Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer - Martin Põldma

Soovitatud postitused

Külaline blu
Mina, ei kaitse siin kedagi. Aga tean teda lihtsalt hea sõbrana, et pole kedagi scamminud. Pole mõtet lahe olla ja scammimisega kaasa minna. P*tsi, ja kui keegi nüüd Eestis veel scammi saab on kohe Martin v Raiko. Mina olen ka scammi saanud paar korda, aga ei aja nende peale süüd, kuna Martin pole kedagi scammind ja Hea sõbrane ei valetaks ta mulle.

 

Tempo müüb kasutaja Rapid - Kasutaja tõmmatakse tagasi - Süüdi on minu vanaema.

Loogiline? not.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EI kaitse kedagi, tahad öelda, kui ta on ise kasutaja ostnud siis ei või keegi peale tema andmeid teada?

 

Mis minu nimi nüüd ette jääb? Et lähete kambaga Haapsalusse pussitate neid jah hiljem räägite vanematega või vastupidi, kahjuks ei! Kuna Rune mängijad on 12-14 :)

 

Loogiline, et see on aus et iga Varas saab oma karistuse, aga tema pole R4p1diga küll seotud selles olukorras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina, ei kaitse siin kedagi. Aga tean teda lihtsalt hea sõbrana, et pole kedagi scamminud. Pole mõtet lahe olla ja scammimisega kaasa minna. P*tsi, ja kui keegi nüüd Eestis veel scammi saab on kohe Martin v Raiko. Mina olen ka scammi saanud paar korda, aga ei aja nende peale süüd, kuna Martin pole kedagi scammind ja Hea sõbrane ei valetaks ta mulle.

Saan ma õieti aru, et sa "Temop" kes tegi uue KASUTAJA jälle ?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki saaks min***d tõestuseid, et raha oled kandnud talle või msn logidest mingi pilt.

 

Panga ülekande logi peaks saama.

 

Kuid siinkohal küsin mis mõte on ta bannimisel?

Kui inimesel on vähegi aru peas saab ta sellest lahti -.-

 

Tuleks ühisvavaldus menti teha või siis korralikult molli panna.

 

Edit:

Teema põhimõte on selles et hoiatada teisi mitte kaubitsema/ostma kasutajat r 4 p 1 d, ja olema ettevaatlik Martin Põldma-ga.


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Politsei kahjuks ei tegele sellise asjaga.

Molli paned, satud ise politseisse.

Mis teha? - Helistada, kohale minna ja rääkida nagu inimene inimesega, päris pähe ka ei lase istuda inimesel, kes varastab raha, et omale varastatud raha eest bemmile plastik velgi alla osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Politsei kahjuks ei tegele sellise asjaga.

Molli paned, satud ise politseisse.

Mis teha? - Helistada, kohale minna ja rääkida nagu inimene inimesega, päris pähe ka ei lase istuda inimesel, kes varastab raha, et omale varastatud raha eest bemmile plastik velgi alla osta.

 

Nojah, su jutus on iva sees. Ma arvan siin foorumis on neid jutumehi rohkem kui tegusid, aga eks igaüks ise teab :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

To ox : :D

Muidugi petised tegutsevad edasi, sest nad on kartmatud, arvavad, et mida üks 12 aastane ikka mulle teha saab.

Mõni aeg tagasi oli minulgi selline juhtum, kus samamoodi arvati, et mida ma ikka teha julgen, aga ma ei lasknud endale pähe istuda, helistasin vanematele ( selle tüübi ) ja asi sai korda, oxford tõukas

tagant ka väheke, nüüd kui peaks midagi sellist juhtuma kindlasti helistan selle petise vanematele.

