Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

END of Ukraina2 - Perm BANNED

Millega raha teha???  

33 liiget on hääletanud

  1. 1. Millega raha teha???



Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

sad skillz0r ütles et jagex jälgib boti acce, valib ip pealt parima ja siis banib...Kui nii on siis on vääga haige sest selle acciga pole bottind ju.

 

1. "ma ei bottinud''

2. ''no okei pelasin 2 acciga KORRAGA aga ei bottinud''

3. ''no pisut skillerit bottisin''

4. ''mul oli ainult 3 scripti''

 

Mis järgmiseks?

---

Bottida tuleb osata. Ei saa, et lased kuskil PC või SW 24/7, kuna no randoms ja kiire XP.

Tasa ja targu tuleb seda teha.

 

Aga jah, gl @ appeal.

 

pole väitnud et rsboti polnud, teises arvutis oli 1 acc, siin teine ehk ukraina2. skillerid on teises arvutis mitte i heiko i. seal arvutis on aint 3 scripti.

 

Jäi veel midagi arusaamatuks?


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niceone TAZ!

Lasein fletchi 88-99 nii, et char välja ei loginud. Mida sa ajad, et ei tohi nii bottida:D

Pole mõtet tulla isa mängima: "Ma nüüd õpetan teid bottima..."

Fuck, las kõik teevad mis ise tahavad.

 

 

Ontopic: Kahju, kui tõesti sellise asja eesti bani said. Ma ei kujuta ette ka, kui ma peaks saama mainiga bani selle pärast, et teistega botin või selle pärast, et priva off teen mingi skilli.

Kuid ära lootust kaota:)

Luckib ja kahe silma vahele jääd neile, siis jah, ei saa bänni. Ise ka lasknud 2-3 päeva järjest fletchi ja ei mingit bänni, samas teinud strength 1-19 ja bänned saanud. Õnne pole, siis saad bänni nagu nalja. Nagu Ukraina pealt näha.

 

Oma isa juttu võid emale rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

copy appeali tekst pls :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ühe acciga botid, siis teine banni ei saa. Banni saab ikka see kasutaja, millega bottinud oled. Sa oled nõrk ega suuda tunnistada, et bottisid Ukrainaga. No ja mis siis? Botid või mitte, acc oli ikka kena. Oli kopp ees rsist, lasid tiba botti.

 

Tunnista vähemalt.

 

 

Skillerit botid kaa nagunii. Mul pohhui, aga ära banni saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ühe acciga botid, siis teine banni ei saa. Banni saab ikka see kasutaja, millega bottinud oled. Sa oled nõrk ega suuda tunnistada, et bottisid Ukrainaga. No ja mis siis? Botid või mitte, acc oli ikka kena. Oli kopp ees rsist, lasid tiba botti.

 

Tunnista vähemalt.

 

 

Skillerit botid kaa nagunii. Mul pohhui, aga ära banni saa.

Nüüd on nii , või noh mingi värk on , et kui ühe ip alt botid ühte acc'd siis jage bannib parima


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MINE VITTTUUU.-.-

Tõõõsiselt kahju sellisest accist,

jälle 1 acc hea eestis vähem.

Sad jagex.

FOOK U PLOX.

Aga mis appealiks kirjutasid?

Battery rääkis isegi, et sa bottisid fmi


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millal Ukraina3 tuleb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis appealiks panid ? :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Damn, man, kahju. Olen ka mainiga banni üle elanud (1800+ total, 70m pank) ja samamoodi, põhjuseta ban, kuna sain real life'i trade eest, aga sain sõbralt võla tagasi, nii et midagi vastu ei andnud.. :) Mingi paar kuud oli totaalne masekas.

 

Aga, sa rääkisid, et sul on modif. bot ja teise arvuti ning ruuteriga botid vms. Äkki nood raisad ikka kuidagi said käsile. Näiteks, kui ma sain banni, siis maksis ta võla tagasi nii, et pool andis stake arenal mulle kaotamisega ja pool andis niisama. Keegi pidi ju reportima? Või kas pidi? Võib-olla on jagexil ikka mingid head süsteemid, mis kõike kahtlast kinni võtavad.. Oh, ei oska öelda. Edu edasiseks..

 

Btw, last chance appeali said ka denied? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole ukrainaga bottind ffs! i heiko i ka puhtalt, võin pildid teha accidest millega bottinud.

Pussy! Tunnista!

 

Ennem bannimist saadud xp: Fletch(94->97) +2,038,390 | FM(92->94) +1,270,243

 

Lasid mapleid SW ...

 

Battery91 sai ka banned bottimise eest. Temast on rohkem kahju, kuna tal kena mining ning ta tunnistab vähemalt seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Damn, man, kahju. Olen ka mainiga banni üle elanud (1800+ total, 70m pank) ja samamoodi, põhjuseta ban, kuna sain real life'i trade eest, aga sain sõbralt võla tagasi, nii et midagi vastu ei andnud.. :) Mingi paar kuud oli totaalne masekas.

 

Aga, sa rääkisid, et sul on modif. bot ja teise arvuti ning ruuteriga botid vms. Äkki nood raisad ikka kuidagi said käsile. Näiteks, kui ma sain banni, siis maksis ta võla tagasi nii, et pool andis stake arenal mulle kaotamisega ja pool andis niisama. Keegi pidi ju reportima? Või kas pidi? Võib-olla on jagexil ikka mingid head süsteemid, mis kõike kahtlast kinni võtavad.. Oh, ei oska öelda. Edu edasiseks..

 

Btw, last chance appeali said ka denied? :O

 

Nerd, rsi pärast ikka masekat poläks rohväl. l0ll0l0l0l0l0l0l!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris närvis oled vict :O


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks PERM said?

Bottisid-.-


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pussy! Tunnista!

 

Ennem bannimist saadud xp: Fletch(94->97) +2,038,390 | FM(92->94) +1,270,243

 

Lasid mapleid SW ...

 

Battery91 sai ka banned bottimise eest. Temast on rohkem kahju, kuna tal kena mining ning ta tunnistab vähemalt seda.

 

 

Minal õigus, tunnista et bottisid ja köik, las mode paneb kinni selle teema, pole uut spammiteemat vaja


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.