Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Noorte arvutimängurite iidol HDTanel: aitäh raha eest, aga see ei taga ligipääsu klub

Soovitatud postitused

SUPERVIP

http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust/noorte-arvutimangurite-iidol-hdtanel-aitah-raha-eest-aga-see-ei-taga-ligipaasu-klubisse.d?id=67655053

 

Srsly see tüüp ajab mind oksele. Ma olen paar korda ta videoid vaadanud ja ta on suht annetu vennike ja siis nõuda niimoodi raha lastelt, kes on heausklikud? Ma saan täiesti aru, et lastel on komme vahest raha kulutada väga valesti. Ise sai ka lapsepõlves mobiilirakendusi ja helinaid ostetud jms. Aga, et otse enda nime alt niimoodi lunida raha? Mis kuradi asi sa oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

#SMS-id teele LIITUMA ELIITKLUBIGA! YEEEE

 

 

AH ma ei annaks ka siis oma raha talel kui mul oleks seda liiga palju, ennem annetaks selle viieka kuksil tänaval kodutule >.


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Leidsid ka asja, mille üle vinguda. Annetavad pigem need, kes on pikemat aega ta videosid vaadanud.

 

Lihtsalt, et sa teaksid, siis selle nimi on meelelahutus. Kas ta peab seda tasuta tegema? Kas sina teeksid seda tasuta? Ma täpselt ei tea kaua ta oma videosid on teinud, aga seda kerjuse juttu olen kuulnud siit ja sealt juba mõni aasta, kuid sa kindlasti ei kujuta ette palju ta on oma aega sellesse tegevusse investeerinud. Inimlik kadedus, muud midagi. Võiks juba üle saada sellest.

 

//Ning kui ta tõesti nii andetud ja mõttetu tüüp oleks, siis me ei räägiks temast, ju teeb ikka midagi õigesti ka.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Leidsid ka asja, mille üle vinguda. Annetavad pigem need, kes on pikemat aega ta videosid vaadanud.

 

Lihtsalt, et sa teaksid, siis selle nimi on meelelahutus. Kas ta peab seda tasuta tegema? Kas sina teeksid seda tasuta? Ma täpselt ei tea kaua ta oma videosid on teinud, aga seda kerjuse juttu olen kuulnud siit ja sealt juba mõni aasta, kuid sa kindlasti ei kujuta ette palju ta on oma aega sellesse tegevusse investeerinud. Inimlik kadedus, muud midagi. Võiks juba üle saada sellest.

 

Ma täiesti nõustun sinuga päris mitme punkti juures. Ma leian tõesti, et youtubeiga võib raha teenida, seda teevad andekad inimesed, seda ei peakski tasuta tegema. Aga tema tegevus pole mitte viisakalt ja vaikselt annetuste saamine vaid nurumine teades, et need, kes talle raha saadavad, on kõvasti temast endast nooremad. Ta on teinud postitusi selle kohta, kuidas ta tahaks minna poodi piima ja liha ostma, aga nüüd oleks vaja raha, palun visake mulle kontole sutsu? See, et tegemist on "LASTEGA" see on häiriv asja juures.

 

Mulle endale meenus seik kuidas saatsin väikse õe poodi jäätist ostma. Võttis 100 kroonise ja poemüüa andis talle 20 krooni ja jäätise.

Jah lapsevanemad tõesti peaksid oma lapsi kasvatama, aga see ei tähenda, et ärakasutamine õigustatud on.

Lastele õpetatakse ka, et ära istu võõra auto peale, mis ei tähenda, et nüüd kommionu õigesti käitub (lapsevanemad ise ei öelnud, et ei või kaasa minna).

 

Ei saa nõuda lastelt, et nad juba oma noorukieas peaksid oskama rahaga ringi käima. Õpetama muidugi peaks, aga tihtipeale ollakse liiga noored, et asju lihtsalt mõista. Olen ise ka lapsena metsikult raha laiaks löönud lollustele ja ei saa emale ette heita, et ta ei kasvatanud, sest ta oli vaja tööl käia ja nooremat õde kasvatada.

 

HDTaneli puhul tuuakse tihtipeale välja, et inimesed ise teavad, mis oma rahaga teevad, siis lapsed pole nüüd küll kuskilt otsast ise omale raha teeninud. Võibolla üksikud tänapäeval tõesti, aga enamus siiski mitte. Ja kuna maksmine käib SMS-iga, siis läheb raha otse mobiiliarvelt maha, millele ei ole alati kõige parem ülevaade ja tihtipeale ei taha vanemad, et lastel saaks mobiililimiit täis, kui on vaja helistada, et ema järgi tuleks kuskile vms.

 

Minuteada meelelahutajad ei teeni raha annetustega vaid näiteks fännikauba müügi, reklaamide, ürituste jms. Kui sa pead annetusi küsima, siis mulle pigem tundub, et su tegevus pole piisavalt tulutoov ehk kvaliteetne.

 

Samuti kas ta kunagi mitte ei töötanud Delfis mingi IT uudiste autorina, ei tea miks Delfi ühtäkki tema vastu keeras.

