Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Õige!

Kõik alustagem botfarmidega!

#fuckmodweath


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lisan siia sellise story ka veel, ehk mõnele väike idee kuidas cashi rs-s teha. Mul oli heroes questiga kasutaja ja kuna mind suht huvitas ainult raha saamine rs-is siis hakkasin glorysid chargema. Siis kui veel g.e-d polnud sai varrocki panga ees midagi ikka teenitud, vahepeal oli käes 2k gloryt isegi :D Siis tuli G.E ja oh kus lendas idee pähe. Võtsin oma heroes questiga kasutaja, ostsin ikka korrrrraliku hunniku chargemata glorysid, oma 5k kindlasti korraga, ja tegin vist kas oli 8 tavalist cb 3 kasutajat. Sheerisin kõik gloryd kasutajate peale laiali, võtsin heroes questiga kasutaja ja telesin corpi, corpi portalist välja, kõik seal väljas olevad monsterid võttis see acc enda peale ja siis kõik combat 3 accid järele, portalist välja, follow jne .. Sinna wildi lõppu jõudes ükshaaval tradesin combat 3-dele chargitud gloryd peale ja vutt vutt level 30 wildi ja gloryga tele edge. Ja otsast peale. Trip kestis max 5 minutit ja selle ajaga sai siis 200+ gloryt chargetud, arvutage profit ise. :D :D Reporte said need combat 3-d ikka korralikult, aga goldfarmi eest nad bani ei saanud ja siiani seisavad mul f2p-s tühja. Vot selline keeruline idee lendas kah pool aastakest tagasi pähe ja sai tükk aega lasta, 2 monitoriga ja puha. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

IP Muutmine käib 3 klõpsuga. Olgu eks ma siis checking asja :P


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Täna on üks imelik esmaspäev olnud. Weathist pole ühtegi jälge .. Ei minu botfarmides ega ka twitteris. Selline vaikus paneb muretsema aga käed rüppes ootama ka ei hakka.

21:30-st kahjuks ei saa internetiühenduses olla kummagi arvutiga, sest tripin kodulinnast oma asjadega töisesse Tallinna jälle.

Panin botid oresid ostma ja ilmselt tuleb palju tuleb neid, mahutan nad senikauaks kuhugi enda VPS-idesse tööle.

d702f4408498e54a0b1a67f2ebaf28f0.png

 

Jubedalt hakkas mu VPS laggima nende bottide lisamisega, loodan et selle paari tunniga terve VPS üles ei ütle. :D Ja nagu näha siis Weath tõesti kadunud kuhugi, nädala sees tavaliselt max 250 botti online selle scriptiga, atm 394 WTF.

3192840e938f11a0753735dde42c3955.png

 

Ei saanudki enne trippimist neid tööle, VPS-id hakkasid korralikult streikima. Ühe acci lisasin ja VPS oli koos, pool tundi oli aega, et korda saada. Õnneks sain lõpuks uue boti tabi kinni kuidagi ja edasi läksid teised botfarmid ise korda. Aga nüüd Tallinnas ja need 3 acci töötavad. Vahepeal mõelnud, et nädalavahetuseks soetan unlimited authi ja neljapäeval sebin sellele botfarmile ka VPS-i. Elame näeme.

f2a1479fca117bd471f385657a9b46b1.png

 

10.08

43e198f1f7f1d83677def6af9536dafb.png

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naiss naiss kasper,weath on jah kuhugi kadunud,seega max profit :D


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Weath jah .. Eile õhtul twitteris midagi DDOS-de kohta säutsus. 9 ajal hommikul hakkas botte massiliselt offline kaduma ja pidasin vajalikuks ka enda omad tühjaks teha, ehk et jällllle ma ei saanud baride rekordit teha :D

Tunnike läks nende müümisega ka aega, ma ei kujuta ette kui peaks 10+ bottiga laskma ja siis müüma. Hakkaksin vist hinda korralikult mõjutama. :D

c35f3c03162c4e9b77eb06a8fcf95b36.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

NV saad oma baride rekordi kätte,no worries, muidu mainin ära ka et kui hakkavad G.E hinnad muutuma ja sa suudad mõjutada siis koondub rohkem pilke su farmile kui weathi oma :D


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
NV saad oma baride rekordi kätte,no worries, muidu mainin ära ka et kui hakkavad G.E hinnad muutuma ja sa suudad mõjutada siis koondub rohkem pilke su farmile kui weathi oma :D

