Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Soovitatud postitused

  Nonii. Kuna mu boti tegemiste vastu on minu jaoks üllatavalt suur huvi siis võtsin selle tee ette ja arendan endale ühe botfarmi ka public scriptiga.

  Scriptiks on mul daxBlastFurnace (https://tribot.org/forums/topic/43325-version-2-daxblastfurnace-abcl10-all-jobsbars-up-to-400khr/). Esialgu VPS-i eraldi selle jaoks ei muretse. Ostan hetkel ka authe eraldi, sest ei taha otseselt enda raha siia projekti panna ja üsna kõik profit mis siit tulemas on, läheb edasi laienemisele. Mingeid pause ja asju ma bottimisel pole kunagi kasutanud ja minu arvates need ei õigusta ennast absoluutselt. Täielik suicide bottimine ja on minu arust palju suurem võimalus profitiga asjast välja tulla.

  Alustasin siis eile (3.augusti) õhtul esimese kasutajaga. Asja teeb lihtsaks see, et ainuke requirement on smithing 30. :) Esimene päev suicide botiga läks üllatavalt hästi, Weathi silmadele jäin ma märkamatuks ja nüüd naudib kasutaja teist ööd juba head profitit. Eks homme päeval peab jälle hinge kinni hoidma, ehk joppab :D Anyway tänu sellele, et see kasutaja esimese päeva üle elas mõtlesin ühe kasutaja juurde teha. Mõeldud - tehtud. Hetkel siis hakkabki kohe mul teine päev jooksma ja nüüd juba siis 2 kasutajaga. NB! Kuna töötab 2 kasutajat siis signatuuri run time tuleb topelt juurde.

  Kui mu kasutajate arv üle 4 hakkab minema siis hakkan VPS-i peale mõtlema. Seniks las tiksuvad mu enda arvutis.

   

  1. päev:

  day1.png

   

  Kui arvestada, et 2 kasutaja peale läks ~3,6m bondidesse, siis kuskil 4m profit esimese päeva pealt. Authid arvestan kuu lõpus.

   

  Kuna olen ka sellise nö resource bottimisega alles tutvumas siis minu jaoks oli suur imestus TOP 1 daxBlasti kasutaja highscore (http://daxmagex.com/Signatures/daxBlastFurnace/users/vho835.png). Highscore highscore-ks aga kui ma hakkasin seda umbes iga 5min tagant refreshima siis oli VAU. Väikseid arvutusi tehes sain tema botfarmi suuruseks ~30boti mis teevad keskmiselt 300k/hr. Ja kui ta tõesti iga päev botidega vahele ei jää siis tema päeva teenistuseks tuleb ~200m. Küsige nüüd veelkord miks kullahind niimodi kukub. See on vaid üks botfarm mis niimodi toodab, aga palju on neid veel, kes seda teab.

   

  Mingi eelaimdus teile siis mis julm army seal käib, 90% world 358-s on botid. :D (Üleval kirjas ka kui palju konkreetselt bote selle scriptiga atm online on, max olen näinud 245.)

  botfarm2.png

   

  2. päev:

   

  Teise päeva lõunal said siis oodatud lõpu mu 2 kasutajat. Kuna hoidsin stabiilselt neil peal ainult 1k baride tegemiseks asju siis kahju kummaldki accilt ~650k(Total 1,3m).

  botfarm5.png

   

  Mu botfarmidega on alati selline värk, et kui Weath mulle ikka banne keerab siis ma teen talle topelt tagasi. 3 acci sai 30 smith tehtud ja üks auth sai juurde ostetud. Kuna mith baride ja steel baride per/hr vahe on üsna väike siis esialgu vähemalt päevasel ajal lasen ainult steel bare(suppliede kaotus bani puhul väike).

  botfarm42.png

   

   

  Hoian accid erinevates clientides, sest koos tabides hakkasid laggima. VPS-i ära kolivad siis kaob see probleem.

  3 acci 1hr proggy(779k/hr):

  botfarm72.png

  Ja teine päev ka läbi. Kaotasin küll 2 kasutajat aga olen nende 3 uue kasutajaga väga rahul. Teevad head tööd. Homme katsetan siis sellist asja, et hoian accid 11:00 - ~15:00 offline(kõige tõenäolisem bani aeg).

  botfarm9.png

  Kulud: 10m bondid + 1.35m ban loss.

  Tulud: 21m

  PROFIT: 9,65m

   

  3. päev:

   

  Mule valmistus öiseks vahetuseks. Pidin teise botfarmi mulega oresid juurde ostma, sest G.E trade limit sai täis blasti mulel (oredel 13k trade limit per 4hr :( )

  botfarm10.png

   

  Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Author of the topic Postitas (muudetud)
  Kurat.

  Peaks ka hakkama süsteemitama aga bann rate kahtlaselt kõrge.

