Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Mulle väga meeldib see, et sa näed selle päevikuga vaeva, seletad kõik lahti ja teed pilte (YY)

Ma olen juba mitu korda seda päevikut ise ka läbi sirvinud, ülihea vaadata. :D

 

27.08 öö farm sai ka läbi ja ülemises postis siis kõik otsast lõpuni mu proggy kirjas. Vaatab mis edasi saama hakkab. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tore, et banni ei saanud! Ma küll kahtlen, et sa need millid 1.3ea maha saad lükata, kui minult ei võeta isegi 1.2'ga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris karm ban rate ikka. Nii et täna jälle teed 10 kontot juurde? Kaua keskmiselt kulub 10 konto ettevalmistamiseks? Smithing/bondid/ore-de kogumine ja paigutamine?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Päris karm ban rate ikka. Nii et täna jälle teed 10 kontot juurde? Kaua keskmiselt kulub 10 konto ettevalmistamiseks? Smithing/bondid/ore-de kogumine ja paigutamine?

Eile möllasin blogi jaoks piltide jms tegemisega. Täna arvestan kuskil 5h intensiivset tööd.

 

Accid siis valmis ja asjad ostetud, keldagrimi veel minek ja siis ootama, et kell üle 19 tiksuks. :)

6aba91ed148afab37084270b6448799a.png

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naiss mate!

Edu sulle farmiga :P


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

28.08 öö kah läbi. Ei ole justkui väga rahul aga ei saa kurta ka.

 

Algus eile:

d6b406bf52a91581a8c565ecd760f5a5.png

 

Lõpp hommikul[3,9m/hr]:

702ea612af2747624b553464dc9f849c.png

 

Profit siit ööst ~32m. :) Accide tegemine on üsna käpas juba, ütlesin eelnevas postis et kuskil 5h tööd, siis tegelikult eile jälgisin ikka kella ja võib öelda kuskil 3h ringi.

Hommikul olid 30min VPS-id ka maas, mingi andmete ülekandmine jälle, 8 acci olid siis rivist väljas. Nädalavahetus on ees ja loodan siis et saan esimest korda selle farmi jooksul ühe tõeliselt korraliku nädalavahetuse 12 acciga korda saata. :)

 

Mõningad pildid:

2f3e4e646070d6634bd5618082c930b6.png

 

843fa60ff937f8304ef1cccf08f56e34.png

 

cc7d50a39886e41a2e1555ea14522e05.png

 

NB! Ajage see vihm ka kus kurat, nii ei saa suve korralikult ära saata.

 

 

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mitme acciga selle öö ära elasid siis?

Mis acci puhul üldse ära pead tegema enne kui bottima asud?

Kuda 24h trade limitit bypassid?

Täna oli imelik öö, 7 tükki jäi alles, 12 sai uut teha ja 7 tükki seisavad 30 smithiga.

30 smithi teen ära ainult, ja peab ta ise keldagrimi viima, minigame teleporti ei saa enne kasutada kui oled seal 1 korra vähemalt jalgsi kohal käinud.

Mul on kõik farmid p2p ja peale p2p tegemist kaob trade limit pealt ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa tead, et nädalavahetusel suht turvaline, miks mitte panna kogu varu kontosid tööle? Või server ei kannata rohkem, kui 12?

Mul selle farmi jaoks hetkel ainult 2 VPS-i mis mõlemad suudavad kumbki 4 ära jooksutada. 4 tükki on veel enda ühes läpparis. Kuna mu teised farmid mis rohkem toodavad vajavad ka tähelepanu siis mu jõud ei käiks umbes 20-st blasti accist enam üle. Orede juurde ostmine, baride eest ära müümine jne. Pigem laiendan teisi farme nädalavahetusteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice profits :P

ise lasen hetkel 6 accountiga farmi :P


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See nv tõesti veider olnud :D

Kasutajad millega juba botitud BF'i ei saanudki enamus banni, aga samas mul uued, mis ma tegin ja pole bottind, said banni :D

Aga nädalavahetusel võib korraliku profitit oodata siit blogist kui jälgida ta siggy't (http://daxmagex.com/Signatures/daxBlastFurnace/users/kaspar94.png), päevaga kukub ikka mitukümmend milli :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Juba küsitakse kuidas läinud on... Ütlen nii palju, et asi käib täistuuridel nagu plaanitud(signatuur on tõesti sick juba). Esmaspäeva hommikul võtan terve nädalavahetuse ühe postiga kokku. Reedesest ööst jäigi mul lõpuks 7 acci alles mis tähendas, et 5 tükki ainult tuli nädalavahetuseks juurde teha (10m bondi). Kulutused on vääääga minimaalsed olnud ja nädalavahetuse profit peaks esmaspäeval mulle endale ka meelehead tegema juba. (Y)

€€€€€:love:

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
ootan siis postitust :)

Kuradi kaugele jõudnu juba -.-

Teen siis selle postituse ära .. Laupäeval ~keskööl banniti mu farm ära ja ma polnud ainuke. Selleks ajaks oli mul puhaskasum nädalavahetusest ~90m. Accidel oli peal ~30m eest asju. Lõi mu ajakavad korralikult sassi ja otsustasin eile, et las see värgendus siis puhkab. Kõik teised farmid pole mul üle 2 nädala banne saanud, pidin uued bondid peale panema ja töötavad omaette VPS-idel 24/7. Lõpuks olen hakkama saanud ka päris enda scriptiga ühe triboti premium scripteri abiga, mis siin ikka salatseda, tegemist on wildi glory chargemise scriptiga, üksikud buggid sees ja asjad mida vaja lisada(ntks mapil kedagi näeb siis insta log). Raha on päris hea (~2,6m hr/acc). Algkapitali on mul selleks kah umbes 80m, siiani on kenasti eest ära müünud ja juurde ostnud ja pole seisakut olnud. Üksi tal joosta ei lase, sest pean logout süsteemi välja veel mõtlema. Blast läheb mul täna õhtul 8 acciga edasi, põhimõtte pärast tahan edasi tegutseda, sest tänu mu kiirele signatuuri arengule on mul tribotis huvitavaid tutvusi tulnud ja infot mida just kõik väiksed goldfarmerid ei tea. Tegutsen ikka tasa ja targu edasi. :)

 

Casper soovib ilusat koolialgust kõigile. :)

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siia peaks ilmselgelt politsei ja maksuamet sekkuma


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.