Hahaha, vihkan ka väga esmaspäevasid, sest nv saab tuimalt korralikke cashstacke lasta, aga juba teisipäev. :D

 

Ma ei teagi kuidas blasti suured farmid oresid ostavad .. Kas neil on mitu mulet ja nendega ostavad või käivad iga bot eraldi 13k oret per bot ostmas. Tuleb jälle ise süsteemitama hakata enne authi ja VPS-i ostu. :D

 

Nii .. Kes ei riski see šampat ei joo .. Weath pole 5 päeva banninud ja on parim hetk kõiki botfarme laiendada. 30 botti hetkel teistes botfarmides tavalise 20 asemel. Ja siia teemasse ka üks hea uudis(pilt): LET'S DO IT BOYS!! :D Isiklikult päris excited. VPS-i saaksin ka kohe kui tahaksin, aga mu arvuti suudab suht palju botte jooksutada ja vaatab millal VPS-i vajadus tuleb. Järgmiseks sammuks VPS siis. Aga UNLIMITED AUTH OLEMAS! :love:

 

UNLIMITED AUTHd56bd6ae61a576ccf025106a50a54cda.png

 

Kui keegi oleks mulle eelmine nädal öelnud, et see nädal mul 8 boti selles botfarmis töötab siis nope, poleks iial arvanud. Täiesti sick oli teha 5te uut juurde, tegelikult tegin 7, aga 2tk jätsin hetkel tagavaraks. Aus olla siis hetkel kontroll selle farmi üle puudub, pean harjuma sellega, et kuskilt peab koguaeg oresid saama ja kuidagi nad toimetama 8le botile, nii et võimalikult vähe pausi oleks.

Beast.4c50a1a7b7b85ee364b05c27b5bd01dc.png

 

Ahjaaa, signatuuri on palju ägedam refreshida. :D

 

Täna öösel tuleb esimene VPS ka sellele, hakkan jooksutama seda farmi 2 VPS-i peal.(Mida rohkem farmid laiali on, seda raskem neid banida). Pool farmi jääb veel mu enda arvuti kuni jälle profitit vähe juures.

 

Hull unine õhtu on olnud, ilmselt selle teadmise pärast et ees on ootamas üks magamata öö. VPS-ide host pool päeva oma veebilehte ja servereid uuendanud. Ja kuna ma ei saa enda arvutis 8 botiga max profitit kätte, siis torgin teda tagant koguaeg, et üks VPS juurde saada. Igatahes üks suur samm siin jälle edasi astutud. 24h-ga korralik 15m ka tasku pandud. Arvestades asjaolu, et mul on 8 boti töödanud ainult 6h sellest päevast, siis järgnevad päevad peaks korralikud tulema.

 

11.08

1ff050dc8f1f9531c7e345a0ec266c6d.png

 

Orede kogused mida vaja kasvavad ka meeletu kiirusega.

fdf22b3064e9329744c3a7f1e8566af0.png

 

Isiklikus plaanis oli väga-väga halb öö. VPS-iga oli palju jama nagu ka viimati kui sain. 4 acci olid mitu tundi valmis VPS-i ära kolima ja lihtsalt seisid oma oredega. Kell 4 andsin alla ja pugesin teki alla ära. Kella 8ks hommikul oli igatahes VPS-i info kõik postkastis.

Naudin nüüd paar tundi seda VPS-i vaatepilti ja siis korralik inventuur, mitte midagi ei tea kui palju kuskil on.

 

69b096401bd7145f7eb72f0e7a8509e0.png

 

Coali hind paneb raketina taevasse. Eile müüdi ~550k coali, mul läks vaja ~130k. Sorry guys, aga no läks ruttu vaja nii palju. :D

af46b802a17c1686adafd1a942f11180.png

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Weathi ikka veel ei ole mitte kuskil. Ettevaatlikult atm lasen 2k kaupa mithrileid. Ühel accil veel smith 47, saab ka varsti mithrili peale.

Selline mu monitor siis kui see blasti botfarm lahti on:

4b609710731c1a66914de262787d5828.png

 

Hommikul siis sain korraks kõik asjad ka mulele kokku pandud, oli endalegi väike üllatus:

906c3a794a541d696271c14ee160ff9b.png

Muidugi on sellelt mulelt raha müüdud ja VPS-i jaoks ja authi jaoks ning kuskil teistes farmides vahel vaja läinud, nii et see stack peaks natuke tegelikult väiksem olema.