  Ei tea kas free script ongi selline jama,et sellega banni saamine suurema kui ostetud VIP või Premiumi oma :D

  Ban rate jah kõrge iga asjaga praegu. Juuli keskel oli Weath Ameerikas puhkusel 2 nädalat ja no seda aega ma ei unusta. Rahaliselt nautisin seda kuud korralikult. Praegu peab iga õhtu ikka miskit jälle juurde tegema. Vähemalt on kindel laks, et ~14h päevas saab lebolt lasta, ja kui suudad selle ajaga profiti kokku ajada isegi kui acci kaotad siis kena.

  Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Author of the topic Postitas

  yoyo, mulle hakkab see botfarm ka vaikselt meeldima. :D

  botfarm11.png

   

  ja mis veel .. avastasin enda jaoks botfarmis midagi uut jälle seoses resource bottimisega. Absoluutselt iga hommik 6 ja 9 vahel (täpselt enne seda aega kui Weath tuleb tööle) kukuvad steel barid market pricest ~20gp madalamaks. Ilmselt on paljude taoliste itemitega niimodi, samas ei julge botfarmi mule acci peale bare ka jätta terveks päevaks. Eks tuleb edaspidiseks midagi välja mõelda.

   

  botfarm12.png

   

  Täna siis proovin seda värki, et botid on 11:00 - ~15:00 offline.

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Author of the topic Postitas (muudetud)

  Nädalavahetus tiksus peale ja pole lihtsalt aega olnud kirjutada siia midagi. Botfarmid kõik töötavad. See botfarm puhkas ühe päeva aga nüüd nädalavahetusel jälle täistuuridel. Ei suuda kasumeid ja asju praegu siia kirjutada. Järgnev pilt räägib enda eest, ja signatuuris profit ka tiksub juba korralikuma asja poole. :D

   

  Esimest korda siis üritan terveks ööks mithril bare tegema panna 3 acci. ~4k mithril oresid ikka puudu. Pildi hetkel ootan, et need ka kohale tuleks G.E-s. Julm Julm. :D

  Igale accile siis 6,5k mith oresid ja 13k coale. Need kõik 3 acci öösel ära teevad siis 7m profit. Magamise ajal selline profit käib kah. :DHommikul lootust 26k mithril baride pilti näha, praeguseid ka maha ei müü, hind madal natuke.

  6e5e7e2808af48b56bc5096ea6e7f830.png

   

  Ja no ilmselgelt on nädalavahetus ja Weath puhkab kuskil :D

  b4ee8848cc65932b0a0570deab773662.png

   

  08.08

  b3364a33092243e69c9432e4f3762260.png

   

  Ja siin siis nüüd hommikune pilt baridest, kahjuks ei saanud oodata, et kõik tehtud saaks.

  bfb6a0197e77ba9c5d61589d8e1f7a2d.png

  Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Author of the topic Postitas (muudetud)
  Mis/kes see Weath täpsemalt on? Ma pole RSi nii kaua mänginud, seega ei tea :D

   

  Keep up the posts!(YY)

  Jep, ainuke rsi moderaator kes 07s banne jagab. Mingid jutud on tekkinud, et õpetab mingeid vendasid veel välja ja millalgi peaks mitmes vahetuses bannimine toimuma. Jagex muidugi bannimiste kohta väga suure suuga infot ei jaga. :(

   

  Öised barid läksid igatahes nii, et ei jõudnud silma ka pilgutada. :D

  79c96f6f85949838860835f146dd2cff.png

   

  Mis juhtub kui VPS pole 3 päeva rebooti näinud? CRASHHH :(

  f6cfd5f583cc97a45bfe06fa3c9491ad.png

   

  Nonii ja viimane öö ilmselt enne nende accide bani on ees.

  9b4968f3266d9b10b05a6c305829a616.png

  Probleemiks on mul selle farmi juures praegu see, et annab tunda et kõik järsku mithril bare maha ärivad. Hind kukkunud veits. Tänase õhtu farmist on kohe 20k bare mulele minemas ja ööga veel 20k otsa. Ei teagi mis teha .. müüa praegu 20k bare maha nii kallilt kui saab või homme riskida ja accil hoida 40k bare :D :D Weath jälje üles võtab siis terve nädalavahetuse farm vastu taevast. .. IDK!

   

  09.09 (Üle 50m profitit tiksus ka signatuuri ära.)

  536f990c9cfaf4a1548bce6948d9bbea.png

   

   

  All on ühe minu botfarmi VPS mis sai tellitud 06.08, 4 päevaga olen kasutanud 23.05GB Bandwidthi :D :D Kui mõtlete, et mis see 2GB mäluga VPS ikka jooksutab siis võta näpust. Host ütles, et 3 boti jooksutab vast ikka ära, mul jookseb seal probleemideta peal hetkel 6tk. Tutvuse kaudu odavalt sain ja kui bandwidth täis saab siis kõigest 0.03$ per GB. Easy money 6 botiga.

