Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Febexx Roleplay [0.3z][Red County]

Soovitatud postitused

hahahahahha awesome server :D

foorumis perma ban selle eest, et mingi abistaja/mode ei osanud midagi vastu öelda, kui vihjasin, et pole vaja kiidelda siin :D.

Welll jätab hea mulje küll ju, aga muidu super server.

 

:D :D :D :D :D :D :D

 

anyways thanks, selline käitumine MMD :D :D :D, pole ammu nii palju naerda saanud :D.

 

2x08ls

http://prntscr.com/2x08ls

btw, meeldib see 12 aastaste adminite õikegiri ka :D

Muudetud liikme Mickey'i poolt

Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulge ärge üritage siin sellega mingit mainet maha teha, saan aru üritate karmid kriitikud olla aga te ise kes laidate olete suurimad NONRP tegelased ja DM-erid ning trollid serveris.

 

Ilmselt tuleb nüüd 0RR, alustame korralikuma GM-i ja UCP-ga ilusti :) Host hetkel puudub meil, aga peagi on olemas, kui kellegil pakkuda kedagi siis andke teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Viska veel paar nullist, siis näed vähe täiskasvanum välja (Y)

Hetkel server jah suletud, tänu väikestele sõpradele kellele meie server vist ei sobinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cppu, ise kritiseerid mitmete serverite all, aga kui sind puududab, siis kriitikat ei talu? Bitch please.

 

Sammuti, kui ikka teete CMD /pargi, siis lisage GM'i selline rida: if(GetVehicleHealth(vehicleid)

_

GeGe ja Edu... :)

Kent.


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

See, et arki autode spawni koha peal on vahepeal autod üksteise kohal, ei tähenda, et nii terve mapi peal on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on selleks ka piisavad kogemused, et avaldada lihtsalt oma arvamust, pole kritiseerinud kedagi otseselt kui pole kokkupuudet olnud. Ma pole midagi vastu vaielnud, ega pole oma jutus väljendanud et ei kannata kriitikat, aga see mis siin üksteise järel korrutavad samad tegelased üle paari postituse ei ole normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need autod ei ole kahjuks ainult ühes kohas, neid paljudes kohtades, sammuti oli autosi LS'is, nägin ka paari Infernust vedelemas. Vabandage väga, Red County Roleplay, aga Infernused ja asjad mängus.... Blueberrys seal Flats'ide juures on seal vahel ZR'id jms, rlly?? Te peksite oma mängijaskonda ikka korrale kutsuma ja vastutama selle eest, et kõik oleks korralik, mitte nii, et seal kus loogiliselt võttes pesitseks gang on autode näitus.

__

GeGe ja Edu :)

Kent.


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Lsi telesimegi need autod, mida ei viidud ära arki juurest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilmselt tuleb nüüd 0RR, alustame korralikuma GM-i ja UCP-ga ilusti :) Host hetkel puudub meil, aga peagi on olemas, kui kellegil pakkuda kedagi siis andke teada.

 

Kaugele seekord järjekordne "korralikum" GM ja UCPd asjad jõuavad ilusti? Vahepeal jõuab nimi muutuda 2-3 korda ettekäändel, et aTiimis tegi keegi jälle liiga kuna ise ei suudeta midagi ja peab väiksemaid servereid enda alla votma -_-


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Hetkel kui registreerite UCP-s aktiveeritakse konto koheselt ära.

Tulge, liituge, kõik oodatud :)

 

http://ucp.fbrp.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Panin kõik asjad ilusti püsti vaid ühe , kerged puudujäägid UCP-l on aga lähiajal saab lahenduse.

 

UUS IP: 5.135.161.174:8000

 

Caupo võid IP välja vahetada oma selles võrdluses.

 

Peale avamist püsivalt olnud üle 20 vahepeal viskab 30 ära :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Masendav vennike oled, ip muutmine ei olnud meist põhjustatud. Peaasi, et saaks reostada ja vinguda? Vastus on ei, kui just midagi erakorralist vahele ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kert, mida v'i sa ajad. Ausalt kujuta omale vähem ette. Cppu123 ütles, et uus IP see ning palus mul, et ma selle oma statistika lehele http://snjrp.eu/foorum/online lehele lisaksin. Ma puhtalt tulevaste mõttetute lisatööde vältimiseks küsisin üle igaks juhuks ega pole tulevikus plaanis vahetada (kes teab kuhu te edasi tahate liikuma, kust ma peaks seda teadma või ette kujutama, kas teil on kavas jääda pikemaks selle IP alla või kasutate antud serverit, selle IP'ga ajutiseks altenatiiviks). Mis vingumisest ja reostamisest siin jutt üldse on su pilgus, ma tahaks teada.

 

"Küsija suu pihta ei looda", oled seda vanasõna kunagi kuulnud? Tundub, et mitte.

 

Sa mine masenda ennast ise kuskil nurgas, tänamatu jõnglane.

_________________________

 

Igatahes jah statistika all on nüüd Teie uus IP olemas.

