Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teenused[Infero,Quest,Skill]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

///Arma set, ahrim? Sgs? Mis hind? Või pane ise geari setid kokku ja hinnad PMi

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naljakas oled :D

 

Aga ei, tegelikult ma üritasin kaitsta seda kommuuni varga eest ning seda viga ma enam mitte kunagi ei korda.

 

oled netis julge kõiki laimama ja süüdistama kuid miski pärast ei julge kellegagi kokku saada miks pillud sõnu kui ise kardad kokku saamisi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju infero eest raha tahad ?


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nõuad et ta kinnitkas kas ta on päriselt see kes ta väidab ennast olevat või ei ta tegi sulle ette paneku kokku saada milles porbleem ? milleks niisama laimata kui mingeid tõendeid pole parem ütle ära et sa oled väike värdjas 16. aastane tatt kellele meeldib niisama netis kõvatada pillud ähvardusi kuid ei julge neid täide viia hale sitt oled aura minema siit foorumist.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nõuad et ta kinnitkas kas ta on päriselt see kes ta väidab ennast olevat või ei ta tegi sulle ette paneku kokku saada milles porbleem ? milleks niisama laimata kui mingeid tõendeid pole parem ütle ära et sa oled väike värdjas 16. aastane tatt kellele meeldib niisama netis kõvatada pillud ähvardusi kuid ei julge neid täide viia hale sitt oled aura minema siit foorumist.

 

Milliseid ähvardusi ma 'pildunud' olen siis Sten?

 

Vanusega paned sa küll ikka väga mööda. :)

 

Kusjuures see teema on möödunik, scammib kedagi siis las scammib. Modede poolt ammu ära öeldud, et neil on pohhui. Sa ei suuda muidugi kuidagi lahti lasta asjast. :s

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Milliseid ähvardusi ma 'pildunud' olen siis Sten?

 

Vanusega paned sa küll ikka väga mööda. :)

 

Kusjuures see teema on möödunik, scammib kedagi siis las scammib. Modede poolt ammu ära öeldud, et neil on pohhui. Sa ei suuda muidugi kuidagi lahti lasta asjast. :s

 

ehk tuleb meelde sinu öeldud lause ? :D sinuga saab asjad teist moodi korda. Nägemist.

 

ootan siiani kuna me omad asjad korda ajame ;)

 

tule ajame korda asjad ja kõik saame siis sellele teemale punki panna kui sul midagi karta pole.

 

oota tuli meelde see ka veel et pidi ( väga paljud olema kes minuga kohtuda tahavad kuid mina nendega mitte ) võta need ka siis kaasa kui sa üksinda hakkama ei saa :D tahaks ise ka neid väga paljusid näha.

 

saada nende kõigi nimed mulle postkasti võtan nendega üks haaval ühendust.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ehk tuleb meelde sinu öeldud lause ? :D sinuga saab asjad teist moodi korda. Nägemist.

 

ootan siiani kuna me omad asjad korda ajame ;)

 

tule ajame korda asjad ja kõik saame siis sellele teemale punki panna kui sul midagi karta pole.

 

oota tuli meelde see ka veel et pidi ( väga paljud olema kes minuga kohtuda tahavad kuid mina nendega mitte ) võta need ka siis kaasa kui sa üksinda hakkama ei saa :D tahaks ise ka neid väga paljusid näha.

 

saada nende kõigi nimed mulle postkasti võtan nendega üks haaval ühendust.

 

''Sinuga saab asjad teist moodi korda.'' Igaüks tõlgib seda lauset nii nagu ta ise soovib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@trekfam, hoia oma lõuad koos juba, jätkub jultumust möliseda kõige ja kõigiga, ise oled võlgu kõigile.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
''Sinuga saab asjad teist moodi korda.'' Igaüks tõlgib seda lauset nii nagu ta ise soovib.

