Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere, tekkis siis küsimus, netis olevate pettuste osas. Mõte tuli sellest, et kuna sain ise hiljuti üle siin :D. Olen lugenud nii facebookis kui ka siin, et inimesed keda on üle lastud mingi kaubaga ja ütlevad, et lähevad politseisse. Kas Eesti politsei üldse viitsib tegeleda sellega ja kes keegi üldse oma raha tagasi saab kah päeva lõpuks? Ise näen seda asja nii, et vaevalt keegi selles olukorras võidab, kui saad üle, siis pigem pead ise asjaga tegelema. Kui politseisse minna siis hakkab mingi menetluse jama ja lõpuks see asi ei jõua ikka kuhugi. Küsiks veel otsa, et kuidas lood on veel omakorda välismaaga, kui sa oled ise petta saanud või petnud kedagi? Kahtlen sügavalt, et keegi on lõpetanud asja nelja seina vahel(vanglas), pigem võid saada trahvi kui väga halvasti läheb. Kuulaks meeleldi Teie arvamusi selles osas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Politsei tavaliselt ei tegele aktiivselt 25€ pettusega aga on inimesi kes on saanud raha küll tagasi kui on olnud suurem summa olnud. Kuigi oleneb, kui ainult üks on saanud petta siis pole midagi aga kui inimene hakkab juba mitmelt või rohkemalt petma välja ja summad lähevad juba suuremaks siis politsei võtab asja kätte ja asja lahendatakse.

Muidugi peab ise tegelema sellega kui üle saad ja suurem võimalus, et kiiremini raha tagasi kui arvata oskad kui räägid õigete inimestega (näiteks petturi vanematega või naisega jne). Tavaliselt ei saa aru, nahuii üldse petta, määrid oma nime ära mingi 50€ pärast ja kui tahad kuhugi kõvemasse kohta tööle siis pees, ei saa. Välismaaga on kerge, kui petta saad nende kaudu siis jäädki ilma, sest vaevalt sa seda raha kui ka isikut näed. Kui vastupidine olukord siis nemad panevad googlesse nime üles ja asi vonks, halb märk küljes kogu eluks.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kui siin petta saad läheb nimi googlesse üles petturina. Kui joppab siis tuleb petturil hiljem mingi süütunne, kus maksab raha tagasi või ongi olukord, kus läheb tööle aga taust annab soovida. Endal on üks näide, kus isik maksis aasta hiljem mulle 50€ võla ära, põhjusega "ei taha et mu nimi googles oleks". Päris kena temast. Ma ise ei usu, et politseiga ähvardamine mingit tulemust annab, isiklikult pole ma ka näinud ühtegi olukorda, kus politsei abiga juhtum lahendadakse. Noh summad pole ka suured. Välismaal on ju suured äritsejad, kokkuostud, nemad vaevalt üle lasevad. Kui ostad mõne lambika käest seal, saad üle, isik saab banni ja ongi kõik. Rohkemat seal ei juhtu. (sythe, powerbot foorumitest käib jutt).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Aa seoses välismaa suurtemate ostjatega/müüjatega siis tekib küsimus kas teab kedagi kes on julgenud näiteks accountwarehouse üle lasta? Ma kuulnud midagi, et siis väidetavalt võib tõesti minna asi karmimaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Aa seoses välismaa suurtemate ostjatega/müüjatega siis tekib küsimus kas teab kedagi kes on julgenud näiteks accountwarehouse üle lasta? Ma kuulnud midagi, et siis väidetavalt võib tõesti minna asi karmimaks?

 

Mis mõttes "karmimaks" ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

No siis kindlasti nuhitakse su ip-d välja ja noh sa vist pead oma iD kaardist või passist kah pildi tegema ju? Ma ise ei tea. Aga noh nemad ikka peaksid pettusesse karmimalt suhtuma, et siis võibolla isegi võid lõpetada nelja seina vahel? Ma ise ei tea kindlalt midagi, ma lihtsalt oletan vaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Plaanis välismaa foorumis väike hit and run teha?

 

Tundub küll :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.