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Leidsid ka asja, mille üle vinguda. Annetavad pigem need, kes on pikemat aega ta videosid vaadanud.

 

Lihtsalt, et sa teaksid, siis selle nimi on meelelahutus. Kas ta peab seda tasuta tegema? Kas sina teeksid seda tasuta? Ma täpselt ei tea kaua ta oma videosid on teinud, aga seda kerjuse juttu olen kuulnud siit ja sealt juba mõni aasta, kuid sa kindlasti ei kujuta ette palju ta on oma aega sellesse tegevusse investeerinud. Inimlik kadedus, muud midagi. Võiks juba üle saada sellest.

 

//Ning kui ta tõesti nii andetud ja mõttetu tüüp oleks, siis me ei räägiks temast, ju teeb ikka midagi õigesti ka.

Kui asi piirduks vaid mingi teavitusega, et tema tegevusi on võimalik toetada ühel või teisel viisil, siis oleks ju asi täiesti okei. Aga antud hetkel teeb ta seda igal võimalikul viisil. Nii madalale annab laskuda ...

 

Untitled2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Annetuste vastu mul ei ole midagi, täiesti loomulik, et küsida. Aga point on selles mismoodi ta küsib ja kahtlen et need annetused üldse sihtotstarbeliseks üldse lähevad. See pole normaalne, kui ta oma seinal kirjutab "Annetage 5€, mul aint 6euri taskus aga poest vaja kanafileed tuua." Kurat kui sul pole raha, siis söö makarone, mida sa kerjad. Ühe õhtu sööd oma kanafilee ära aga järgmine päev lutsid pöialt ja kerjad jälle raha? See pole normaalne. Ja see kuidas oma fännidega käitub... Johaidii... Kellelgil midagi negatiivset öelda on siis tuleb kohe vastu "ära vaata kui ei taha, hater".


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei huvitu eriti selle inimese tegevustest. Vaatasin mõnda ülevaadet, kui ta alustas oma kanaliga aga ei tea kas asi minus aga mul imelik vaadata kuidas 26a(võin valesti vanust pakkuda) mängib arvutimänge ja ise nii ekstaasis nagu mingi laps kommi saades. Ja mul isiklikult oleks ülimalt piinlik niimoodi raha kerjata eriti veel mingitelt lastelt. Ta võib kõvasti vaeva näha ja higistada aga ta käitumine küll veits imelik... Jälgin päris mitme teise inimese kanalit ning pole veel näinud, et mõni söögiraha kerjaks. Selleks käiakse ikka tööl. Pole poolt ega vastu eks inimesed ise teavad kellele ja palju annetavad.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pigem on probleemiks see, et ei ole lihtsalt temast andekamaid eestlasi, kes viitsid ja tahaks taolise asjaga alustada/tegeleda. Kindlasti ei ole alustamine kerge ja nõuab omajagu aega.

 

Temal oli jaksu ja viitsimist ning sai oma asja käima. Ilmselge, et kui ta tegeleb videomängudega, siis on enamus tema vaatajatest lapsed ning ma saan täitsa aru, miks ta seda raha küsib. Ta teeb oma videosid eesti keeles ja sellest tulenevalt on ka tema potentsiaalsete vaatajate arv piiratud. Lisaks sellele on keskmine eestlane vaene ja seega ka lastele antav taskuraha kogus väike. Kahjuks ei jää tal arvatavasti muud üle kui seda raha küsida.

 

Ma ausalt ei tea, kui palju ta teenib, aga ma ei usu, et eestlastele youtubes videosid tehes rikkaks saab, vähemalt hetkel veel mitte. Lihtsalt vähem hate ja rohkem austust/sallivust, et ta üldse viitsid sellega tegeleda. Ma lihtsalt ei näe, et ta muud moodi omadega välja tuleks.

 

Mina soovin talle igatahes edu ja jaksu. Loodetavasti jõuab omadega seisu, kus tal pole vaja enam elamiseks raha "nuiata" ja tuleb piisavalt passiivset tulu puhtalt vaatamiste pealt.

 

//vb tõesti ei ole see viis kuidas ta annetusi küsib kõige õigem, kuid ega ma ka ei tea enam, mis tänapäeval normaalne on ja mis mitte.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru... Kui see vend on raha peal väljas siis hakaku inglise keeles rääkima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haha korralik jorss:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi ei sunni teid annetama. Vabatahtlik. Kui ei meeldi saab alati facebookis selle "Meeldib" nupu juures linnukese ära võtta ja rahu majas. Miks on vaja iniseda ? Tõesti tundub et tüüpilise eestlase kadedus. Kui mul pole siis pole teistel ka vaja.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ausalt ei tea, kui palju ta teenib, aga ma ei usu, et eestlastele youtubes videosid tehes rikkaks saab, vähemalt hetkel veel mitte.

 

Selle koha pealt niipalju, et eestis polegi võimalik videode pealt raha teenida kuna vaatamiste hulk on nii väikene ja ega väheste vaatamistega küll partnershipi kellegiga ei saa siis. Ehk mingi erapartner oleks veel huvitatud.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle koha pealt niipalju, et eestis polegi võimalik videode pealt raha teenida kuna vaatamiste hulk on nii väikene ja ega väheste vaatamistega küll partnershipi kellegiga ei saa siis. Ehk mingi erapartner oleks veel huvitatud.

