Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Febexx Roleplay [0.3z][Red County]

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kahju, et adminid on 9 aastased jõmpsikad ja serveris keegi RP-d ei tee. Kahe kuu pärast unustatud server.

 

Kas oled kade? Pigem nebulos on 2 kuu pärast unustatud server ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas oled kade? Pigem nebulos on 2 kuu pärast unustatud server ;)

 

Miks sa siin oma serveri teemas mainid Nebulose serverit? Ma tõin sulle näpunäiteid, millest alustada, et üldse head serverit teha kuid sa hakkad idiootse lapse jutuga pihta. Ilmselgelt oled sa õhinat täis, et sul mingi 40 inimest natuke aega sees on ja arvad, et kõik on okey ja nii jääbki, eksid rängalt.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Miks sa siin oma serveri teemas mainid Nebulose serverit? Ma tõin sulle näpunäiteid, millest alustada, et üldse head serverit teha kuid sa hakkad idiootse lapse jutuga pihta. Ilmselgelt oled sa õhinat täis, et sul mingi 40 inimest natuke aega sees on ja arvad, et kõik on okey ja nii jääbki, eksid rängalt.

 

Ilmselgelt oled sa kade, ainuke kes lapsik on oled sina ma vaatan.

Sinu kurvastuseks pean sulle ütlema, et meie a-tiimis pole ühtegi 9 aastast :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Et siis jah... Pean sellise asja ära parandama, et registreeritud ära saada. :laugh:

Nimeta.png

 

Edit: Kaks korda tuli seda, kolmas kord registreeris ära.

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Klacen kao ära seda teemat reostamast, see on lame mida te korraldate, tulete Nebulos kuttidega serverisse, trollite ja siis saate igalt poolt bänni lõpuks siis ähvardate DDOS-da. Liiga lapsik lihtsalt.

 

Muidu meil iga päev püsivalt 30 ringis täna oli tihti peale üle 40.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellistele isikutele, nagu sina meie serveris kohta polegi. Nagu klacen väitis Nebulose teemas, kriitika koos tõestusega oleks väga hea, ilma selleta pole midagi teha. Lauseehitusest & vihast võin väita, et sa kas oled saanud karistuse aTeami, või politsei poolt. Vanuseks ehk maksimaalselt 11, selles eas on sellised emanaljad üsna moes. Ma olen õnnelik, et sinusugused meie serverist eemal hoiavad. Miks ma kahtlustan, et sa oled Kassu, kes on foorumist banned.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahju, et adminid on 9 aastased jõmpsikad ja serveris keegi RP-d ei tee. Kahe kuu pärast unustatud server.

 

Miks sa siin oma serveri teemas mainid Nebulose serverit? Ma tõin sulle näpunäiteid, millest alustada, et üldse head serverit teha kuid sa hakkad idiootse lapse jutuga pihta. Ilmselgelt oled sa õhinat täis, et sul mingi 40 inimest natuke aega sees on ja arvad, et kõik on okey ja nii jääbki, eksid rängalt.

 

Ei?

Igatahes jah teretulemast Eesti RP Gigant serverite statsboardile: http://www.snjrp.eu/foorum/online.html

 

Su ego... massiivne.

 

võiks selle serverite vahelise lahingu ära lõpetada kunagi juba.

Halenaljakas on vaadata.

See on mäng, mängus peab lõbus olema, see on nagu ikka põhimõte ju...

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

WTF sa mees ajad @ Finnish?

 

Ma lihtsalt lasin lisada Febexxi serveri IP statistika tööriista alla kuhu kõik enimtuntumad ning rohkemate mängijatega Eesti SAMP RP serverid on kõik kenasti koos ja mille mängijaskonna arvu saab jälgida reaalajas kõike korraga ja selle kasutamine on loodud kõigile huvilistele.

Mis kuramuse egost sa siin räägid. See on statistika näitamise tööriist on kõigile, kes soovivad näha, kuidas mingitel serveritel võrreldes teistega läheb. Ausalt nagu kujuta omale vähem asju ette väike põngerjas...

 

Sama hästi võiksid antud juhul minna Google meeskonna ette ja neile saata kirja "Su ego massiivne" Google Analytics'i pärast, mis samuti logib teatud asjade hetkeseise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Eks sa ikka ei soovita kui a-tiimi ei pääse.

Head Eesti Vabariigi aastapäeva!

Mängima! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teeme pidevalt kõike selleks et oleks korrektne ning õiglane administratiiv ning RP tase pole tõesti kiita kuna puudub UCP ja tulevad igasugused suvalised, kellele pole RP-st aimugi, eks ajapikku lähevad asjad paremaks ikka ;) Server on ikkagi loodud inimeste poolt, kes teevad serverit esimest korda.

 

Aga ma usun et siit saab ajapikku täitsa asja. Sest arendused tulevad päris jõudsalt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks sa ikka ei soovita kui a-tiimi ei pääse.

Head Eesti Vabariigi aastapäeva!

Mängima! :)

 

Arvad et sellepärast ainult? Ei. Tehke UCP ja vsjo, kõik probleemid lahendatud. Isegi aTiimist mõned on sellised, kellele peab Rp-d õpetama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nimetagem nimed, foorumis muidu kõik konkreetsed kaebused administratiivi mõne liikme ebanormaalse või ebaprofessionaalse käitumise kohta saatke Cppu PM-i!

 

Minu eesmärk tagada vaid parimad mängukogemused inimestele ja meeldiv õhkkond.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvad et sellepärast ainult? Ei. Tehke UCP ja vsjo, kõik probleemid lahendatud. Isegi aTiimist mõned on sellised, kellele peab Rp-d õpetama.

 

INI süsteemile suht keeruline UCP teha :D


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui ma nüüd ei eksi. Siis kas mitte .:Kert:. pole mitte xSensez (vms ta oligi) topeltkonto vahvel.net foorumis. Ning kas ta mitte ei käinud umbes aasta tagasi teistes serverites s0beitiga häckimas ja nonRPmas?

 

Olen 2 korda nime muutnud.

Ning ma ei käinud teistest serverites hackimas, vaid eelkõige liovicus. Kuna omanik, ehk sina, olid veits uhuu kõrgemalt poolt. Iseenesest server oli hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen 2 korda nime muutnud.

Ning ma ei käinud teistest serverites hackimas, vaid eelkõige liovicus. Kuna omanik, ehk sina, olid veits uhuu kõrgemalt poolt. Iseenesest server oli hea.

 

Tänan. Aga häckimas käisid ikkagi. Väga inetu tegu.

Võtan seda südamest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tänan. Aga häckimas käisid ikkagi. Väga inetu tegu.

Võtan seda südamest.

 

Tunnistan, et käisin ning põhjuse tõin ka juba ära.

Aga jätame selle siit eemale, kuna ei taha reostada teemat eriti ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

40 inimest käis tõesti, kuni tekkisid mõningad probleemid.

Ning Mart, too tõestusi, et infernuseid on tornides.

Pluss, sooviks mõjuvamat tõestust, mitte, et lampi ei soovita serverit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahad mõjuvat põhjust? Mulle ei meeldi see server sellepärast ja ei soovita seda ka, et seal on auto IGA nurga peal, isegi nebus ei ole nii palju autosi. NRPd on teil tõesti palju, sammuti ka Dmi. Soovitan teha autode 0rr..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Wow, such reason.

Mis meil peab küla peale 10 autot olema?

Nrp ja dmi tegijad saavad karistatud alati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.