Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

$ten

SUPERVIP
 • Postituste kogus

  1 247
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevad

  2
 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  3 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

$ten viimati võitis päeva 22. jaanuar

$ten'l oli kõige rohkem reaktsioone saanud postitus

Reputatsioon

15 Good

1 Jälgija

info $ten'i kohta

 • Teised grupid Sponsor,
  Liikmed
 • Aste
  Supervip
 • Sünnipäev 26.11.1993

Isiklik info

 • Asukoht
  Eesti, Tartu
 • Hobid
  Korvpall, lumelaud, veelaud
 • Elukutse
  Ehituspuusepp

Kontaktid

 • Veebileht
  https://vahvel.net/profile/28882-ten/
 • SKYPE
  reisalusten@hot.ee

Viimased profiili külastajad

1 143 profiili vaatamist
 1. ei ole täis ju, igas tiimis peab olema 3-4 inimest nii nagu eelmine kord.
 2. Mõned aastad tagasi viis foorumis taolist mängu läbi Jarmo (praeguse nimega Hidden Ninja). Tema viis mängu läbi tuginedes F1 võistlusele, aga mina kavatsen seda läbi viia tuginedes tänavusele WRC hooajale. Link Hidden Ninja kunagisele mängule siin. Aga nüüd siis WRC mängust lähemalt: Mina olen see, kes hakkab ütlema üle päeva täiesti suvalisel hetkel etapile "Start!". Teie kui võistlejate ülesanne on öelda võimalikult ruttu "Finish". Punkte saavad kaheksa kõige kiiremat vastajat (kuna foorumis aktiivseid kasutajaid vähe, kasutan vana punkti süsteemi). Enne etapi algust on ka Power Stage, kust punkte (1) saab ainult kiireim vastaja. Austraalia rallil kehtib teine punktisüsteem! Asjale vürtsi lisamiseks saab viimaselt rallilt topeltpunkte. (1. - 20; 2. - 16; 3. - 12; 4. - 10; 5. - 8; 6. - 6; 7. - 4; 8. - 2) Lisaks veel sellele on võimalik Power Stage võitjal saada 5 punkti! NB! Arvesse lähevad tulemused, mis on vastatud 24h jooksul pärast stardi andmist! [spoiler=Punktisüsteem] Ralli eest 1. koht = 10 punkti 2. koht = 8 punkti 3. koht = 6 punkti 4. koht = 5 punkti 5. koht = 4 punkti 6. koht = 3 punkti 7. koht = 2 punkti 8. koht = 1 punkt Power Stage = 1 punkt Rallisid on kokku 14, seega mäng (hooaeg) kestab 28 päeva. Tiime on kokku 4, igas tiimis kokkuleppeliselt 3 sõitjat. Kui tahtjaid tekib enne hooaja algust rohkem kui kohti siis teen tiimi/tiime juurde. AUTASUD Kuna tegemist on Teise hooajaga ja inimesed olid huvitatud, et auhind ei oleks ainult rune millide peale . Loodetavasti ei võta inimesed osa ainult autasude pärast vaid ikka sellepärast, et foorumit natuke elavdada. Hooaja jooksul kolmele kõige rohkem punkte kogunud võistlejale on väikesed autasud. Konstruktorite (tiimide) arvestuses see hooaeg autasusid ei jagata! Juhul kui esikolmikus jäädakse võrdsetele punktidele siis autasud jagatakse võrdselt vastavalt osapoolte arvule nende vahel ära. 1.Koht = WRC embleem + 500 VAHVLI PUNKTI + 55% auhinna fondist 2.koht = 30% auhinna fondist + 250 VAHVLI PUNKTI 3. koht = 15% auhinna fondist + 100 VAHVLI PUNKTI AUHINNA FOND: 40€ Võistlus läheb käima nädala jooksul või kuniks on osalejaid vähemalt 10! Postituse allpool on näha tiime, kuhu end registreerida on võimalik. Koha broneerimiseks kirjutada alla tiimi nimi. TIIMID JA REGISTREERUNUD SÕITJAD Citroen - @Topelt - Kristjan194 Toyota - Baw - dfjg Hyundai - Marks Ford - eXo - Minimaalne Škoda - K3lm1k4s Reeglid & Meeldetuletused * Võistelda saavad kõik, olge aktiivsed ja valige tiim. Tiimid täis saavad siis lisan juurde! * Kiiremad saavad valida endale sobiliku tiimi * Võistlus algab kohe, kui vastav arv võistlejaid on koos. * Päeva jooksul ütlen ma 2 starti - 1) Power Stage 2) Ralli (nt. Start Austraalia Power Stage , Start Austraalia Ralli) * STARTE ANNAN AINULT MINA! Teie ülesanne on öelda võimalikult kiiresti finish. * Kui start on antud, paluks mitte spämmida. Ütle ainult "finish". Kui punktikohad on võetud, võid rääkida teemakohast juttu. Valige endale sobiv tiim ning nael kummi!
 3. Mul läpakas
 4. Ty abi ees, kuid viimased päevad on päris hästi jooksun ei tea milles see probleem oli aga muidu kohati natukene läägab ainult mingi mõned sekundid siis hakkab jälle korralikult jooksma jne...
 5. https://maailm.postimees.ee/6885370/soomes-voib-koroonaviirusesse-olla-nakatunud-24-inimest?_ga=2.65105642.556784732.1580403851-1702107541.1579628921 Päris hull viirus see tegelikult, see, et inimene ühe korra selle läbi on põdenud ei tähenda see seda, et asi kohe möödas on, viirus võib uuesti rünnata lihtsalt muudab nägu ja tegu.
 6. Ei tea mis jama on, kas võibolla, et see on mapi viga. Eile pelasin dust2 mapi ja siis oli lääg ja pilt ka kiilus kinni ning peale seda panin mängu kinni ja võtsin uuesti lahti nii vajutasin randomi peale ja tuli siis rongivagunitega map ja see jooksis väga hästi ei lääganud ja pilt ka ei kiilunud kordagi kinni sain ilusti mapi lõpuni tehtud 44 raundi.
 7. Kontrollisin arvuti ilusti üle mingeid updatesi asju ei leidnud ja tegin kõik nii nagu videos näidatud kui ei midagi läksin mängu ja hakaksin botte lisama ja pilt jooksis kohe kinni.
 8. Tere! Mure siis selline, et ei saa csgo-d korralikult pelada mingi paar raundi saan teha siis jääb pilt lambist seisma ja kõik, kui keegi teab milles probleem olla võib, oleks väga tänulik.
 9. Üleval vasakus nurgas foorum ja sealt võta meeskond
 10. Aii kurivaim tänak juba suutis ülekatuse lennata, vaatan, et toyotal läheb hästi, kuidagi kiire ja lihtsasti juhvitav tundub.
 11. $ten

  müüdud

  Võta nüüd tuure maha, sa oled selle negatiivse tagasiside oma veidra käitumisega ära teeninud, ilmselge, et inimesed lähevad leili, kui näevad sellist kasutajat 100Mga müügis mistõttu nad üritavad seda sult kiiresti kätte saada enne, kui keegi teine ära ostab ja seda ei saa neile pahaks panna, lihtsalt järgmine kord, kui kasutajat müüd ning esimene ostja tekib siis lepi mingi kellaaeg või päev kokku kuna suhelda saad või lisa teemasse mingi kellaaeg millal sisse tuled siis ostjad kohe teavad, et nüüd sa sees ja saab kohe tehingu ära teha.
 12. Arvan, et mälu küll vast endine ei ole muidu oleks tõesti huvitav kogeda seda.
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.