Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lellers

Liikmed
 • Postituste kogus

  168
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  704 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

11 Good

info Lellers'i kohta

 • Aste
  Küpsev Vahvel
 • Sünnipäev 07.05.1994

Viimased profiili külastajad

Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

Tuju

 • 074-dead-1
 • Tuju hetkel 074-dead-1
 1. Pean kahjuks järjekordse teema tegema Maarjo Harakkast, Vahvlis nimega Illusioon Nimelt enne kui teadsin, kui shady see vend on ostsin talt umbes aasta tagasi kasutaja, mille ta nüüdseks tagasi recoveris ja siis seejärel ka permanent bani sai bottimise eest. See on teine kord kui ta recoverib mulle müüdud kasutaja tagasi, esimese maksis kinni, mähkis küll paar kuud aga lõpuks sain raha kätte. Lubas 100 euri tagasi maksta aga nagu tal kombeks siis stallis kuu aega järjest ja nüüd full ghostib. Ma ütlesin talle ka, et tra ma ei viitsi jälle teemat teha, et kanna see raha ära nagu lubatud aga tal igapäev mingid vabandused, tal nii kiire elu, et ei jõua ülekannet ka teha tuleb välja . Kõigepealt ütles, et ta ei saanud banni selle accountiga, kuid tegi väikse vea kui accountiga bottis, nimelt vahetas kasutajanime Om Y'ks enne bani, banned accountil ei saa nime vahetada, ja omy on ta nimi mida kasutas discordis(Omy/Omyqron). Isegi ütleme, et ta kuidagi ime läbi ei põhjustanud tema seda bani siis ta ikkagi recoveris selle kasutaja ja vabanduseks tõi "üritasin unbani saada". Miks sina peaksid aitama minu accountil unbani saada lambist vms? kuidas see sind torgib lmao. lõpuks leppisime kokku, et kannab 100 euri accounti eest tagasi mis oli aprillis, lubas mai alguses kanda palgapäeval kõik korraga ära ja siis sealt edasi hakkas mingit sitta ajama mida ka ma muidugi expectisin. Ahjaa muideks sama accountiga tegi ta ka nii, et müüs mulle kasutaja ja siis logis läbi steami acci sisse ning clearis panka mitu korda, enne kui aru sain mis toimus ja unlinkisin, steam miskipärast ei küsi parooli kui linked on (ega ka authenticatorit) ja siis nüüd lõpuks tõmbas täiesti endale selle ja lasi bottides bani. Panga tegi ka arvatavasti enne bottimist kasutajal tühjaks. Andsin talle nii palju võimalusi aga no ise ta tahtis seda i guess.
 2. Otsin accounte veel.
 3. Kasutaja #2 alles. Võib teha ka pakkumisi i guess. Võib ka pakkuda csgo skine ja asju
 4. Alles ikka Kasutaja #2.
 5. up #2 alles.
 6. UP #2 alles aga vist pole eestis väga huvilisi, enamus ikka üritab osta, et edasi müüa kusagil Sythes seda
 7. #2 alles veel.
 8. Teine kasutaja veel alles. Hetkel pakutud 300, teeks Ostakohe hinnaks 350, alla selle jätan lihtsalt endale, liiga head PVM achievmendid ja asjad kasutajal. Ajasin sama acciga TOA releasis 3.5b kuu ajaga kokku Väga turvaline, esimene ja ainuke omanik võib ka pakkuda CSGO skine.
 9. mingi 50 oleks instasell küll. teise eest pakutud 240 hetkel
 10. Teine ja kolmas veel alles, ootan veel natuke pakkumisi.
 11. Hetkel pakutud kõigi 3 eest 550 või kahe esimese eest 500. I dont play anymore, actually havent played for like 5 months but never bothered to sell them
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.