Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ettepanekud foorumile.

Soovitatud postitused

VIP

Võiks ta kõikide skillide xp olla 200m.

 

Aga jap magepure vahi end kukk.

 

Ja plastikohmu see on sis niisama spämmimine?

Või on see kah halvustamine ja solvamine?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore:D

tehke:D

Mul ammu juba Rapidloadiga räägitud.

Magepure.

Rapid ütles sinust ei tasu lihtsalt välja teha.

Nii ,et sõima palju tahad ma panen hoiatusi välja ei tee nii soovitas rapid igastahes.

Ja tehke avaldus.

Lolo..

Nüüd ei saa spämmida enam ja poisid närvis rofl.

..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kk rapid peaks sis sulle kah hoiatuse panema plastikohmu või mis?

Sõimamine halvustamine?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

niisiis mina plastikuhvot ei laima:D aga seda ,et võiks tulla päevikud alafoorum ja ka selline reegel ,et kui keegi peab päevikut siis hinnata ei tohi!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepärast olen ,et msnis ütlesin sulle ,et ma ei taha ,et sa treeniks minu meest w?

rolf.

Ja ütlesin et sa kahtlane isik.

 

ma ei ole tahtnud su meest treenida:S

 

plastikohmu..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei ole tahtnud su meest treenida:S

 

plastikohmu..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 

 

A sul isa rääkis siis msnis;)

Muidu jap hoiatus tuli.

Jumala lahe nimi nagu Plastikuhmo vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võiks niiteha et kõigil kellel on mingi skill 99 saab mingi uue nime või skillcape pildi ksukile nime alla :)


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

range mine runescape foorumisse logi sisse tee teema seal sellinne nupp olemas iga 10 minni tagant saab bumpida siin võiks saada iga 24-a


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.