 

kuidas seda lauset siis võtma peaksin kuda need asja siis korda saame ? :D

 

kokku saada sa sitt ei julge hmm.... sõpru sul ei ole vb on aga vaevalt et keegi sinu sita pärast tartu viitsib tulema hakata seega mis varjandid veel üle jäävad ?

 

sooviks nende isikutega ka vestelda kellega ma sinu jutu järgi ei tahaks kohtuda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuidas seda lauset siis võtma peaksin kuda need asja siis korda saame ? :D

 

kokku saada sa sitt ei julge hmm.... sõpru sul ei ole vb on aga vaevalt et keegi sinu sita pärast tartu viitsib tulema hakata seega mis varjandid veel üle jäävad ?

 

sooviks nende isikutega ka vestelda kellega ma sinu jutu järgi ei tahaks kohtuda :D

 

Võiksite oma probleeme mujal lahendada, mitte teiste teemade all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võiksite oma probleeme mujal lahendada, mitte teiste teemade all.

 

selles on sul õigus kuid jahm see teema juba ammu pekkis arvan moded / adminid võiksid selles teemas kõik need postitused ära kustutada ja antud isikust tehtud varga / petturi teema maha võtta kuna antud isik pole keda üle lasnud on näha et tal vahvlis acc aastats 2009 ja pole ühtegi probleemi olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See teema ammu näidanud millised "tatid" te mõlemad olete, kahju kui te 18+ olete


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See teema ammu näidanud millised "tatid" te mõlemad olete, kahju kui te 18+ olete

 

mis sa minu peale ägestud mina pole süüdi kui see rott varastab teistelt raha ja ajab süü minu kaela ja kui minu kaela ei suuda süüd veeretada hakkab mingit muud sitta tootma ja kui tegin ette paneku kõik 3 võiksime kokku saada siis see sitt ei julge lihtsalt kohale tulla kuna ta liiga palju molli saanud või mingi mu teema.

 

lisaks niisama rikub teiste mainet teeb mõttetult varas / petturite teemasse postitusi isikust kellel aastast 2009 vahvli kasutaja ja kellel pole kordagi mingeid porbleeme olnud.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Wow, teema läheb ilmselt pühapäeval kustutamisele, kui teema algataja ei suuda oma nime proveda või ei tee teatuid muudatusi esimeses postituses. Te kaks kõnnite väga õhukesel jääl... Ma hoidsin silma peal ja hoidsin Geiri ka sellega kursis. Sa trekfam võiksid ükskõik hakata mõtlema ka mida suust välja ajad.. "moderaatoritel pohhui", sa vist ei tunne päris selgelt kirjatähti või ei saa lihtsalt osadest asjadest aru. Oleks see siin sinu teema oleksid ammu juba karjunud, et banni too ja kustuta too postitus jne. Saan aru, et turule tuli konkurent juurde, aga automaatselt teha varga teema, kui kahte erinevat nime kasutatakse kahes erinevas teemas on ka omaette geniaalne. Edasi tulgu ainult teemakohased postitused ja oma mured lahendage skype/postkastis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
aga automaatselt teha varga teema, kui kahte erinevat nime kasutatakse kahes erinevas teemas on ka omaette geniaalne.

 

Lisan, et edaspidi võite mulle/moderaatoritele postkasti teel sellistest intsidentidest teada anda, tegelen ise edasi.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nõuad et ta kinnitkas kas ta on päriselt see kes ta väidab ennast olevat või ei ta tegi sulle ette paneku kokku saada milles porbleem ? milleks niisama laimata kui mingeid tõendeid pole parem ütle ära et sa oled väike värdjas 16. aastane tatt kellele meeldib niisama netis kõvatada pillud ähvardusi kuid ei julge neid täide viia hale sitt oled aura minema siit foorumist.

 

Vihje #Kirjavahemärgid

 

See teema ammu näidanud millised "tatid" te mõlemad olete, kahju kui te 18+ olete

 

Lõpuks keegi pani I tähele punkti peale. 5+

 

Estor - mis hinnaga range voidi + mage helmi teed ?

Add Skype: Manwithsaw

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.