Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaimud & Paranormaalia

Soovitatud postitused

SUPERVIP
universumis on kõik võimalik, pole ainult et siin eksisteerime mina ja sina.

 

Tõestus? :D

Vaimudesse ma ei usu, Usun ainult, et kusagil nurgas võib Slender-Man olla -.-

See on ka üks põhjus, miks ma välipeldikus hädal ei julge käija pimedaga :D


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
universumis on kõik võimalik, pole ainult et siin eksisteerime mina ja sina.

 

Nope, mina, sina ja veel mitu miljardit elanikku(Maa peal vähemalt). Kummituste ja vaimude eksisteerimine ei ole maailmas võimalik... Ja ma ei pea seda rohkem selgitama, sest iga inimene kelle mõistus on korras saab sellest aru. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nope, mina, sina ja veel mitu miljardit elanikku(Maa peal vähemalt). Kummituste ja vaimude eksisteerimine ei ole maailmas võimalik... Ja ma ei pea seda rohkem selgitama, sest iga inimene kelle mõistus on korras saab sellest aru. :)

you didn't get it what i ment about me and you, if you start thinking you may find that out.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pidin ma ikka siia täna õhtul veel ronima, ei julge magada ka enam :'(

Ära põe, niuksed asjad on licsalt tavalised nii öelda "vaimud" pole vaja midagi karta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nope, mina, sina ja veel mitu miljardit elanikku(Maa peal vähemalt). Kummituste ja vaimude eksisteerimine ei ole maailmas võimalik... Ja ma ei pea seda rohkem selgitama, sest iga inimene kelle mõistus on korras saab sellest aru. :)

Jah, sa ei pea seda rohkem selgitama, kuna ühest ainsast korrast piisas, tõestamaks, et sa ei usu nende olemasolusse. Asi on lihtsalt uskumises, sa ei pea oma arvamust peale suruma. Sama hästi võime meie (kes usuvad ning kellel sinu arvates ei ole kõik korras) küsida sult neid samuseid fakte. Mille põhjal sa ütled, et neid ei ole olemas? :D Minu arvates on vaimude olemasolu kohta märkimisväärselt rohkem tõestust. Nagu ma ka enne mainisin, asi on lihtsalt uskumises. :sleep:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pidin ma ikka siia täna õhtul veel ronima, ei julge magada ka enam :'(

 

ma tean mida sa tunned. Invest discovery reedel/laupäeval või ööl vastu neid päevi oma kummituste sarjadega ajab veel rohkem hirmu, sest seal on ka "reaalseid" kummitusi näidatud. Ükskord näiteks näitas kus peremees tundis magades suitsulõhna, siis kontrollima minnes keegi istus vetsus, suits käes ja hetk hiljem oli kadunud. Aga see osa seal oli ka jubee kus ühes majas olla koguni 7. erinevat vaimu vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah, sa ei pea seda rohkem selgitama, kuna ühest ainsast korrast piisas, tõestamaks, et sa ei usu nende olemasolusse. Asi on lihtsalt uskumises, sa ei pea oma arvamust peale suruma. Sama hästi võime meie (kes usuvad ning kellel sinu arvates ei ole kõik korras) küsida sult neid samuseid fakte. Mille põhjal sa ütled, et neid ei ole olemas? :D Minu arvates on vaimude olemasolu kohta märkimisväärselt rohkem tõestust. Nagu ma ka enne mainisin, asi on lihtsalt uskumises. :sleep:

 

Aga kui asi on usus, siis nad "päris" maailmas ei eksisteeri ju. Kui sa pead uskuma, et need eksisteeriksid, siis neid reaalselt pole olemas:) point proven...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.