Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kummaline lugu!

Soovitatud postitused

Ma saan su mõttest aru , aga minu foorumi kasutaja bannis ka pmst mitte millegi eest ära ju , sellepärast ongi viha ta vastu , kandsin foorumile isegi 150EEK nyyd kõik tuulde läinud, Ok, Ma tunnistan et ma olin kunagi scämmer ja scämmisin 50M ja et olin vana vibunibu ja P0lly aga see ei tähenda nyyd et ma olen ikka scämmer, kui ma oleks scämmer siis mul poleks olnud 15 tehingut ja annetust foorumile ja muud veel sellist. Ütlen seda ka, et kui oleks seal teemas midagi olnud ma mõtlen seda teemat mille tegi h 0 t b 0 w esimesena minu kohta siis oleks Eo mind kohe ära banninud aga ta ei teinud seda ja siis tuli Ox ja bannis mind ära. Asi *****s . Mõtetu v6i nii

 

selles suhtes et see on muidugi tore et sa kandsid raha foorumile, oleks mul tol hetkel olnud oleksin ka kandnud mõned kroonid.no pmst edasi pole ju midagi teha?kelle kasutaja see iganes oli mis ära bänniti ärgu vingugu ja kannatagu ennem kui saab jälle spämmima hakata.selles suhtes et mina kasutan küll julgelt Ox-i edasi (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Foorum oli selle hetkeni suhteliselt Eo Reborn-i ja Oxfordi halduses , teistel oli / on rohkem tegemisi ja selle arvelt said Eo & Ox rohkem valu näppudele!

 

Äkki lõpetaksime selle kritiseerimise juba? Anyway - Moderaatorite/administraatorite kritiseerimine KEELATUD!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sai ütlusest "Targem annab järele?"

 

Tra saage üle oma vajadusest spämmida ja sa ka pronub tegi siis tegi ei ole vaja pugeda ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Senikaua ütlen veel :)

Oxford oli hea mode ! PIDARS !


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt ! Rebornile vajus nüüd üüratu koorem tööd õlgadele!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep , Soovime edu Reborni'le :=P


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga millepärast talt siis mode õigused ära võeti ? järelikult oli ikka midagi ju ,

ja sina ära poe talle , idu

 

heh ära poe talle...mnjah sa poiss oled asjast valesti aru saanud.see oli SINU süü et sa bänni said ei tasu oma lõugu vales kohas lõksutada.ja see et talt mode õigused ära võeti on kindlasti ajutine.ma arvan et ta on juba täna õhtul uuesti mode kui meie "tarkadeklubi" oma ajud tööle paneb ja hakkab mõtlema mis koormus Eo'le jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga millepärast talt siis mode õigused ära võeti ? järelikult oli ikka midagi ju ,

ja sina ära poe talle , idu

Kuule Jõgevaskillid/Vibunibu või mida iganes... oleks ma mode saaksid sa banni juba selle eest, et sa topelt acce koguaeg teed foorumisse ja siis ajad tagasi, et sa ple Vibunibu jne. Ma sain su sõimust aru mis igati ka õigustatud oli, kuna kes see ikka tahab scammi eest banni saada. Mille jaoks sul vaja teha 100 posti? Niigi oled ainult oma postidega spämminud.


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.