 

Loodan, et leiate mõistliku lahenduse ise ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina, ei ole tempo, kontrolliga ip vms. Aga karjäär täitsa olemas, ning sellega pole teil mitte mingit tegemist, kui saate teadam kes scammber siis võtke ühendust ning paljuga maha müüdi acc 300? siis see pole just ma ei tea kui suur summa, mis on lapsevanemal raske välja käija.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siin ei ole enam pmst vist summas asi.

siin on juba vist põhimõtted mängus sest üks ja sama jama kordub koguaeg.

ja isegi kui karjääri poleks visake see raibe merre...see ei ole sealt eriti kaugel vist.

nii et ajage punt kokku kes on temalt üle saanud ja minge Haapsallu ja otsige see sitaratas ülesse kratist kinni ja ema jutule tal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingid metsatiirud jne. on sellise asja pärast mõttetu, ma saan aru kui millegi hullemaga hakkama saadax, aga ma arvan et kui ta 15 -16 on ja talle sisse sõita , siis ta ei läheks menti vaid lööks vastu ning te teeksite väikse kakluse .

Ise soovitaksin kah ta vanematele helistada, kui numbri saate vms. siis anna see kõikidele kes on scammi saanud sellelt '' ****kalt '' & las kõik helistavad !


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei saa aru, kõik on sellised idioodid, et käivad suvakatele ette? oleks mingitki elukogemust ja oleks veidigi aru ka seal üleval, siis saab aru, et scammerid müüvad acce ainult odavalt.. koguaeg on teemades nii, et "su cmb 126 maksab 1500.-, aga üks müüb sama head ainult 300.- vms"... tra, saab ju kohe aru, et scammer müüb 300.- ja saad acci võib-olla endale paariks tunniks.. parem on osta see kallim ja ilusti ära elada.. ja kui te inimesest midagi ei tea, siis palun, ärge käige ette ka :S

Nad lihtsalt on enne teinud ja oskavad scammida Raikoga, aga seda oskab tegelikult ju igaüks. Mõned inimesed ei tea aga sõnast eetika mitte midagi ning siis scammivadki.. ja ma tean, mida Raiko scammitud rahaga ka teeb :D Ta sööb selle 400.- ühe päevaga ära burgerite ja friikartulite näol :)

ÄRGE OLGE LIHTSALT LOLLID JA ÄRGE USKUGE KÕIKE, MIDA RÄÄGITAKSE.

 

PS! Ma pole Raiko, mu nimi on Raigo :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See jah nõme, et te kõik korduvalt üle saate aga Karjäär&madin=hale, hiljem teil endal probleemid ma pakun, ainuke normaalne oleks vanematega jutule minna :)

Kui sa karjääri lähed siis paistab kas on hale või ei ole. Min***d probleeme ei tule kui oskad tegutseda ;)


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imo, pooldan scammereid ;)

ise te olete nii lollid ja ostate ace, tehke ise 1..

las nad scammivad seni kuni teile endile mõistus koju purjetab

 

 

Kuule inimesed otsustavad ehk ise mida teevad , sa üritad siin kõvat kriitikut mängida ve? ;ddd

täielik lohh , tõmba koju ära .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hah, tattnokk, loe jagexi reegleid, maun

tahavad mängida, las mängivad ISE.

 

oled siin kõva kriitik v ?;D

Teen mingi enda toast pildi (lauast) paned mingid tühjad taarad lauale , et oled nüüd kõva jooma mees ?:D , nimetaks rohkem sind titaks :)

Edu sulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imo, pooldan scammereid ;)

ise te olete nii lollid ja ostate ace, tehke ise 1..

las nad scammivad seni kuni teile endile mõistus koju purjetab

 

Mida sa siin foorumis teed siis, kui sulle ei meeldi müümine/ostmina??? Kui sa aru pole saanud on see foorum ehitatud peamiselt ülesse just mustale turule. Kui ei meeldi lase nahhuj.


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

F.Dog ja kõik kes raz0rit sõimasid ma ei saa aru mis kurat se teie asi on kuidas keegi midagi mõtleb kui temale meeldivad scammerid siis las meeldivad ja muide oxford se foorum on tõesti Rs Must turg kuid mine sa tea siin vb on selliseid tüüpe kah kes niisama käivad siin foorumis vaatamas kasvõi CS nurka mis on kah siin fooumis teisena põhimäng. Ning raz0rit ei saa sellessuhtes hukka mõista et ta rs reegleid on lugenud.

 

Nii teema juurde.

 

Mul on selle martini irl msn kah olemas ja ma uurin välja siis natukene kuidas asi on.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.