Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Lõpetan selle summade vaidluse faktidega:

 

2015 aasta alguses tõesti see piir 64 euro pealt 200 euro peale. See piir muidugi ei tähenda, et keegi ei tegeleks sellega. See tähendab seda, et kõik pettused/vargused alla 200 euro käsitleb korrakaitsepolitsei ja seda kutsutakse väärteoks, isikud saab karistada aresti või kuni 1200 ühiku rahatrahviga.

 

Kõik pettused/vargused üle 200 euro, antakse edasi kriminaalpolitseile ja seda kutsutakse kriminaalkuriteoks, isikut saab karistada rahatrahviga ning/või kuni viieaastase vangistusega.

 

Allikad:

http://www.just.ee/et/eesmargid-tegevused/kriminaalpoliitika/karistusoiguse-revisjon/karistusseadustiku-muudatused


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oled rohkem kui nädala veits eemal foorumist ja nii palju vabandust väljenduse pärast aga paska.Mõtlen selleall petturi alafoorumit. Eriti ajab naerma tekst "oldold" poolt. Ennem ta võiks ise uurida kellega mis tehingut hakkab tegema. Kui ta seda ei oska, mingu arvutikoolitusele. url: http://www.koolitused.ee/search/tag/4520/Arvutikursus-algajatele

 

 

Astalavista beibää


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

o well. nägin pealt kuidas stockmanni ristmikul toimus avarii, sõitsin bussika poole edasi, seal oli teine avarii ja kolmas oli ülemiste ristmikul :'(


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul tunne, et mu kütusepaagis vist auk sees, 9.5l/100km linnatingimustes on liiga ulme... Muidu ma linnas 6.5l/100km saanud (suvel).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mul tunne, et mu kütusepaagis vist auk sees, 9.5l/100km linnatingimustes on liiga ulme... Muidu ma linnas 6.5l/100km saanud (suvel).

 

Suvel linnas vähem masinaid, seega seisakuid vähem ja liiklus sujuvam = väiksem kütusekulu kõigil.

Suvel on tavaliselt asfalt kuiv ja masinal on kordades parem pidamine, seega ei ole nii suurt energiakadu masina edasiveoks, kui talvel.

 

Talvel kõik ristivastupidi, pimeaeg tähendab seda, et absoluutselt kõik sõidavad aeglasemalt, seega ka kogu linn on täis pidevaid seisakuid ja ummikuid.

Lisaks veel on asfalt väga niiske ja märg, seega autol ei ole nii head pidamist või haadumist kui suvel ja siin võib päris suur vahe sisse tulla suvise ja talvise kütusekulu vahel. Muidugi talvel ka talverehvid või lamellid, mille muster on hoopis teistsugune kui suvisel rehvil, kindlasti muutub enamus inimeste sõidustiil talvel ja pimedal ajal. Võetakse rohkem aega ja olla ettevaatlikumad. Seega ei imesta, kui talvel on suvisest kütusekulust pool või isegi kaks korda suurem.

 

Muutes sõidustiili linnas võib lõpuks kokku hoida päris korraliku summa. Lihtne ettekirjutamata reegel on see, et mida suurem keskmine kiirus linnas, seda väiksem on ka kütusekulu. Pidurda käiguga, väldi tühikäiku, kiirenda julgelt kuni 55'ni ja siis hoia seda kiirust nii kaua kui saad, muidugi hoia ka pikivahet ja ideaalis võiksid teada ka oma linna foorisüsteeme, sest et keskmine kiirus kõrgena hoida, on vaja pidevas kiires liikumises ennast hoida. Tipptundide ajal väldi tänavaid, kus tead, et on ummikud ja seisakud ja sõida mööda ääretänavaid.

 

easy peasy.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noh jah, niivõrd kuivõrd see liiklusolu mõjutab, kuid ilmastikutingimustega ma olen arvestanud. Aga see muutus ei paiska ju 3l 100 peale ju juurde???


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

kõige lihtsam seletus sellele peaks olema sõidustiili muutus.

 

halvimal juhul on võib olla tõesti kusagilt midagi autol katki :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks külma/lume/lörtsiga ongi kõrgem kütusekulu. Kui -20 ja korralik lumi oli siis keskmine oli 7.6, nüüd 7 peale langenud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

It Starts with a Simple Deck of Playing Cards.

How large is 52!?

 

http://czep.net/weblog/52cards.html

 

Päris head näited, kui suur on arv 52! :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

cookies n milk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kes ülli sai?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Sõitsin autoga läbi linna sikupilli juurest rocca al mare juurde 1 tund ja 10 minutit, new slow record ...

Aeglane liiklus oli sellepärast, et mingi soome numbrimärgiga auto oli hipodroomi juures kellelegi tagant sisse sõitnud.

Ma alati imestan, et miks inimesed jätavad auto keset teed ja veel tipptunni ajal?

5 meetrit edasi oli bussitasku ja kõrvaltänav, oleks võinud siis sinna ajada/lükata auto ...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ulme vend ikka :D


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.