Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Väike story tulevastele aktivistidele ja eeskujulikele!

Soovitatud postitused

VIP

Hei,

 

kuna viimasel ajal on palju vastukaja meelelahutuse all uute teemade kohta. Nimelt enamus uutest teemadest on täielik jura, mis on kiiruga tehtud ning teema sisu pole läbi mõeldud. Kui tahad tõesti tulevikus saada aktivistiks või isegi eeskujulikuks siis nii nimetatud teemad kohe kindlasti ei sobi.

 

Teemad mida pean silmas:

 

- Mis kommi viimati närisid?

- Viimane jook mida jõid? :)

- Milliseid krõpse sa viimati sõid?

- Esimene mõte täna hommikul?

 

Neid on veel palju, ei hakka rohkem välja tooma..

 

Mitte, et ma neid teemasid kustutama hakkaks aga palun mõelge enne teema tegemist kas seda on ikka tõesti vaja!

 

Jätan teema lahti, võite siin sõna võtta!

 

 

Lugupidamisega,

Sander

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No taolise sisuga teemad ongi ju loodud postituste kogujate poolt postituste kogujatele.

Isiklikult ei võta ose ei foorumi mängudest ega sarnasest eeltoodud mõttetusest. Oluline on postituste sisu, mitte koguarv.

 

Foorumi meelelahutused alafoorumisse postitades sa ei saa postcounti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti nõus Sandriga, ilmselgelt on teemas tehtud vaid aktivisti/eeskujuliku embleemi saamiseks. No kui teema ikkagi väga absurdne siis peaks selle ka kustutama ( mitte et see oleks etteheide). Kui tänu sellistele teemasele embleem saada, siis on ikka midagi valesti...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tahtsin rohkem tähelepanu sellele juhtida, et iga asja kohta pole vaja teemat teha. Tehke üks ja sisukas teema millest on vb mõnele kasugi. Ning nende teemadega ei saavuta sa juhtkonna ega teiste eeskujulike ees tähelepanu ka.

 

Tänks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teen teemale väikse bump, kuna olen vaadanud, et mingit mõttetut paska on juurde tulnud!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu küsimus küll ei seostu siinse teemaga, aga tekkis lihtsalt küsimus eeskujuliku embleemi saamise kohta.

 

Nagu ma olen lugenud ''Avalduste'' alateemast, siis eelnevalt mainitud embleemi ei saa taotleda. Ja nagu ka aru sain, otsustab juhtkond oma VIP ruumis, kes/kus/miks.

 

Mitu eeskujulikku embleemi on viimase 3/6 kuu jooksul välja antud? Ma ei ole leidnud kohta, kust välja antud just ''eeskujulik'' märke saab jälgida?

 

 

 

-ei küsi, kuna ise tahan vms, vaid lihtsalt puhtast uudishimust.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eeskujulikel on oma foorumi nurk, seal pakuvad teised eeskujulikud/moderaatorid/adminid välja uusi eeskujulike, siis toimub hääletus ning nii saabki. Viimase nelja kuu jooksul vist 4 embleemi antud.

 

E: Seal palju muud peale selle ka ofc, kes sinna saab, see ei pruugi mujale foorumisse tükk aega postitada. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eeskujulikel on oma foorumi nurk, seal pakuvad teised eeskujulikud/moderaatorid/adminid välja uusi eeskujulike, siis toimub hääletus ning nii saabki. Viimase nelja kuu jooksul vist 4 embleemi antud.

 

E: Seal palju muud peale selle ka ofc, kes sinna saab, see ei pruugi mujale foorumisse tükk aega postitada. :D

 

Jes, olen teadlik sellest, kuna omasin sinna ligipääsu kunagi. Tänud vastamast. Minu isiklik küsimus sai rahuldatud. Lihtsalt pakkus huvi, palju eeskujuliku embleeme reaalselt välja antakse.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Nagu Sander mainis, siis need teemad ei too pluss punkte. Mis ta mainimata jättis, oli see, et sellised teemad toovad miinus punkte. Miks? Sest need on täiesti idiootsed ja mõttetud teemad. Kui tehakse teema, et "Eeskujulikuks Foorumlane Suvakas" ja näen tema poolt mõnda sarnast teemat, olen ma automaatselt vastu.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu Sander mainis, siis need teemad ei too pluss punkte. Mis ta mainimata jättis, oli see, et sellised teemad toovad miinus punkte. Miks? Sest need on täiesti idiootsed ja mõttetud teemad. Kui tehakse teema, et "Eeskujulikuks Foorumlane Suvakas" ja näen tema poolt mõnda sarnast teemat, olen ma automaatselt vastu.

 

Aga kas minu isikuteema nimega "Kui tihti te enda hambaid hooldate?" toob, +punkte? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga kas minu isikuteema nimega "Kui tihti te enda hambaid hooldate?" toob, +punkte? :)

 

See on nii elementaarne asi. Samamoodi võib ju teha teema, "Mitu korda päevas te tagumiku pühite/urineerite/pesemas käite" jne. Arvan, et said oma vastuse.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.