Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

*grabs popcorn*

siit tuleb midagi, ma tunnen seda :D


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärikeeld ja Ban peale mulle vist. :lol: :lol: :lol:

 

*grabs popcorn*

siit tuleb midagi, ma tunnen seda :D

 

Ma ei viitsi väga tõmmelda. Max lamp vend ka, ühikonna hammasrataste vahele jäänud. Feel sorry for him :D

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

HAHAHAHAH oldold sai jälle üle ahahhaahh GG mees GF

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsi väga tõmmelda. Max lamp vend ka, ühikonna hammasrataste vahele jäänud. Feel sorry for him :D

 

kurp


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

*puts popcorn away :'(*


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd võiksid Kristjan maha jahtuda natuke ja asja rohkem süveneda. Loe petiste teemat seal kogu kokkuvõte sinu probleemsetele küsimustele, et kas ma ikka olen petis? Pixlid pixliteks

 

Ei viitsi sinu iba lugeda :)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paned mulle lambist negatiivse tehingu ning arvad, et ma vaatan sellest niisama mööda?

 

Aga vaata just kõige huvitavam on see, et miks mina sulle just ette jään koguaeg? Kas sa oled ehk mingi pede?

 

Võib küsida, palju noorukil vanust ka on?

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Warniga/saadke puhkusele see tühikargaja.

 

thx.

 

Hetkel ütleks selle ütluse kohta "WTF?"... Ise kargad siin ja seletad mu kohta ainult sitta ning requestid minule warni? Common... Nüüd küsiks parem ka seda, et kui vana sa ise pigem oled?

Sööd oma enda sõnu hetkel täielikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

:lol:

 

Algul tõmbles küll Politseiga nagu äge äss, nii kui temast teemad püsti, kohe lõi vedelaks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõitsin autoga läbi linna sikupilli juurest rocca al mare juurde 1 tund ja 10 minutit, new slow record ...

Aeglane liiklus oli sellepärast, et mingi soome numbrimärgiga auto oli hipodroomi juures kellelegi tagant sisse sõitnud.

Ma alati imestan, et miks inimesed jätavad auto keset teed ja veel tipptunni ajal?

5 meetrit edasi oli bussitasku ja kõrvaltänav, oleks võinud siis sinna ajada/lükata auto ...

 

Kui parasjagu osapooled ei saa seda matsu ise lahendatud ja kutsuvad politsei (mida peaks vist selle õnnetuse puhul igal juhul tegema) siis võib autot liigutades kindlustusega probleeme tekkida, isegi kui politsei on asjad protokollinud ei või mõningatel juhtudel kohe liigutada. Selle juhtumi puhul võisis muidugi 100 muud aspekti ka rolli mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõitsin autoga läbi linna sikupilli juurest rocca al mare juurde 1 tund ja 10 minutit, new slow record ...

Aeglane liiklus oli sellepärast, et mingi soome numbrimärgiga auto oli hipodroomi juures kellelegi tagant sisse sõitnud.

Ma alati imestan, et miks inimesed jätavad auto keset teed ja veel tipptunni ajal?

5 meetrit edasi oli bussitasku ja kõrvaltänav, oleks võinud siis sinna ajada/lükata auto ...

 

Peale avariid ei tohi autot liigutada, enne kui politsei on käinud kohal ja teinud kõigest pildid/aruande. Muidu võib juhtuda nii, et kindlustus ei korva midagi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kui parasjagu osapooled ei saa seda matsu ise lahendatud ja kutsuvad politsei (mida peaks vist selle õnnetuse puhul igal juhul tegema) siis võib autot liigutades kindlustusega probleeme tekkida, isegi kui politsei on asjad protokollinud ei või mõningatel juhtudel kohe liigutada. Selle juhtumi puhul võisis muidugi 100 muud aspekti ka rolli mängida.

 

99.9% juhtudest, kui keegi kellelegi tagant sisse sõidab on tagant sissesõitja süüdi, seega väga midagi vaielda pole, auto vedeles täpselt enne ülekäigu rada ja auto esiots oli korralikult katki.

 

Peale avariid ei tohi autot liigutada, enne kui politsei on käinud kohal ja teinud kõigest pildid/aruande. Muidu võib juhtuda nii, et kindlustus ei korva midagi.

 

see auto seisis seal alates 17.00'st, kui mitte varem ja oli ikka veel seal kui ma 19.00 aeg tagasi koju läksin.

ühtegi hingelist kumbki kord autode lähedal ei olnud, isegi mitte politseid.

 

 

 

igatahes, väga huvitav juhtum.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.