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kert, mida v'i sa ajad. Ausalt kujuta omale vähem ette. Cppu123 ütles, et uus IP see ning palus mul, et ma selle oma statistika lehele http://snjrp.eu/foorum/online lehele lisaksin. Ma puhtalt tulevaste mõttetute lisatööde vältimiseks küsisin üle igaks juhuks ega pole tulevikus plaanis vahetada (kes teab kuhu te edasi tahate liikuma, kust ma peaks seda teadma või ette kujutama, kas teil on kavas jääda pikemaks selle IP alla või kasutate antud serverit, selle IP'ga ajutiseks altenatiiviks). Mis vingumisest ja reostamisest siin jutt üldse on su pilgus, ma tahaks teada.

 

"Küsija suu pihta ei looda", oled seda vanasõna kunagi kuulnud? Tundub, et mitte.

 

Sa mine masenda ennast ise kuskil nurgas, tänamatu jõnglane.

_________________________

 

Igatahes jah statistika all on nüüd Teie uus IP olemas.

 

Mitte, et ma midagi halba tahaks öelda, aga miks pead sellist asja üleval, kui see "lisatööd" Sul tekitab?

Pole ju vaja mõttetult suruda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte, et ma midagi halba tahaks öelda, aga miks pead sellist asja üleval, kui see "lisatööd" Sul tekitab?

Pole ju vaja mõttetult suruda?

 

Ma ei viibi paljudel kordadel kodus ning ei kanna kaasas endaga laptopi (mida mul pole ka). Ainukeseks vahendiks, millega ma ringi tõmblen on telefon. Aga telefonid ei toeta SAMP Clienteid, kust saaks vaadata erinevate serverite mängijaskondade arvu. Seega Timo tegigi sellise lehe, kus kõik tuntumad serverid on kokku kogutud, et näha kuidas mingil serveril läheb reaalajas.

Hea koht, kus oma uudishimu hetkeseolukorra kohta ära maandada. Samuti on see mugavam ning rohkem cross-platform monitoorimiseks kui SAMP Client ning hoiab ka ajalugu alles, kust hiljem saab võrrelda erinevate serverite kulgu läbi aja. Mis on millal tõusu teel olnud, mis aegadel jne jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris ausalt öelda siis administratiivtiimi käitumine on nagu 10 aastase lapsemõistus. Kui vaadata võrdsusele otsa siis sellist asja nagu " võrdsus " ei eksisteerigi. Igaüks kes serveri omanikule külje alla poeb, saab mingiaeg kindlasti administratiivtiimi ning kes julgeb omanikule mingisuguse sõna öelda, on tema poolt kohe oodata hate. Ei soovita.

 

// + järjekordne PO järeltulija on väljas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Päris ausalt öelda siis administratiivtiimi käitumine on nagu 10 aastase lapsemõistus. Kui vaadata võrdsusele otsa siis sellist asja nagu " võrdsus " ei eksisteerigi. Igaüks kes serveri omanikule külje alla poeb, saab mingiaeg kindlasti administratiivtiimi ning kes julgeb omanikule mingisuguse sõna öelda, on tema poolt kohe oodata hate. Ei soovita.

 

// + järjekordne PO järeltulija on väljas.

 

Mine loe mis ma sulle foorumi kirjutasin, for real.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järjekordne puberteedieas poisike tuleb siia lihtsalt ilma mingisuguste tõenditeda maha tegema. Sa ei tea asjast mitte midagi ikka kui nüüd aus olla. Keegi pole küsinud sinu arvamust kas soovitad või mitte. Lapsik oled lihtsalt, ei suuda korralikult käituda serveris siis tuleb siia halama. See pole mingisugune kriitika enam.

Moderaator võiks teemat veidi puhastada ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kert, kui sa reaalselt arvad, et sa võid teha kõike, sest sa oled mingisuguse kommuuni juht, siis käi perse.

1) Sa ei oska serverit juhtida.

2) Sa teed sõna otseses mõttes onupojapoliitikat.

3) Sa lähed kiirelt närvi, sa kisud tühja koha pealt tüli üles + tagatipuks hakkad sellepärast oma õigusi ära kasutama.

Server on siis sitt, kui omanik on sitt. Hetkel on seda selgelt näha.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kert, kui sa reaalselt arvad, et sa võid teha kõike, sest sa oled mingisuguse kommuuni juht, siis käi perse.

1) Sa ei oska serverit juhtida.

2) Sa teed sõna otseses mõttes onupojapoliitikat.

3) Sa lähed kiirelt närvi, sa kisud tühja koha pealt tüli üles + tagatipuks hakkad sellepärast oma õigusi ära kasutama.

Server on siis sitt, kui omanik on sitt. Hetkel on seda selgelt näha.

 

Esiteks, käi ise perse.

Teiseks, palun too näide või tõestus number 2 kohta.

Kolmandaks, ma lähen närvi sinusuguste taandarenguga debiilikute peale, ära arva endast liiga palju ka nüüd. Ples.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.