Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Febexx Roleplay [0.3z][Red County]

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ainukene, kes siin taandarenenud on ning endast liiga palju arvab, oled sina.

 

Mis see vestlus siin sinu perset puudutab, kes sa oled, et siin oma debiilset arvamust õelda?

Saan aru, et teil mingi erilised tunded, aga ei ole vaja kommenteerida siia mingit idiootset iba. Raske on hoida teemat puhtana?

 

to indynetman: ucp.fbrp.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei suuda seda laeva enam pinnal hoida ega midagi paremaks muuta, seega lahkusin koos poole tiimiga. Jätan oma GM-i ja asjad alles neile, kuigi see läheb peagi kinni ma usun. Kõiges süüdi on Kert-i ebareaalne käitumine ja oskamatus juhtida serverit. Andsind endast parima, tõin arendaja, lõin korralikuma meeskonna, aga tulutult.

 

Siinkohal mainin ära et müüsin ka ELSRP ära ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et selle jutu põhjal, mis ma siit loen on asjakohane hetkel tsiteerida üht lauset...

 

“Your most unhappy customers are your greatest source of learning.” ― Bill Gates

 

Tahate, et sellest serverist saab asja ka tulevikus, siis minu soovitus antud juhul oleks järgmine. Juhtkond peaks läbi vaatama, mida nad teevad valesti. Võtma arvesse, mida nende mängijad räägivad neist. Tegema sellest järeldusi ning hakkama end parandama läbi tagasiside kaudu. Kuna tõeline võit peitub teie mängijaskonna südametes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Febexx Roleplay-d ei ole enam olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.