Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kokkutulek

Kas sa oleksid nõud tulema kokkutulekule kui see on väljaspool sinu maakonda?  

59 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sa oleksid nõud tulema kokkutulekule kui see on väljaspool sinu maakonda?



Soovitatud postitused

VIP

Arvad ,et ei ole 16 aastaseid?

Võin iga hetk kahe käe näppudel neid kasutajaid lugeda ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

siin on 16+ kasutajaid kyll


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw ?

 

Mina küll hakkaks rääkima. Zomg...

 

Mul kogemus olemas nende linnavurledega. Msnis ja mobiilis räägivad kõrva otsast. Läksime sõbraga Tallinnas nendega face to face rääkima ja nad olid veel häbelikumad kui see krdi Kõrbeoja perenaine.. Suht närvi käis..

 

Pm mingi 5 sõna terve vestluse peale rääkisid. Need olid ka vastused meie küsimustele..

 

PaintBall eriti ei läheks imo. Möllu võiks küll teha. Pind oleks suht hea idee, kuid noh, kui seal 16+, siis ma eeldan, et oskate ennast üleval pidada! Kui ei oska, siis saadetakse minema.

 

Ma tuleks vb. Tallinnasse ka.. Tubli 300 kilti oleks vist..

 

Tartus oleks tegelt suht hea.

 

Tüdrukute kohta niipalju, et võiksite mõned kaasa ka tuua ju.. :P

 

Ma vaatan, vb mõni tüdruk on huvitatud. Pm. vorstipidu ei tahaks jah, muidu suht #¤&%. Kui oleks kellegi juures ööseks jäämise võimalus, võiks õhtul teha grilli ja kerged õlled või siis midagi teravamat. Pole ju mõtet kokkutulekul pumpa tõmmata ennast..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw ?

 

Mina küll hakkaks rääkima. Zomg...

 

Mul kogemus olemas nende linnavurledega. Msnis ja mobiilis räägivad kõrva otsast. Läksime sõbraga Tallinnas nendega face to face rääkima ja nad olid veel häbelikumad kui see krdi Kõrbeoja perenaine.. Suht närvi käis..

 

Pm mingi 5 sõna terve vestluse peale rääkisid. Need olid ka vastused meie küsimustele..

 

PaintBall eriti ei läheks imo. Möllu võiks küll teha. Pind oleks suht hea idee, kuid noh, kui seal 16+, siis ma eeldan, et oskate ennast üleval pidada! Kui ei oska, siis saadetakse minema.

 

Ma tuleks vb. Tallinnasse ka.. Tubli 300 kilti oleks vist..

 

Tartus oleks tegelt suht hea.

 

Tüdrukute kohta niipalju, et võiksite mõned kaasa ka tuua ju.. :P

 

Ma vaatan, vb mõni tüdruk on huvitatud. Pm. vorstipidu ei tahaks jah, muidu suht #¤&%. Kui oleks kellegi juures ööseks jäämise võimalus, võiks õhtul teha grilli ja kerged õlled või siis midagi teravamat. Pole ju mõtet kokkutulekul pumpa tõmmata ennast..

Wow ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

joome ennast t2is ja l2hme pirital ujuma ?


62db4d7cbdbb.gif

annetajakl1.png

Aramise Ühendviinad

Au ja uhkus neile , kes langesid teises maailmasõjas võideldes fašimi vastu vennad me mäletame teid !!!

26-1147514812T.jpg

Vaata mind? http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=35597

Tanel951.png

Tanel951.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
joome ennast t2is ja l2hme pirital ujuma ?

 

Ei joo täis, omg !!!

 

Point puudub. >.

 

Noh, tegelt, enda asi..

 

Ma joon küll nii palju, et mõnus olla juba! ;p

 

Minu ettekujutus : Hommikul/lõuna ajal saame kokku ja saame tuttavaks! (Nagu, et kõik ikka omavahel hakkaks suhtlema! Kedagi kõrvale ei jäta, kuna muidu oleks mõnedel igav olla..) Keegi ei hakka kõvat meest mängima! Võiks minna linna peale kuhugi, osta endale õhtuks ja päevaks asju! (Grilli värgid/õlled jne.)

 

Päeval võiks minna randa või mõnesse meelelahutuspaika!

 

Mulle isiklikult meeldiks rannas võrkpalli mängida, kergelt õllet juua ning ujuma minna! Muidugi võiks tüdrukuid ka olla.. ;)

 

Õhtul võiks olla kuskil pind, kus saaks grillida, muusikat kuulata. Vajadusel sauna teha ning tümmi saatel šheikida väheke. :P (Meeldib tantsida, kui joonud olen. Juhtub.. h4x nooh..)

 

Õhtul võiks veel lõkke ääres lolli juttu ajada vms.. Siis mingi öösel magama vms.. Äkki üldse terve öö üleval! :D

 

See on ainult minu arvamus..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õhtul võiks veel lõkke ääres lolli juttu ajada vms.. Siis mingi öösel magama vms.. Äkki üldse terve öö üleval! :D

Öösel alles hakkaks pidu pihta- see on minu arvamus. Nagunii ei tule sellest midagi välja ja olen Destenyga nõus- 10 ja 18 aastased on idiootsus lausa :D:D


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ffs , osside Tallinna Chi Ching Chill?

Olge normaalsed paluks !

See veel ,et kuskil maakohas vms ,aga linna peal lampis ringi kõndida jne täielik idiootsus!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nu kui telkida,siis nimelt elan ma nö maal veehoidla l2hedal ja seal on yks hea spot, kus mul k2ib juba 4a. traditsioon telkimas k2ija s6pradega:D


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.