Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus infernal cape kohta

Soovitatud postitused

Isegi kui keegi teeks sulle infernal cape siis su account saaks mingi nädala ajaga banni... jagex lihtsalt kontrollib iga kasutaja järgi ja ainuke variant olekski kui keegi tuleb su enda koju ja laseb sinu enda arvutis infernale valmis. Tavaline firecape ei koti neid, aga infernal on "archivement"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isegi kui keegi teeks sulle infernal cape siis su account saaks mingi nädala ajaga banni... jagex lihtsalt kontrollib iga kasutaja järgi ja ainuke variant olekski kui keegi tuleb su enda koju ja laseb sinu enda arvutis infernale valmis. Tavaline firecape ei koti neid, aga infernal on "archivement"

 

See ei vasta kohe kuidagi tõele, ma mängin pidevalt kahe-kolme erineva IP alt ja pole nelja aasta jooksul kordagi banni saanud. Infernal Cape ei ole kohe kindlasti üks osa, mille järgi Jagex bannib kasutajaid, see on absurdne. See oleks samahea nagu öelda, et kui ma erineva IP alt saan twisted bow dropi, siis saan automaatselt bänni.

 

E: Tundub, et ma valetasin.

Muudetud liikme MaqDaRooster'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei vasta kohe kuidagi tõele, ma mängin pidevalt kahe-kolme erineva IP alt ja pole nelja aasta jooksul kordagi banni saanud. Infernal Cape ei ole kohe kindlasti üks osa, mille järgi Jagex bannib kasutajaid, see on absurdne. See oleks samahea nagu öelda, et kui ma erineva IP alt saan twisted bow dropi, siis saan automaatselt bänni.

 

Kahjuks/õnneks on see tõsi mis Arvuti üles. Jagex ise ka seda kinnitanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks/õnneks on see tõsi mis Arvuti üles. Jagex ise ka seda kinnitanud.

 

Vaatasin järgi ja tõepoolest, paljud on banni saanud selle eest... Uskumatu, f2p maailmades on tuhandeid botte juba nädalaid olnud ja selliste asjade eest bannitakse lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vähe tõenäoline, et sa bänni saad, kui teine eestlane sulle selle cape teeb. Eriti, kui sama ISP pealt ja samast linnast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Päris kindlasti saad banni, kui keegi muu selle sulle teeb, kindlasti tõmbab neil süsteem errorisse, kui keegi teeb esimese korraga selle cape ära ja ip alt varem pole isegi proovitud, hetkel siiamaani kõigest 500 capet kuskil mängus ja neid jälgitakse pingsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teamviewer, võimatu neil bannida, kui mõlemad elavad Eestis, siis lag suhteliselt puudub.

njh Eesti kohta ei tea, muidu olen kuulnud ja lugenud, et võimatu flickida korrektselt läbi teamvieweri, kuna kerge lagg pidi ikka olema.

Aga no kui raske see ikka nüüüd olema peaks kui woox tegi juba ilma toiduta ära :D . Üks teine vend tegi ühe inviga 3 keepi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõber lasi teha endale, usakal, hind oli 450m ja pole siiani bänni saanu. Ei kasutanud tw, kuna hind oleks siis olnud kahekordne. Kui eestis keegi suudab ära teha siis vähe tõenäoline, et banni saad, oleks endal korralik set olemas, siis grindiks, welfare setiga polnud probleemi triple jadi jõuda, peale seda ei viitsinud ka enam, kuna too much effort low budget geariga möllata.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht paljud eksivad siin atm, kuidas kindlaks tehakse on Hardware ID selle järgi on kohe näha kes ja kelle pc taga on mängitud. PS! seda on võimalik muuta.

Suurem osa kasutavad teamvieweri ja splashtopi ja banrate on neil mõlemal 0%

Hinnad olenevad gearist, tbow/acb olemasolu / uued prayerid jms.

 

https://www.jagex.com/terms/privacy

 

 

"3. What other information is collected and stored?

We use Cookies, collect and store IP-addresses, alphanumeric IDs and other unique identifiers in order to identify specific computers that access the Jagex Products. We identify and store the versions of Java and .NET (if any) on your computer along with your browser and operating system, and details of your device's hardware and software specifications."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.