Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
1.Selle jutu põhjal eeldan, et tuleb raha alla taguda, nagu igas skeemis.

2.Näita mulle firma registreerimis kuupäeva....ma olen ka päris palju kuulnud neid kuradi skeeme ja isegi mõnel loengul kaasas käinud...pean tunnistama et need kõik ettevõtted on alati kuradi 50aastat või isegi vanemad veel, pohhui et äriregistris on firma 5a olnud, ning esimesed 4a toimis firma kuskil keldris ja salaja :D

 

3. Need skeemid enamus isegi toimivad, kui palju vaeva näha ja raha raisata...aga lihtsalt et inimesed aimu saaks mis summasid sa kulutama pead, siis lihtsalt lisainfoks et mul vanemad panid amway alla julgelt ~10k€ mingis ajavahemikus, ning ei mõhkugi.

(Kuid eks ta olegi rohkem nii mõeldud et ostad hulgi ja siis turustad kuskil)

 

Mul üks koostööpartner ostis ka kunagi ammu meeletu summa eest mingeid kaupasi ja pidi edasi turustama, et hea raha, lõpuks hävis.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ise oleks olnud mõni aeg tagasi sama moodi mõelnud nagu teie.

 

Oo...

Suur-suur tänu Sulle, et sa rumalaid ja pimedusega löödud talupoegi heast südamest jumaliku tarkusega rikastama tulid. Aga kurvastusega pean teatana, et me ikka pole veel valmis sellisteks "eluvõimalusteks". Probleem lihtsalt selles, et me oleme siin kõik ärimehed, kes on oma ettevõtete küljes nii kõvasti kinni, et mitte ei taha käsi tõusta ja müügilepingut allkirjastada :( . Nagu oma venna müüks maha, kurat võtaks.

 

Aga ära heida meelt!

Ma tean 3 noort ja julget inimest, kes suurima heameelega on nõus näost-näkku kohtma ja sinu "eluvõimalust" häääästi hoolega vaagima ja kuulama. Nende nimed on Andero, Maarja ja Jana, kõik väga tegusad ja energilised inimesed. Ma annan Sulle nende kontaktid, sealt saad nad kindlasti kätte ja võid nendega mõnusa privaatse kohtumise kokku leppida: andero.sepp@politsei.ee, maarja.punak@politsei.ee, jana.frolova@politsei.ee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oo...

Suur-suur tänu Sulle, et sa rumalaid ja pimedusega löödud talupoegi heast südamest jumaliku tarkusega rikastama tulid. Aga kurvastusega pean teatana, et me ikka pole veel valmis sellisteks "eluvõimalusteks". Probleem lihtsalt selles, et me oleme siin kõik ärimehed, kes on oma ettevõtete küljes nii kõvasti kinni, et mitte ei taha käsi tõusta ja müügilepingut allkirjastada :( . Nagu oma venna müüks maha, kurat võtaks.

 

Aga ära heida meelt!

Ma tean 3 noort ja julget inimest, kes suurima heameelega on nõus näost-näkku kohtma ja sinu "eluvõimalust" häääästi hoolega vaagima ja kuulama. Nende nimed on Andero, Maarja ja Jana, kõik väga tegusad ja energilised inimesed. Ma annan Sulle nende kontaktid, sealt saad nad kindlasti kätte ja võid nendega mõnusa privaatse kohtumise kokku leppida: andero.sepp@politsei.ee, maarja.punak@politsei.ee, jana.frolova@politsei.ee.

 

homme sõbrapäev ka, saab kellegi seltsis veeta selle :P


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga ära heida meelt!

Ma tean 3 noort ja julget inimest, kes suurima heameelega on nõus näost-näkku kohtma ja sinu "eluvõimalust" häääästi hoolega vaagima ja kuulama. Nende nimed on Andero, Maarja ja Jana, kõik väga tegusad ja energilised inimesed. Ma annan Sulle nende kontaktid, sealt saad nad kindlasti kätte ja võid nendega mõnusa privaatse kohtumise kokku leppida: andero.sepp@politsei.ee, maarja.punak@politsei.ee, jana.frolova@politsei.ee.

 

Haha :D Õhtu pirn :D :D :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.