Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SEL AASTAL SIIS NII: Tanja "Amazing" ei saanud esimesest poolfinaalist edasi

Soovitatud postitused

Ülimalt mõttetu laul. Sellist kräppi ei olegi vaja lasta finaalvõistlusele. Eesti publikut huvitab ainult rütm, viis ja kerge meeldejäädavus, aga millest huvitub maailm? - Sõnadest.

Tanja laulu sõnadest ei hakka ma üldse rääkimagi, like "imeline vale". BS

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ülimalt mõttetu laul. Sellist kräppi ei olegi vaja lasta finaalvõistlusele. Eesti publikut huvitab ainult rütm, viis ja kerge meeldejäädavus, aga millest huvitub maailm? - Sõnadest.

Tanja laulu sõnadest ei hakka ma üldse rääkimagi, like "imeline vale". BS

total bullshit, kõik laulud mis on võitnud, on alati olnud rütmikad ja jäävad kergesti meelde ka ning viis on ka alati väga hea olnud.

kohe näha, et sa ei tea muusikast mitte tuhkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
total bullshit, kõik laulud mis on võitnud, on alati olnud rütmikad ja jäävad kergesti meelde ka ning viis on ka alati väga hea olnud.

kohe näha, et sa ei tea muusikast mitte tuhkagi.

 

Mm, eip.

Ega kui sulle minu arvamus ei meeldinud, siis ei tähenda et ma muusikast midagi ei tea, lihtsalt kõigil on oma maitse. Kohe näha, et sa ei tea tolerantsusest mitte tuhkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ülimalt mõttetu laul. Sellist kräppi ei olegi vaja lasta finaalvõistlusele. Eesti publikut huvitab ainult rütm, viis ja kerge meeldejäädavus, aga millest huvitub maailm? - Sõnadest.

Tanja laulu sõnadest ei hakka ma üldse rääkimagi, like "imeline vale". BS

 

Ahahaa, tegelikult on hoopis vastupidi. Sõnad ei huvita mitte kedagi, rütm on see kõige olulisem. Vaata näiteks varasemaid võidulugusid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just, rütm ja meeldejäävus on olulisimad, see ammu teada.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ülimalt mõttetu laul. Sellist kräppi ei olegi vaja lasta finaalvõistlusele. Eesti publikut huvitab ainult rütm, viis ja kerge meeldejäädavus, aga millest huvitub maailm? - Sõnadest.

Tanja laulu sõnadest ei hakka ma üldse rääkimagi, like "imeline vale". BS

Pop muusikast oled midagi kuulnud? Levinuim muusika žanr terves maailmas? Enam mõttetumaid ja seosetumaid sõnu kui 99% poplauludes annab leida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.