Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lauaarvuti 700-800€ väärtuses.

Soovitatud postitused

Tervist! Sooviksin soetada endale 700-800€ väärtuses lauaarvuti. Usun, et mõtekam on jupid tellida ja ise kokku laduda?

Arvuti oleks peamiselt mängimiseks. Ootan soovitusi, milliseid juppe vaadata, kuidas komplekteerida neid oma vahel ja kust tellida :)

 

Aitäh


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rx 480 juba ammu olemas eestis väga haige hinnaga muidugi... RX480 on GTX1080st DX 12 mängudes üle kui on 2 kaarti... Price/Perfomance ratio on rx480nel päris hea. Ostad alguses ühe ja pärast teise veel... Ma ei jõua uut nanot või isegi RX490 kaarti ära oodata... Nvidia on varsti käpuli kui nad ajaga kaasas ei käi. See kuidas Nvididiat ülesse igal pool haibitakse ja kuidas mängud gimpworki kasutama pannakse, et AMD poolt tehtud kaardid neid kehvasti jooksutaks.. Põhimitteliselt maksavad Nvidia fanboyd endale valetamise kinni :D

Ma nüüd ei tea kas sa sellist teed tahad minna, et protsessori ja videokaardi ostad kasutatult... Saaksid selle raha eest omajagu võimsama asja.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rx 480 juba ammu olemas eestis väga haige hinnaga muidugi... RX480 on GTX1080st DX 12 mängudes üle kui on 2 kaarti... Price/Perfomance ratio on rx480nel päris hea. Ostad alguses ühe ja pärast teise veel... Ma ei jõua uut nanot või isegi RX490 kaarti ära oodata... Nvidia on varsti käpuli kui nad ajaga kaasas ei käi. See kuidas Nvididiat ülesse igal pool haibitakse ja kuidas mängud gimpworki kasutama pannakse, et AMD poolt tehtud kaardid neid kehvasti jooksutaks.. Põhimitteliselt maksavad Nvidia fanboyd endale valetamise kinni :D

Ma nüüd ei tea kas sa sellist teed tahad minna, et protsessori ja videokaardi ostad kasutatult... Saaksid selle raha eest omajagu võimsama asja.

 

ütlen nüüd enda arvamuse, Nvidal on hea see, et tasuta recording shadowplay'ga ja pretty bullshit sitt on see, et rx 480 maksab 300eurot kuskil, ja gtx 1070 maksab 500eurot (http://arvutitark.ee/est/Otsing?q=gtx+1070) kui 100 euri juurde viskad saad 2x 480, sammuti see, et intel ja amd suurt vahet eriti neil ei olegi, amd on parem budgeti poolest ja ei jää eriti kuidagi alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Efektiivsuselt jääb alla ja samamoodi ei opereeri kuigi stabiilselt kõrgetel temeratuuridel.. AMD Gaming Evolved... On ka AMDl sama asi nagu Nvidial Shadowplay.

See rx 480 founders edition kaar on suht kehva jahutusega... Ootaks natuke... Asuse oma tundub päris okei olevat... Samas hind umbes sama..

Nad on enam vähem alati samal tasemel olnud.. Küll on ühel ja küll on teisel olnud probleeme. Isiklikult AMD toodetega harjunud ja kursis toimuvaga.. Inteliga samamoodi aga nvidia pole juba ammu erilist huvi pakkunud.

 

1a-s ei ole ühtegi normaalset inreverse case ega graafikakaarti.. Miks inreverse... sest kurat see tavaline ATX on lihtsalt mõistusevastaselt lolli disainiga. Otsi kuskilt nt Bitfenix OutLaw välja, see päris korralik asi.

 

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcnBEQAgCAPBlgJEDNp%2FX4Kv25lzD%2BLYzQ1k17AkDszLakCCfykDajw%3D

 

Mõned case fanid ka sest see 8350 ilma nendeta normaalselt jahe ei püsi ja ajab niisama seal sees kuuma õhku koos graafika kaardiga ringi ja tekib see "AMD running hot" bs :D

 

Võiks Zen seeria protsessorid ära oodata..

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt
inreverse ehk BTX

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

AMD'ga kindlasti oodata. Praegu hind kõrge, mõne aja pärast kindlasti kukub see (kui ASUS, Gigabyte, EVGA jms tootjad saavad skeemidele käpa peale). Reference kaarti kindlasti mitte osta, kui just uut jahutit ei kavatse panna. Reference alusele käib absoluutselt iga korralik jahuti, kuid reference ise ei jahuta pmts mitte midagi (1 pisike tiivik alumise väljalaskega, pole just kõige effektiivsem...).

Nvidiat mitte osta sellepärast, et Nvidia kaotab ülikiiresti oma draiverite uuendused (Keplar on praegu juba out, ehk siis 7-seeria). Kaart võib hea olla, kuid ilma korralike uute draiveriteta on see nagu vana AGP aegne kaart. Nvidia äristrateegia kohta võib öelda "Use for the moment".

 

Ehk siis oota ära kuni RX480 hind kukub. See kaart on seda väärt :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tänud kõigile vastamast! Sain palju targemaks. Kuid suurem probleem ongi, et ise ei oska komplekteerida sobivaid juppe. Hinna laeks jääks 800€, üheks kriteeriumiks oleks vähemalt 500gb HDD(oli see kiirem?) kõvaketas veel ja soov mängida uuemaid mänge.

 

Mis kostate Mikuzi pakutud setile? Kõvaketta peaks sealt kindlalt suurema soetama, aga muust ei oska juurde rääkida. Kust peaks juurde graafikakaardi ja sobiva case leidma?

Lisan veel, et eelistaks osta siiski uued jupid e-poodidest.

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõvaketta kiiruse määravad kolm faktorit

Pöörlemiskiirus (RPM)

Bittide tihedus

Vahemälu suurus

Viimane väga "random" taskide puhul ei aita..

 

Ainuke põhjus miks ma selle FX8350 valisin on hullumeelne kellamis võimalus... 5 GHz on sellise tavalise jahutiga päris lihtne saavutada... Sealt edasi vedelik jahutus ja vedela lämmastikuga tegi see protsessor 2013 aastal maailma rekordi 8,79GHz...

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
AMD prose ära kindlasti osta.

http://arvutitark.ee/est/tellimine/3DAC1JDiVY

 

Väga hea komplekt! Kuigi ma võimalusel mahutaks RX 480 sinna.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://arvutitark.ee/est/tellimine/j8UeC4ittR

Foofy pakutud komplekti ei võtaks isiklikult, komplektis puudub HDD, mida sa hakkad pihta 240GB suuruse SSD'ga kui sul vaja ilmselgelt rohkelt ruumi mängude jaoks, võibolla ka muud failid.

Muudetud liikme ristikene'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ise ei taha küsida Redditis, siis seal on teemasid küll, kus 800 euri eest kokku pandud combosi, siis tead umbes orienteeruda.

https://www.reddit.com/r/buildapc/

 

https://www.reddit.com/r/buildmeapc/

 

Väga hea komplekt! Kuigi ma võimalusel mahutaks RX 480 sinna.

Sama, kindlasti võtaks rx480, aga hetkel jäin hinna piirini, vb kusagilt sealt kokku tõmmata ja pigistaks rx480

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.