Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rs kontode müügiga seoses abi vaja!

Soovitatud postitused

Tere, kirjutan siis uuesti, sest tundub, et ei läinud läbi esimese korraga. Üritan teha teema lühidalt. Müüsin 3 pure kasutajat kasutajale http://www.vahvel.net/member.php?45318-RobbR 110 euro eest. Tegin mehega nö lepingu, et kui midagi juhtub, siis kompenseerin talle kahjutasu, aga noh mees müüs kasutajad edasi sythes, seega ei tea kas see väga vett enam peab(võiksite arvamust avaldada)? Esimest korda kui tal probleem tekkis, siis lendas õudsalt dramaatiliselt peale, et ma kohe ära võtnud jne. Ütlesin, et võta kasutajad tagasi siis ja noh hakkas ohkima seal kuidas küll ja mis nüüd saab nagu konkreetne eit. Mees suutis lõpuks ära tehtud ja sai tagasi kah, siis oli ka emailide paroolid väidetavalt ära vahetatud. Täna lennati taas peale, et ma võtsin taaskord kasutajad ära ja emailide paroolid taas muudetud(online.ee omad on kõik). Mees väidetavalt ei saa enam isegi kasutajaid recoveritud tagasi, ei tea kuidas küll, aga noh mida iganes. Lubati mind siis häbiposti panna selle 110 euro pärast, sest noh nagu näha, siis kolmas omanik pole kunagi süüdi, tundub, et kerge minu kaela ajada, sest noh ma loomulikult algne omanik, eks ma praegu üritan kasutajad reaalselt tagasi võtta ja tema sõnul teised teinud kah bondidega memberiks, siis peaks loodetavasti õnnestuma kah. Jagage muljeid, et kuidas mehega asjad ära klaarida, sest noh ma ei hakka 110 euri lambist mehele üle kah kandma. Saaksin aru kui tema oleks see teine omanik aga noh kolmas omanik on mingi sythe jobu, neid võib isegi rohkem olla aga noh kahtlen. Targemad ehk oskavad muljeid jagada?

 

Tänud kuulamast mu meeletut elulugu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu aru sain siis müüsid 3 kasutajat, millega olid kaasas nii originaal email ning recovery info? Kauaks selle lepingu tegite, et kui midagi juhtub siis kompenseerid selle kahju ning mis tingimustel?

Teiseks kui tema edasi müüb niiöelda sythes.org-is siis vasutab tema juba kasutaja eest. Tundub nagu temapoolt välja pressimine. Kuna arvatavasti müüs rsgp eest maha ja kuna ise hakkama ei saanud siis pressis sind, et tõmbaksid kasutaja tagasi, et saaks kedagi teist scammida.

Mina saadaks selle tüüpi viisakalt perse kuna see tema enda probleem juba kui ise kuskilt üle saab. Ise müüs edasi ning tema probleem, kuna tal on olemas samamoodi email koos recovery infoga(ma eeldan).


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nö leping on siis selline:Mina, Sander andsin 1.02.2018 Robet Runescape.com kasutajad(emailid ja pwid seal sees) ja luban, et see on turvaline ning olen esmaomanik. Kui peaksid tekkima probleemid , siis kompenseerin Robertile kasutaja hinna ning kaotatud varad. - Sander. Andsin talle id kaardi kah, sest noh ma ei hakka 110 euro pärast üle laskma. Ta tegi samal päeval juba sythes tõesti postituse ja sai need kasutajad kasumiga maha aetud. Probleem on selles, et ta sythes väga usaldusväärne isik tegelikult ja kerge mitte tuntud kujule paska kaela raputada.Keeruliseks teeb ka see, et siin mingi kolmas kuju kah kaasatud, kellega tema seal suhtleb ja talle öeldakse, et kasutaja läinud, siis lennatakse mulle peale tuimalt.Kasutajad olid mingi 1-3 kuud vanad ja reaalselt ainult bondidega minu poolt tehtud, sest noh need olidki mõeldud ainult üles treenimiseks ja maha müüa. Otsest recovery infot pole nagu vanadel kasutajatel on. Ei tea kas nö lepingus peaks olema kirjas, et ta müüb edasi kah vms, sest noh nüüd asi korralikuks pasaraeks aetud ja noh endal kah häbi minna sellise asja pärast häbiposti reaalselt.

