Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Scrife REF 2.0 service. BOTTING 100 REF = 30€

Soovitatud postitused

Suht ei soovita tellida, kuna riot trackib hetkel seda vägagi ning näiteks minu kasutaja sai perma banni selle eest, sain perma asemel hiljem 2 nädalat kuna rääkisin suppordiga, aga kõik asjad remove'iti (kui keegi ei usu, siis võin näidata ka kirjavahetust suppordiga)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mhm keep talking.

ei usu? ma ütlesin, kui ei usu, ütlesin, et võin pilti teha vms. pilti saadan ainult privas, tekst:

  • Hello Summoner,
    Your account has been implicated in the use of a 3rd party service in order to exploit the Refer-A-Friend (RAF) system through alternate accounts.
    Your account is currently locked. However, since you wrote in to us, we will instead reduce your suspension down to 2 weeks. You may no longer participate in the Refer-a-Friend program. Content has been removed from your account that is equal in value to the suspicious Refer-a-Friend rewards. Additional content may have been removed as compensation for active IP boost rewards (based on the average bonus IP earned per boost).
    This content will not be restored, nor will your account be able to access the Refer-a-Friend program again. The Refer-a-Friend program is intended to reward Summoners for inviting and playing with their friends. Exploiting this program is unfair and hurts those who sincerely work to bring new players to the game.
    This will be your final warning and any subsequent violations may result in the suspension, termination, or deletion of your account at Riot Games’ sole discretion.
    Please let me know if you understand the terms as I've explained and if you have any additional questions or concerns. If you believe you have received this message in error, please feel free to explain the situation.
    Regards,
    xenocidebrm
    Riot Fraud Investigator
    Support Main since Season 2

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sessuhtes, ei vaidle vastu. Samas, küsiks kohe kellelt te tellisite. Enamik välismaalaseid botivad "no-client" bot'dega, kus toimub ainult serverivaheline pakettside vahetamine. See on ülimalt popp, sest neil on võimalik sama riistvaraga kolm korda rohkem bottida, kui client bot'i kasutatavad inimesed. Mina isiklikult kasutan client-based bot'i. Tänaseks päevaks olen bottinud üle 40 000 REF'i lvl10'ks ja mitte kedagi ei ole "maha träckitud" Rioti poolt vms. Tõesti, kolm inimest on saanud suspendi ja boonused eemaldati, kuid nad reklaamisid oma REF'e foorumites.

Ühesõnaga, minu kogemus ütleb, et client bot on hetkel piisavalt ohutu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sessuhtes, ei vaidle vastu. Samas, küsiks kohe kellelt te tellisite. Enamik välismaalaseid botivad "no-client" bot'dega, kus toimub ainult serverivaheline pakettside vahetamine. See on ülimalt popp, sest neil on võimalik sama riistvaraga kolm korda rohkem bottida, kui client bot'i kasutatavad inimesed. Mina isiklikult kasutan client-based bot'i. Tänaseks päevaks olen bottinud üle 40 000 REF'i lvl10'ks ja mitte kedagi ei ole "maha träckitud" Rioti poolt vms. Tõesti, kolm inimest on saanud suspendi ja boonused eemaldati, kuid nad reklaamisid oma REF'e foorumites.

Ühesõnaga, minu kogemus ütleb, et client bot on hetkel piisavalt ohutu.

 

sinult tellisin mingi pool aastat tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Skeem on selline, et teete uue kasutaja ja lasete kõik RP sinna bottida, pärast ostate selle random kasutaja pealt oma mainile skinne.

 

Free tip, no problem.

 

Ma sooviks, kaua umbes aega läheb ?

 

Järjekorrad on kuni 2 nädalat + 2 päeva botib umbes + rioti poolne delay.

 

 

Ise muidu 450 reffi tellinud, siiamaani kõik korras olnud, loodan, et see nii ka jääb.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Skeem on selline, et teete uue kasutaja ja lasete kõik RP sinna bottida, pärast ostate selle random kasutaja pealt oma mainile skinne.

 

Free tip, no problem.

 

 

 

Järjekorrad on kuni 2 nädalat + 2 päeva botib umbes + rioti poolne delay.

 

 

Ise muidu 450 reffi tellinud, siiamaani kõik korras olnud, loodan, et see nii ka jääb.

 

Mul möödus ka ohutult 6 kuud kuni üks hetk permaban ja kirjutades riotile tuleb selline kiri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul möödus ka ohutult 6 kuud kuni üks hetk permaban ja kirjutades riotile tuleb selline kiri.

 

Well fuck. :) Suht kole kaotus oleks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain ilusti kätte 100 refi, ty :)


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

100 refi käes jälle, teine 100 tulemas, SOOVITAN


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käes kõik, 5+ teenus


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.