Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ettepanekud foorumile.

Soovitatud postitused

VIP

Siia kirjutage ettepanekuid mida võiks muuda, juurde lisada jne.

Ise arvan, et kuna on P2P võiks olla ka F2P kus saaks f2p asju arutada.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muud-e mängude all võiks olla alateema nimega Mu-online


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

teate mis võiks teha

FOORUMI OMA CLANNI!!!

v6taks membereid nii 90+combat ma v6in vabalt teha ise valmis ka clannile mingi teise foorumi.. millele saab panna palju erinevaid illustreerivaid asju ja ka muusika.

sis hakkaks mingitel teatud päevadel pkimas käima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no ma ei usu, et väga paljud mängivad MU-d veel.

5 aastat tagasi see võis päris hitt mäng olla, preagu on muid huvitavaid mänge kah :D

 

no aga neid siiski väga palju ... :D selle all võiks olla mingi tutvustus ka mõni ei tea mis asi see on :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

või silk online parim graafika mida näind olen

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

umm..võiks teha jh rs2eesti korraliku klanni..ja kuna see eelmine üritus oli suht norm,mõnuga ppli tuli siis võiks juba ,,üritused'' alafoorumi ka teha..umm..ja võiks ka teha et oleks selline f2p alafoorum;) ja graafika vms alafoorumi,paljud jamavad juba signatuuride,gifide ja muu sellisega:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei käi välismaa foorumites ...

 

kõik klannid, üritused, graafika foorumid, muusika foorumid, filmi foorumid... KÕIK mida sa võid endale ettekujutada, või mis on/oli neonetis, on olemas ka välismaa foorumites, ainus vahe, et need välismaa foorumid tegid seda palju varem, kui neonet.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teie rõõmust võin öelda, et clann varsti valmis ja kõigile avatud. Tööd käivad veel.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

foorumil võiks ola mingi reputatsiooni süsteem nt kui keegi teeb õpetuse (quest vms...) ja kui see aitas kedagi siis ta saab anda rep+i


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
foorumil võiks ola mingi reputatsiooni süsteem nt kui keegi teeb õpetuse (quest vms...) ja kui see aitas kedagi siis ta saab anda rep+i

 

Siis mu rep tõuseks arvatavasti väga suureks:D Infoveebis on enamus questid minu tõlgitud:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Et siis selline alafoorum väiks tulla nagu ÜRITUSED!

Miks see oleks kasulik?

Selle jaoks et praegused kõik teemad lähevad ju Üldise alla.

Aga mõelge ise.

Kui mingi hull rahva mass kirjutab sinna alla üritusi täiega et ta korraldab jne.

Siis ei leiagi enam vanasi teemasi ülesse kus on vajaliku infot või siis oleks Üldise alateema aint üritusi täis.

 

Ja öelge kas teile meeldiks mingi otsida ürituste teemade vahelt teisi heasi teemasi.

Parem oleks kui kõik üritused oleks ühes kohas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võiks tulla ka selline uus nn. medal (nt.annetaja) .see medal võiks olla nt vana kasutaja või midagi sellist nimi mõlge parem:D ning selle medali saaks nt kui oled 6 kuud foorumis kääinud ja ka aktiivselt tegutsenud:D:D mitte, et kõik sõltukas postitusteste arvust!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht hea mõte,toetan


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
võiks jah naq rs2eesti Klanni tulla:) 80+ mvs

 

minu teada mingid moded tegelevad sellega

 

muide vale teema ;) siin räägime kes toetab et rs2eestisse tuleks videode alafoorum


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.