Muudetud liikme sanders'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nö leping on siis selline:Mina, Sander andsin 1.02.2018 Robet Runescape.com kasutajad(emailid ja pwid seal sees) ja luban, et see on turvaline ning olen esmaomanik. Kui peaksid tekkima probleemid , siis kompenseerin Robertile kasutaja hinna ning kaotatud varad. - Sander. Andsin talle id kaardi kah, sest noh ma ei hakka 110 euro pärast üle laskma. Ta tegi samal päeval juba sythes tõesti postituse ja sai need kasutajad kasumiga maha aetud. Probleem on selles, et ta sythes väga usaldusväärne isik tegelikult ja kerge mitte tuntud kujule paska kaela raputada.Keeruliseks teeb ka see, et siin mingi kolmas kuju kah kaasatud, kellega tema seal suhtleb ja talle öeldakse, et kasutaja läinud, siis lennatakse mulle peale tuimalt.Kasutajad olid mingi 1-3 kuud vanad ja reaalselt ainult bondidega minu poolt tehtud, sest noh need olidki mõeldud ainult üles treenimiseks ja maha müüa. Otsest recovery infot pole nagu vanadel kasutajatel on. Ei tea kas nö lepingus peaks olema kirjas, et ta müüb edasi kah vms, sest noh nüüd asi korralikuks pasaraeks aetud ja noh endal kah häbi minna sellise asja pärast häbiposti reaalselt.

 

Tegemist on küll väga kahtlase asjaga juba. Kui juba mingi 3 isik ka veel seotud on ning nagu jutust näha siis tegemist on ehtsa scammeriga kui müüb ja scammib välismaal. Vaevalt, et ta on väga usaldusväärne on :D Ajab paska pähe lihtsalt sulle. Viska see link siia tema kasutajast(sythe oma). Nagu näha siit on banni saanud juba.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See oli kah tänu minule, müüsin kulda talle ja noh mehel lasi seal töötaja üle vms, juba esimene diil läks mehega perse, sellepärast ongi mul mehega taidlemisest nii kopp ees. https://www.sythe.org/members/runemob.520471/ Nagu näha siis tegelt sythes teeb mees väga ausat äri. Mul sythe foorumist suhteliselt savi, mul oluline ainult enda maine ja kuidas pean edasi käituma. Kui väga see leping loeb kui on kaasatud ka kolmas isik? Kas blokeerin tõesti sellise mehe ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See oli kah tänu minule, müüsin kulda talle ja noh mehel lasi seal töötaja üle vms, juba esimene diil läks mehega perse, sellepärast ongi mul mehega taidlemisest nii kopp ees. https://www.sythe.org/members/runemob.520471/ Nagu näha siis tegelt sythes teeb mees väga ausat äri. Mul sythe foorumist suhteliselt savi, mul oluline ainult enda maine ja kuidas pean edasi käituma. Kui väga see leping loeb kui on kaasatud ka kolmas isik? Kas blokeerin tõesti sellise mehe ära?

 

