Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Noorte arvutimängurite iidol HDTanel: aitäh raha eest, aga see ei taga ligipääsu klub

Soovitatud postitused

Liigselt ülekohut tehakse Härra Tanelile.

 

-Võtame näiteks RS privaat serverid, pea igal serveril on annetuste süsteem peal. Kas see on vale? Serveri omanik näeb vaeva, et luua server, jookutada seda, hallata seda jne. Kui inimesele meeldib seal mängida, miks mitte annetada.

-Teiseks näiteks võtame kasvõi rate.ee keskkonna. Maksta seepärast, et saada teistele kümneid panna ja vahetada oma layouti?

-Kolmandaks foorumid, tuntumates foorumites maksab nn VIP lausa 100usd aasta. Kui ei meeldi, ära osta.

-Päris elust võib tuua näiteid ajakirjade/ajalehtede näol. Seal küll ei ole tegemist annetustega, aga enamus ajalehti alustasid kunagi ''tasuta'' väljakannetega, mis nüüdseks muutunud tasulisteks. Kui mõelda loogiliselt, siis tegemist suhteliselt sama meetodiga. Ajalehed on meelelahutus ja infoallikas täiskasvanutele.

 

 

Kõikidele näidetele saab tõmmata ühise joone - projektidega on nähtud vaeva, kulutatud oma aega, koostatud, reklaamitud, leitud fänne - miks mitte teenida selle pealt?

 

Ma küll ei kiida heaks Taneli käitumist. Laste pealt teenimine on üks kõige madalamaid teemasid, mida üldse võib sooritada. Aga ta ei tee midagi illegaalselt(peale maksude mitte maksmise). Ja olgem ausad, tema teenitud summad ei ole ka nii kõrged, et teda peaks kõik vihkama.

 

Nagu ka ma varem ütlesin, ta kogub väga palju populaarsust omale, tulevikus leiab ta endale koha kuskil telesaates - st arvutialases. Tõusev täht Eesti meedias.

 

Väga hea seletus. Ma väga ei usu, et ta kontrollib, kas tegu on lapsega või mitte. Annetus on annetus. Minu silmis need nn lapsevanemad tambivad üle. Kunagi oli ka sama teema ja siis lastevanemate sõnul küsisid lapsed raha, et annetada Tanelile. Ma nüüd ei saa aru, kas siis need superlapsevanemad tegidki siis ülekande Tanelile ja hiljem vinguvad meedias, et mingi kelm ja töötu.

 

[spoiler=ja nii ongi]i-dont-want-to-live-on-this-planet-anymore-11372-1920x1200.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Samahästi võiks öelda, et vahvel võib oma ostufoorumite hoiatused ära kaotada ja lõpetada petturite bännimise ja tagistamise, sest see on igaühe oma asi, kas nad tegeleva nendega või mitte. Kui HDTaneli puhul on riskigrupiks (inimesed keda kerge petta) lapsed, siis vahvli foorumis oleksid uue kasutajad, kes ei tea kui kerge võib olla alguses üle saada.

 

Seetõttu on lastevanematel ja teistel täielik õigus kuri olla. Ja tegemist pole siiani laste oma rahaga, vaid LASTEVANEMATE.

 

Kui te näeksite tänaval pealt, kuidas vana mees kutsub lapsi autosse pakkudes neile kohta eliitklubis, siis kas te tõesti vaataksite pealt?

 

Ühed räägivad siin eestlaslikust kadedusest, ma räägin eestlaste ignorantsusest. Kui kedagi hädas nähtakse, vaadatakse mööda ja veel hullem parastakse. Iga inimese oma asi kuidas hakkama saavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poolteist - kaks aastat tagasi kui tanel videosi tegi oli lausa lust neid vaatada, väga head videod olid kuid nüüd kui tema uuem video lahti võtta siis muud ei näe peale konto nr ja sms teabe info. Ja igasugu teenused või teenus vms. Iga video sisaldab raha raha raha. Kas tõesti siis on asi nii hull, et ei leia IT ala head tööd, kahtlen. Uskuge mind lõppute lõpuks ta loobub sellest annetamisest ja võttab kokku ennast ja otsib nagu reaalse töö.

 

Ma ei "hate" ega pole ka fänn lihtsalt vaatan vahetevahest tema videosi!


H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poolteist - kaks aastat tagasi kui tanel videosi tegi oli lausa lust neid vaatada, väga head videod olid kuid nüüd kui tema uuem video lahti võtta siis muud ei näe peale konto nr ja sms teabe info. Ja igasugu teenused või teenus vms. Iga video sisaldab raha raha raha. Kas tõesti siis on asi nii hull, et ei leia IT ala head tööd, kahtlen. Uskuge mind lõppute lõpuks ta loobub sellest annetamisest ja võttab kokku ennast ja otsib nagu reaalse töö.

 

Ma ei "hate" ega pole ka fänn lihtsalt vaatan vahetevahest tema videosi!

