Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer - Martin Põldma

Soovitatud postitused

mingid metsatiirud jne. on sellise asja pärast mõttetu, ma saan aru kui millegi hullemaga hakkama saadax, aga ma arvan et kui ta 15 -16 on ja talle sisse sõita , siis ta ei läheks menti vaid lööks vastu ning te teeksite väikse kakluse .

Ise soovitaksin kah ta vanematele helistada, kui numbri saate vms. siis anna see kõikidele kes on scammi saanud sellelt '' ****kalt '' & las kõik helistavad !

 

Sellise asja pärast mõtetud? Kui acc n oma 10 korda müüdud, ehk siis mingi 4000.- on mõtetu? Sa oled ka idioot, ja tema lööks vastu? Hui, ta läheks enam kui kindlalt menti.

 

// Sööb scammiud raha maha? T Ü R A KUI HAIGE :S , oleks et vähemalt paneks pidu, jooks, suitsetaks maha vms, aga söök, no tra, ema pole raha andud piisvalt vä...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pigem su vanemad on parmud, kellel pole raha, et sind toita.

 

irw , ma kujutan ette et sa oled kõva mees ainuld endast nooremaid peksma.

ja mis su vanemad talle ette jäävad?


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

normaalnemees, ee, ma kuulsin sinu suust, et minu vanemad on parmud ?

no gl, ela edasi sellise mõttega,

see , et sina äpu oled, ja ei saa ise millegagi hakkama, näitab ainult seda, et sul pole isegi veel puberteedi iga hakanud, ja su vanematenaljad kaap ole naljakad, mõte midagi uut välja.

 

niiet no, muidu ajaks sinuga karmimat teemat, aga ma andestan lastele, me kõik eksime

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi võiks tulla küll, tahaks kino näha, siin Haapsalus ongi nii igav viimasel ajal.

 

no kui kino tahad näha ja kui Haapsalus seda pole siis Tallinas on neid 2 või isegi rohkem...ja kui tahad näha kuidas tõsiseid asju lahendatakse siis sebi siin kannatanutele ta vanemate number või ta isiklik ja elukoht (täpne)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pigem su vanemad on parmud, kellel pole raha, et sind toita.

 

irw täis lohh oled sõimad teiste vanemaid... mis tunne sul oleks kui keegi tuleks ja ütleks: "Hei, tead su vanemad on parmud kes sulle süüa ei jõua osta?" sinusugusele tuleks samuti tappa anda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellise asja pärast mõtetud? Kui acc n oma 10 korda müüdud, ehk siis mingi 4000.- on mõtetu? Sa oled ka idioot, ja tema lööks vastu? Hui, ta läheks enam kui kindlalt menti.

 

// Sööb scammiud raha maha? T Ü R A KUI HAIGE :S , oleks et vähemalt paneks pidu, jooks, suitsetaks maha vms, aga söök, no tra, ema pole raha andud piisvalt vä...

 

Söömine tervisilikum kui joomine+suitsetamine... :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.