Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ettepanekud foorumile.

Soovitatud postitused

Külaline Cemtey

võiks olla võimalik kustutada oma teemat kuni sellele keegi veel vastanud ei ole.

võiks olla võimalik 24h möödudes teha topeltpostitus et oma teemat üles tõsta vältimaks uue teema alustamist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jh ma oleksin kh yrituste poolt, muu sobib mll nii nagu ta on, hetkel pole midagi viriseda, tore ja hea foorum:D

 

Jh ma oleksin kh yrituste poolt, muu sobib mll nii nagu ta on, hetkel pole midagi viriseda, tore ja hea foorum:D

 

Ja veel see kh, et nyyd ma vaatan , et on valminud klanni kohta teemad, seega võiks klanni kahte ossa jagada :

 

Low combats ja high combats:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pubi ongi selliste asjade jaoks. too on põhimõtteliselt offtopic ju. seal võid kõigest rääkida(mõistuse piires muidugi)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma pakun välja et ma teen pubi alla eralid teema OFFTOPIC

kuhu kõik saavad suvalt kirjutada.

sest osad vahepeal foorumis kõik uued teemad ära vaadatud ja igav :D

siis seal saab niisama rääkida ;)

adminid tehke stickiks kh ;)


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ise hakkasin mängima mõned päevad tagasi Silkroad-i (Europe).Kunagi mängisin Silkroad(China).Olin seal Lvl 36 Kahju oli lahkuda:( Aga muidu jah Mingi Silkroadi teema võiks teha;)

 

Võiks sellise Sõja teha kes on Spämmerid ja Non-Spammerid:D Et Spämmerid on Non-Spämmeritte vastu.Siis kui Spämmerid Lutti saavad siis loodan et ei spämmi enam keegi:D


KlanniLiider

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina tahaks nii teha, et lambist ei saa ühepoolseid tehinguid panna, kui keegi paneb positiivse tehingu, ja see kellele pandi 24h pärast positiivset vastu ei pane siis kustutatakse tehing. Mingi selline asi v6iks olla, sest muidu saab niisama teiste mainet halvustada. Ja kui kedagi bannida, siis kohe ip ban. Ja need kelle võimuses, võiks rs millide hinda tõsta nii kuidas oskavad. Kuid seda peaks kuidagi ette hoiatama vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mis mõttega tõsta ma küll ei taha et tõstetakse. jumala hea odav osta ja ip banni pole mõtet panna sest kõigil on muutuv ip. sellest pole kasu.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina tahaks nii teha, et lambist ei saa ühepoolseid tehinguid panna, kui keegi paneb positiivse tehingu, ja see kellele pandi 24h pärast positiivset vastu ei pane siis kustutatakse tehing. Mingi selline asi v6iks olla, sest muidu saab niisama teiste mainet halvustada.

 

ei arva et see oleks eriti hea, muidu keegi scammib ja siis ei saagi talle neg tehingut panna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei arva et see oleks eriti hea, muidu keegi scammib ja siis ei saagi talle neg tehingut panna

 

MIs see tehing siis enam loeb ?, kui scammi saad paned t6estusmaterjalid scammerite alafoorumisse ja kui need on piisavad, siis tuleb m6ni tore mode ja laseb banni talle:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pakuks välja , et tehingute all võiks olla (Andsin ette/Sain ette).

Ja kokkuvõte oleks ka tore, mitu korda ette andnud mitu korda ette saanud.


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitaksin teha sellise reegli, et mängudele chiite ei müü. Suht pinda käib kui mingi hälvik tuleb ja hakkab CSi chiite müüma. Toon näite http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=14428

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.