Orede saamise värgi olen ka lahendanud. 3-l botil on ring of wealth peal, millega lendan G.E-sse laivi + mule ka. Nende 4 acciga ostan siis 8le accile ored ära ja annan mulele. Seejärel need 4tk blasti tagasi, mule järgi, blastis paar minutit trademist ja farm töötab jälle. :)

Kui täna ka banne ei kuku siis tuleb ausalt suht haige profit 24h-ga, paar tundi seisid hommikul accid, sest öösel jäi und väheks ja päeval ei lase ilma vahepeal vaatamata farmidel töötada.

Üks VPS veel millalgi soetada vaja ja siis peaks selle farmiga ka asi juba rutiinsemaks muutuma ning profit stabiilsem olema :)

Kui profitist rääkida siis viimane 1hr proggy 8l accil tõi sisse 2,1m puhast kasumit. Asi on public scripti katsetamisest vähe tõsisemaks läinud :D

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas poleks mitte vähem riskantsem kasutada proxy-d? Sest kui lasta ainult ühe IP pealt mitu kontot, siis nad näevad seda ja panevad banni kõigile seal olevatele?

 

Kena kena.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas poleks mitte vähem riskantsem kasutada proxy-d? Sest kui lasta ainult ühe IP pealt mitu kontot, siis nad näevad seda ja panevad banni kõigile seal olevatele?

 

Kena kena.

Hmm, mõte on sul õige. Muidu ühel IP-l mitme acciga pelamine pole keelatud ja kahtlen, et nad selle järgi banni paneks kohe, muidugi pole päris kindel ka. Pole siiani veel proxysid kasutanud ja alati on botfarm ka kogu täiega bani saanud. Proxyd jälle maksavad veits, aga kindlasti panen selle endale kuhugile plaanidesse. :)

Tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Esimene normaalne päev seljataga. Päev oli farmiga suht 20min orede ostmist ja 3h sai oma asjadega tegeleda, päris hea.

 

12.08 (29m profit 24h-ga, farm ei jooksnud koguaeg täiuslikult seega 30m+ peaks tegelikult see farm päevas tootma.

4026319b2037ddcd7cc181b37cc0c51a.png

 

Ja no loomulikult täna öösel on plaan siiski magada, seega ka selline pilt siia :D :D

3c635b835d864e29247f9ec8ec32a627.png (5,4k bare igalt accilt. ~800 teevad tunnis seega veits üle 6h peaks nüüd hooleta olema.)

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lükkan ise kah mingi 3-4 päeva pärast oma Farmid üles. Mul see eelis, et mul on Tasuta VPS, aga jah. Loodan, et ban haamreid ei lenda :) Edu sulle samuti!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lükkan ise kah mingi 3-4 päeva pärast oma Farmid üles. Mul see eelis, et mul on Tasuta VPS, aga jah. Loodan, et ban haamreid ei lenda :) Edu sulle samuti!

 

Kõige parem aeg botfarmiga alustada on reede õhtul, sest suure tõenäosusega on esmaspäeva hommikuni sul aega oma kulutusi korralikult tasa teha. Tasuta VPS on hea eelis, sest see üks nendest halbadest väljaminekutest. Edu edu ja veelkord edu.

Inimesed, kes minult postkasti kaudu pidevalt midagi küsivad: Te ei pea vabandama ja väga hea meelega vastan kõigile küsimustele sellel teemal kuni piirideni mis mu botfarme ei häiriks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naiss progress Caspu!

Edu selle farmiga ja #fuckweath


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nii käib õige botfarmi öise saagi müük, hahahha, naudin seda asja juba. :D

6640ea80db3aebe0ca36628b09d4b96a.png(18m profit)

 

Infot ka veits minuni jõudnud miks ore hinnad tõusevad. Viimastel päevadel on bani pilgud motherlodes olnud ja üsna kõik botfarmid hetkel kadunud sealt. Samal ajal kui blastis pole üldse banne toimunud ja kõigil meil seal orede nõudlus aina suureneb. Vot tak.

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Super töö Casper! Tänan ka suure abi eest!

Keep up the good work (YY)

 

[spoiler=Mod Weath SUUR PILT :(]

keep-botting-and-hate-mod-weath.png

 


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paned seinale, ja iga hommik ärkad kell 07:00 ja palvetad selle eest 15 Min :D


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga haiged profitid kaspu :)

Edasi ja #fuckmodweath!


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.