 

Ta on ise ka rääkinud ju, et tal palju kogemusi IT alal ja ta leiaks tööd nagu nipsti aga ta ei taha teha sellist tööd vaid teha seda mis talle meeldib. Ma olen ise samasugune, kuigi ma olen noor aga mul on sellesmõttes olemas tuleviku plaanid, ma tahan jõuda kuskile jalgpalliga kuna ma näen endas potentsiaali, et jõuda kuhugile. Ma olen üsna kindel, et tema on sama mõtlemisega.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

arvestades kõiki kommenteerijaid siis on kõik legal ja tore, kuid see viis kuidas ta üritab raha teha, ta postitab igale poole oma annetust sisaldavat kraami ning kuskil pole ka üleval kirja sisuga "Kui oled alla 18. aastane siis küsi vanematelt luba" vms. Nüüd kui ta avastas, et on võimalik raha teenida on ka tema videote kvaliteet ikka vägagi kukkunud, peamiselt 5h pikad livestreamid ja mingit nagu varasemaid ülevaateid jms tuleb suht väge, viimasel ajal ma muud ei näegi kui "annetage" ja "livestream" kaks põhiasja, muidugi livestreami pärast ei nurise, kuid võiks siiski jätkata rohkem ka tava videote tegemisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Samahästi võiks öelda, et vahvel võib oma ostufoorumite hoiatused ära kaotada ja lõpetada petturite bännimise ja tagistamise, sest see on igaühe oma asi, kas nad tegeleva nendega või mitte. Kui HDTaneli puhul on riskigrupiks (inimesed keda kerge petta) lapsed, siis vahvli foorumis oleksid uue kasutajad, kes ei tea kui kerge võib olla alguses üle saada.

 

Seetõttu on lastevanematel ja teistel täielik õigus kuri olla. Ja tegemist pole siiani laste oma rahaga, vaid LASTEVANEMATE.

 

Kui te näeksite tänaval pealt, kuidas vana mees kutsub lapsi autosse pakkudes neile kohta eliitklubis, siis kas te tõesti vaataksite pealt?

 

Ühed räägivad siin eestlaslikust kadedusest, ma räägin eestlaste ignorantsusest. Kui kedagi hädas nähtakse, vaadatakse mööda ja veel hullem parastakse. Iga inimese oma asi kuidas hakkama saavad.

 

Veits ekstreemne pole võrrelda meest kaubikuga ja Tanelit?

 

Vaevalt, et need lapsed nüüd kõik oma rahad Tanel-le saadavad. Pigem on see paari lapsevanema poolt algatatud ja siis suure kella külge pandud. Ma lihtsalt keeldun uskumast, et kõik need lapsed käivad vanematelt raha küsimas, et seda siis Tanel-le saata. See on ilmselgelt ülepaisutatud probleem.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Veits ekstreemne pole võrrelda meest kaubikuga ja Tanelit?

 

Vaevalt, et need lapsed nüüd kõik oma rahad Tanel-le saadavad. Pigem on see paari lapsevanema poolt algatatud ja siis suure kella külge pandud. Ma lihtsalt keeldun uskumast, et kõik need lapsed käivad vanematelt raha küsimas, et seda siis Tanel-le saata. See on ilmselgelt ülepaisutatud probleem.

 

Ega ei käigi otseselt küsimas, see on ju kõik piltlikult öeldes. Vanematelt saadakse ju taskuraha ja kui seda raisatakse/kantakse kellegile edasi täiesti mitte sihtotstarbepäraselt, siis on vanemate pahameel ju tegelikult õigustatud, mis siis et tegemist on lapse taskurahaga ja tema ise valib idee järgi mida ta sellega teeb, aga see raha tuleb ju ikkagi vanematelt, eks neil ole ka oma sõnaõigus mägus. Ma usun et vanemad sooviksid, et võsukesed kulutaksid selle raha millegi mõttekama peale :D Või ma eksin? Eliitklubisse saamine on ju tervelt 1h-1,5h tööd ema/isa poolt, arvestades keskmist tunnipalka. Muidugi, kui vanemad ei tea, kuhu see raha läheb, siis ei panda seda suure kella külge, aga kui see imbub välja, siis loomulikult ollakse pahased.

 

// Pane sinna juurde mingi sümboolne annetus ka veel, a-la 10 eurot. Sina lapsevanemana ei oleks pahane, et pead selle nimel 4-5h tööd rügama, et maksta kinni mingi täiesti perevälise härra soov osta poest kanafileed ja tomatit?

 

Mul ei oleks tema vastu mitte midagi, Eestis tõesti pole väga selliseid, kes teeniksid raha taolise hobi näol, mind ennast ajab nördimusse pigem see, et tema sihtrühm on väga kergesti manipuleeritavad noored, kes ei jaga veel süsteemi suuremalt, mida see väike annetus tegelt tähendab vanematele - tühja tööd mitu tundi.

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Päris kõva reklaami saab Tanel jälle uudistest, arvatavasti tuleb nii vaatamisi ning vaatajaid talle juurde sellepärast :D

 

Hetkel 24 168 subscribers.

4 438 438 vaatamist kokku.

 

24,226 subscribers

4,463,759 views

pooleteise päevaga 58 subscriberit ning ~26 000 vaatamist juures. pole paha, päris tubli reklaam ikka vennale nende artiklitega :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.