Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kummaline lugu!

Soovitatud postitused

VIP

Pmst mis siin enam arutada, oxford enam mode pole ja done.

Mujal saab ka post counti koguda.

Ja kui vaja siis pane oxford enda ignore listi et enam selliseid mõttetuid pm-e ei tuleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli sama asi oxfordi-ga, et ta MM-is pinni ostmist, andsin talle 3m ära, ta ütles pinn vale ja lasi MSN-ist jalga. Pärast saadan foorumis PM, et kui ära ei maksa teen teema ja järsku ta ilmusgi MSN-i ja ütles, et tal nett kadus ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Moded peavad kah kuskilt raha oma tehtud töö eest saam ? K?

 

Kuna mina enam rsi ei pela, siis ainult naeran nende üle kes scammi saavad :P

 

ox oli ju norm vend .P


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suurem osa moderaatoreid teevad siiski tööd vabatahtlikult , mõndades foorumites aitavad ka hosti eest maksta (st. maksavad pealegi)!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Need kes maksavad on normaalsed ka ,

Tasuta saadud = pohhui mis teen .

 

Vahepeal ka vastupidi, just need kes maksavad nad ülbikud ``Ma maksan foorumi eest ehk foorum on natuke minu oma, seega teen mis tahan``


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Elage nüüd kõik välja. Teil on see võimalus! Aga ühte ma võin väita- kedagi ma scamminud modena mitte kunagi pole! Eks te ise tea mis teete, msnis piisavalt kontakte, et äri ajada jms. Nutma ma teie kahjuks ei hakka.

 

//Sõimu on msnis väga paljud saanud, olenevalt mu pahast tujust või lolli möla eest.


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei noh juhtus mis juhtus.aga miks ta pidi selle avalikustama?ega see 24h bänn pole eluaegne ju?ootad päeva ja spämmid jälle rõõmsalt edasi.ja selles suhtes olgu see õpetuseks siin siis teistele et ei tasu vale asja pealt oma suud lahti teha kuskil :P

selles suhtes et mina oleksin pooldanud seda kui Ox oleks endiselt mode.aga kui enam ei ole siis pole midagi teha.varsti on terve rs2eesti.com pugejate pärast kanni keeratud.(pugejad on need kes poevad Eo Rebornile *****) neid on päris palju kahjuks/õnneks.

selles suhtes et kaua me veel vaidleme?mõtetu spämm käib.tunnistan et ise spämmin kah siin.kui tahate bännige mul pohhui aga mina avaldan oma arvamust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei noh juhtus mis juhtus.aga miks ta pidi selle avalikustama?ega see 24h bänn pole eluaegne ju?ootad päeva ja spämmid jälle rõõmsalt edasi.ja selles suhtes olgu see õpetuseks siin siis teistele et ei tasu vale asja pealt oma suud lahti teha kuskil :P

selles suhtes et mina oleksin pooldanud seda kui Ox oleks endiselt mode.aga kui enam ei ole siis pole midagi teha.varsti on terve rs2eesti.com pugejate pärast kanni keeratud.(pugejad on need kes poevad Eo Rebornile *****) neid on päris palju kahjuks/õnneks.

selles suhtes et kaua me veel vaidleme?mõtetu spämm käib.tunnistan et ise spämmin kah siin.kui tahate bännige mul pohhui aga mina avaldan oma arvamust.

 

Ma saan su mõttest aru , aga minu foorumi kasutaja bannis ka pmst mitte millegi eest ära ju , sellepärast ongi viha ta vastu , kandsin foorumile isegi 150EEK nyyd kõik tuulde läinud, Ok, Ma tunnistan et ma olin kunagi scämmer ja scämmisin 50M ja et olin vana vibunibu ja P0lly aga see ei tähenda nyyd et ma olen ikka scämmer, kui ma oleks scämmer siis mul poleks olnud 15 tehingut ja annetust foorumile ja muud veel sellist. Ütlen seda ka, et kui oleks seal teemas midagi olnud ma mõtlen seda teemat mille tegi h 0 t b 0 w esimesena minu kohta siis oleks Eo mind kohe ära banninud aga ta ei teinud seda ja siis tuli Ox ja bannis mind ära. Asi *****s . Mõtetu v6i nii

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule mõtle peaga, sellise asja eest on ikka suht mõtetu banni panna 24H'ks

Kui ma oleksin tahtnud, et kasutjaanime teatakse siis ma oleks kirjutanud foorumis. Ma pole osadele isegi msnis öelnud kes on küsinud kasutjanime. Ja kui sa arvad, et sa selle acciga banni ei saa siis tea,et iga su rikkumise eest lasen sulle warni panna- meeldiv see sulle või mitte aga nii ma teen ;) Ja biiverile niipalju- sa ple ka mulle algusest peale meeldinud, kui mul siin foorumis vana kasutaja oli siis juba olid sa suht ego. Kasutasin oma võimu ja panin 24h banni. Kui ma mode olin miks ma ei võind seda teha? Ja wrewolfy-sina said ka asja eest selle kirja, biiver ajas ennem mind närvi ja siis sina hakkasid offtopicu teemas seda kuulutama, kasutajanime. Kui ma modeks uuesti ei saa siis ma nutma ei hakka, lihtsalt ei külasta enam nii tihti foorumit, MM'in endiselt kasutajaid ja membershippi ja olen kidnlasti tavakasutajatest kõige usaldatum, isegi mõnest modest olen usaldatavam. Ongi hea ei whine keeig msnis, et banni see scammer ja warni seda, muuda teema pealkirja jne. Hostage ja rolverts ei liiguta foorumis midagi, üliharva.. hostagest saan aru- tal ülikool, Rolverts lihtsalt ei viitsi tegeleda enam rsiga :D Middleman ei saa oma päevikust üle ega ümber. Rapidil ka suht kiire - tal ple aega selle foorumiga tegeleda, kogu töö on langenud Eo Reborni peale. Ja kui mina ka teda veel tüütama hakkan- OI OI MIS TÖÖ :D


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Elage nüüd kõik välja. Teil on see võimalus! Aga ühte ma võin väita- kedagi ma scamminud modena mitte kunagi pole! Eks te ise tea mis teete, msnis piisavalt kontakte, et äri ajada jms. Nutma ma teie kahjuks ei hakka.

 

//Sõimu on msnis väga paljud saanud, olenevalt mu pahast tujust või lolli möla eest.

 

 

Saada p*tsi ja pane block ;)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun Oxfordiga - Meil kõigil on oma vajadused ja tegemised vaja teha!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oxford oli hea mode tegelt:D

mis ulute , ega keegi teist lollidest puhas pole :D

isegi mina olen scamminud :D

Ja siin foorumis kui müüsin kasutajat:D aga ma scammisin scammeri'lt nii et see on andestatav imo :)

nii et jah , ma olen 100% kindel et seda kasutajat ta ei scammi , vb kunagi on ta scamminud aga mitte sellel ajal kui ta mode .


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.