime läbi ei põhjustanud tema seda bani siis ta ikkagi recoveris selle kasutaja ja vabanduseks tõi "üritasin unbani saada". Miks sina peaksid aitama minu accountil unbani saada lambist vms? kuidas see sind torgib lmao.

lõpuks leppisime kokku, et kannab 100 euri accounti eest tagasi mis oli aprillis, lubas mai alguses kanda palgapäeval kõik korraga ära ja siis sealt edasi hakkas mingit sitta ajama mida ka ma muidugi expectisin.

Ahjaa muideks sama accountiga tegi ta ka nii, et müüs mulle kasutaja ja siis logis läbi steami acci sisse ning clearis panka mitu korda, enne kui aru sain mis toimus ja unlinkisin, steam miskipärast ei küsi parooli kui linked on (ega ka authenticatorit) ja siis nüüd lõpuks tõmbas täiesti endale selle ja lasi bottides bani.

Panga tegi ka arvatavasti enne bottimist kasutajal tühjaks.

Andsin talle nii palju võimalusi aga no ise ta tahtis seda i guess.

omy.png

maarjo2.png

maarjo2.png

maarjo3.png

maarjo4.png

maarjo5.png

LOL, see vend myys mulle selle accounti mingi 20€ eest! ma bottasin selle banned! siis vaatasin mingi aeg keegi täiega yritab accounti tagasi saada. Vapsee mis vend. See vend mulle kah juba pool aastat 100€ v6lgu. ingob jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma räägin te peate sellest süüdimatust idikast netti ka teema tegema nt facebook vms. Et kõik näeksid milline lohh vend see maarjo on ja vb saate isegi oma rahad tagasi, kuigi selles ma kahtlen, kui tal juba praegu poogen ilmselt siis on tal veel rohkem aga jahm. Ja lisaks on tal karistamatuse tunne teab, et keegi midagi talle teha ei saa ega tee ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
On 27.6.2023 at 21:54, Kuldarrrr ütles:

LOL, see vend myys mulle selle accounti mingi 20€ eest! ma bottasin selle banned! siis vaatasin mingi aeg keegi täiega yritab accounti tagasi saada. Vapsee mis vend. See vend mulle kah juba pool aastat 100€ v6lgu. ingob jne.

Aa okei, nojah siis :D

Muudetud liikme Lellers'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.