Kuidas mina käituks on see, et kuna sa oled talle müünud kasutaja koos emaili ning recovery infoga ning tema ise müüs mingisele 3ndale isikule edasi siis tema ise vastutab selle kasutaja eest juba ise ning sina pole enam kuidagi seotud (kuigi jah sa oled esimene omanik kuid tema käes on kogu info samuti) selle asjaga. Sina oled niiöelda nüüd selle kolmik skeemi kahju saaja, kes peab hakkama niiöelda maksma kuigi midagi ei teinud. See on tema enda probleem kui keeras midagi perse ning lasti üle millegagi. Lihtne ja loogiline. Kui proovib veel välja pressida siis tuleb tema kohta teema ehk läheb tema nimi uuesti häbiposti kui väljapressija. Enda pasa eest võiks see vend ise vastuda ikka mitte kellegi teise kaela ajada :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei tea nii väga kuidas see kasutajate tagasi võtmine käib, aga noh fakt on see, et ta enne sai kasutaja tagasi kui tekkis see probleem. Ei tea miks ta nüüd ei saa, et kas kolmas isik on teinud näiteks mingi krediitkaardiga memberiks või tal kuidagi rohkem infot, kui see robert andis info edasi, või siis lihtsalt Robert ei viitsi väga tegeleda ja lendab mulle peale. Kuulan veel meeste arvamusi, et mida kellelgi öelda on. Ei oota, et keegi mu poolel on, lihtsalt kuidas inimesed ise klaariksid selle asja ära. Aga suured tänud sulle seni Kings :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa oled omalt poolt andnud talle kaasa recovery info + e-maili ta väidab et 1x info toimis ja nüüd enam ei toimi wtf ? kuidas on see võimalik et alguses toimis ja nüüd enam mitte peale konto müümist ? ilmselgelt toodab see vend mingit sitta ja skeemitab kas siis üksinda või koos mingite bandiititega et sind süüdlaseks teha. Sinu asemel saadaks selle venna tõesti sinna kuhu päike ei paista ja teeks temast kusagile teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vaatasin just skype logse ja kui esimest korda tuli see jama siis kasutaja/kasutajad olid sarnase gmaili peal mil need olid täna(algustäht ja pikkus vähemalt klapib), kui hakkasin recoverima neid. Ma andsin talle creation info ja internet service provider info ka jaa ja noh sai recoveritud ilusti. Kui esimest korda see pull toimus, siis oli mees õudsalt viisakas, et 100% läheb läbi jne ja noh läks kah. Aga noh seekord tuli sellist solki seal, et anna jumal kannatust. Meeleldi kuuleks veel kedagi ära, aga noh tunne, et täna õhtul tuleb mees kukele ära saata ja loodetavasti rohkem ei kuule mehest midagi.

Muudetud liikme sanders'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Antud hetkel on siin tegu pigem 3rd scam teemaga, kui sa oleksid müünud ainult talle need kasutajad ja ta oleks neid kasutajaid kasutanud oma otstarbeks, oleksid olnud sina see, kes tagab turvalise tehingu, üldjuhul võttis tema kätte ja müüs kasutajad edasi, mis tähendab seda, et automaatselt kaob sinult kohustus kasutajate eest mingit kompensatsiooni välja käia, tema võttis riski ja nüüd jändab, teab mida see mees üldse saab või kuidas/milline tema scam skeem on, fakt on see, et ta üritab ise sellest tulu lõigata ja sulle mingit jama kaela määrida, sest oled esimene omanik - kokkuvõte: Saada perse ta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Väga pole põhjust muretseda, minu teada on see RobbR Ratgold, kes on väga palju scamminud varasemalt ja prolly tõmbas ise accid tagasi ja üritab sind süüdi lavastada, et sinult uuesti 110 euri kätte saada ja vajadusel kolmandale isikule lihtsalt uuesti kasutajad tagasi anda. Ilmselt üritas veel GP-st ka tühjaks teha kasutajaid. Ei saa päris täpselt aru, kuidas esialgu töötab recovery ja pärast ei tööta - makes no sense. Naljakas ka muidugi see, et kõik kolm acci lähevad korraga? Usun et sa nii braindead poleks, et kõik kolm korraga ise tagasi võtta, aga never know. Sellepärast ongi kasutajate müümine väga riskantne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Üldiselt olen tõesti üritanud sellistele kujudele müüa , kellel on rohkem tehinguid, siis on nagu teada, et selline jant jääb ära. Aga noh nagu näha siis alati ei lähe nii hästi. Kahjuks ei oska rääkida kas mõni kasutaja reaalselt läks kah, sest alguses tuli jutuga, et ma müüsin üldse 4 :D. Ma arvan, et ta ei tea ise kah mida kellele seletab, soovitasin talle teema teha siia kui on mingi probleem, aga noh "kahjuks" mees banned :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen vahvlis eksisteerimise ajal müünud kümme kond kasutajat ja minu jutule pole ükski vend tulnud, et vaja kontole recovery teha, sest ma ei ole viitsinud ühegi konto detailseid andmeid kirja panna, veelenam et ma ise kasutan kontodel authimist läbi telefoni, ilmselge on see, et selle venna jutt ei ole kuidagi loogiline ja üritab saada tagasi raha/kontosid läbi 3rd skeemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.