  386062fd7c08f1d18a9b2e6e33eb3efe.png

   

  Selle botfarmi mule pank on ka iseenesest kuidagi suurenenud :D 40k baridega hakkab küll hommikul ajukeppi saama.

  99f9f26078a0694c4bcbd51ba6efd93a.png

  Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  VIP

  Feature sa küll pole bottimise kahjust rsile rääkimisest õige mees :D

  http://vahvel.net/showthread.php?180094-Osbot-Perfect-Crabs-(väärtusega-4-99-)

  -------------------------------------------------------------------------------------------------

   

  päris hästi läheb sul Ghost, edu edaspidisega :-)


  Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  SUPERVIP

  10 päeva möödas kasum siis 60m? lamp lasta 3 acciga siis ju..?


  「FAKER」dtjg.mart

   

   

  「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

   

  #karvased.ee[/b]

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Author of the topic Postitas
  10 päeva möödas kasum siis 60m? lamp lasta 3 acciga siis ju..?

  Mis sa tahad siis, et iga acc teeks 1m/hr ja 24/7? Mul on erinevaid botfarme ja kõigiga olen niimodi alustanud, otsin head ja vead üles ja pikemas perspektiivis on korralik sissetulek. See vaev mis sa pead nägema, et kasutaja bottimiseks valmis panna on nii olematu, et samal ajal kui magad ja su botfarmid sulle IRL raha toodavad ei ole lamp.

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Author of the topic Postitas (muudetud)
  Alustan ise ka. 40 acciga. Ty idee eest :)

  Asja mõte ongi mul näidata inimestele, et selline asi pmst toimib kui tahta. 40 acciga alustada on muidugi üliriskantne kui ei oma korralikku arvutit ja pead mitu VPS-i sebima + 40 bondi. Ja kui Weath järgmine hommik 40 accile bani ka veel suudab panna siis on rip in pepperrooni :D

   

  Casper, palju sul hetkel üldse kokku neid botte on?

  Kui sa mõtled seda botfarmi siis ainult 3 botti atm. Kui sa mõtled kogu mu boti süsteemi kokku siis nädala sees ~20, nädalavahetusel võib 2-ga korrutada.

   

  Räägi, mis tegema peab, et ise sellist botfarmi tööle panna ? :D

  Natuke teadmisi, natuke pealehakkamist, natuke algkapitali, natuke tutvusi, natuke viha Mod Weathi suunas ja väga palju huvi asja vastu :D Vähemalt mind on need asjad viinud sinnani, et korralik raha kuus tasku panna. :)

  Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  SUPERVIP

  Mul on tasuta Microsofti VPS. 128 GB RAM etc stuff, sellest piisab? :D


  Bf3_Mystery.png

  bug.gif

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Admin
  ...

  Kui sa mõtled seda botfarmi siis ainult 3 botti atm. Kui sa mõtled kogu mu boti süsteemi kokku siis nädala sees ~20, nädalavahetusel võib 2-ga korrutada. ...

   

  Ja palju sa siis kogu botfarmiga kokku teenid umbes kuus?

  Kaua üldse bottinud oled, palju puhast kasumit teeninud oled?


  4286 päeva Vahvel.net liige 24.05.2019 seisuga

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Author of the topic Postitas (muudetud)
  Mul on tasuta Microsofti VPS. 128 GB RAM etc stuff, sellest piisab? :D

  Muidugi piisab. Kui oskad sinna javad ja möllud mis triboti jaoks vaja on peale lasta siis anna tuld. Miinus on asja juures see, et sa hakkaksid kasutama ainult seda VPS-i ja sul oleks koguaeg üks IP. Mul mitu erinevat VPS-i millel on ka erinevad IP-d, nii et üks botfarm bani saab on väike tõenäosus, et samal ajal ka teine saab. Hostilt rentides VPS-i on võimalus ka IP-d vahetada peale seda kui su IP jagexi poolt nö "Flagged" saab, ehk et nende süsteem hakkab sinu IP-l toimuvat automaatselt kontrollima ja Weathi tööks jääb ainult bani nuppu vajutada. Vahetad IP ära ja sind ei tüüta natuke aega keegi. :D

  Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Author of the topic Postitas
  damn son.

  peaksid kaaluma veel botfarmi laiendada :D

  Jamh. Hetkel kahjuks poole kohaga ka tööl ja ainult illegaalse äri peal ei taha elada. Unetuid öid on lugematul arvul nendesse süsteemidesse pandud ja natukene peab nautima ka asja, eks sügisel vaatab edasi. :D

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites

  Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

  Kommenteerimiseks peate olema liige

  Loo konto

  Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

  Loo uus konto

  Logi sisse

  On juba konto? Logi sisse siit.

  Logi sisse nüüd

  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.