 

Kas tal mingid reklaamid vahepeal ei jooksnud videode introtes?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui asi piirduks vaid mingi teavitusega, et tema tegevusi on võimalik toetada ühel või teisel viisil, siis oleks ju asi täiesti okei. Aga antud hetkel teeb ta seda igal võimalikul viisil. Nii madalale annab laskuda ...

 

Untitled2.png

 

Täpselt nii ongi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuarust pole vaja teda lihtsalt vaadata seljuhul, milleks sa teed mingeid lehti mis hatevad teda, milleks sa kulutad enda aega iga tema postituse all hatedes.. milleks. Lihtsalt võta like ära ja las olla, või hoopis mingisugune kadeduseuss? ;) Ma pole tema hater ega pole tema pooldaja aga vaatan tema videosi kuna saan sealt siiski niimõndagi näha ja teada.. Kas keegi teeb tänapäeval ültse midagi tasuta? EI. Vaata näiteks vahvlis ringi, soovid mingit logo siis küsid kas keegi aitaks, kohe on olemas inimene aga tahab selleest raha. Midagi ei ole enam tänapäeval tasuta, ainult raha raha raha raha.. Ja nende reklaamide kohapealt Eestis teenib youtubega ainult sente. Annetused on siiski ju vabatahtlikud.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Lollidelt tulebki raha ära võtta.

Boonusena on tegemist muidugi selles mõttes erandliku olukorraga, kus ka idee autor, kes lolle koorib on ka ise täiesti arulage inimene, selles mõttes on okei, oma vaimse arenguga on ta oma nooremate fännide tasemel. Rumal inimene koorib lolle, rahul on mõlemad, probleemi ma ei näe, targad hoiavad niivõinaa eemale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Isegi kui lapsi võib liigitada "lollideks" ei ole nad nüüd mitte oma vanuse kohta lollid vaid lapsed lihtsalt ei saa puhtfüüsiliselt teada maailmast rohkem. Ja need kes teda kaitsevad võiks aru saada, et jutt on siiani sellest, et ta koorib LAPSI. Lapsed ei käi tööl, neil ei ole sissetulekut, nad annavad oma vanemate raha, mille nemad on tööga teeninud, üsna suvalisele vennikesele ja võin uskuda, et ilma oma vanemate loata. Seda mida osad siin propageerivad nimetatakse ignorantsuseks. See, et me vaatame mööda sellest, et siuke tüüp eksisteerib. Väga ilus oleks siin maailmas elada, kui laseksime petturitel vabalt tegutseda ja iga inimese oma asi oleks, kas saab petta või ei veel vähem kui tegemist on ühiskonna gruppiga, kes on vaimselt haavatavad.

 

Üks asi on raha nurimine, aga teine asi oleks näiteks laste seksuaalne väärkohtlemine. Kas siin koha peal ka ütleksite "Kui ei meeldi, siis ära seksi?" ja kui ei taha näha, siis vaata eemale? Ärge hatega pedofiile!

 

Võibolla läksin näitega liiale, aga paraku on radikaalsed näited minu teema.

 

Ja muidugi võime siinkohal jõuda välja selleni, miks paljud siin vahvlis (Minecraft jms serverid) kasutavad SMS annetusi ja sealjuures ka HDTanel. Ma võin julgelt oletada, sest annetusi oodatakse lastelt, kellel pole PÕHJUSEGA võimalust pangaülekannet teha ja paraku ei saa lapsevanemad panna blocki peale mobiiliannetustele, sest mobiiltelefoni mittekasutamine on tänapäeval suht mõeldamatu.

 

Välja jõuame ka selleni, et kui nüüd õpetada lastele rahaga ümberkäima, siis mobiilimaksed nüüd küll kõige koht pole. Sa saadad ühe sõnumi ühele numbrile ja sa ei näe isegi füüsiliselt oma pangakonto pealt raha vähenemas veel vähem rahakotist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Wow, järjekordne artikkel temast?

Ausalt öeldes, mind tema tegemised väga ei huvita ning inimesed ise teavad, kas tahavad tema vaatajad olla või mitte.

Eriti need annetused, ega tema ei sunni. Ta kasutab lihtsalt võimalust ära.

 

Päris kõva reklaami saab Tanel jälle uudistest, arvatavasti tuleb nii vaatamisi ning vaatajaid talle juurde sellepärast :D

 

Hetkel 24 168 subscribers.

4 438 438 vaatamist kokku.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Wow, järjekordne artikkel temast?

Ausalt öeldes, mind tema tegemised väga ei huvita ning inimesed ise teavad, kas tahavad tema vaatajad olla või mitte.

Eriti need annetused, ega tema ei sunni. Ta kasutab lihtsalt võimalust ära.

 

Päris kõva reklaami saab Tanel jälle uudistest, arvatavasti tuleb nii vaatamisi ning vaatajaid talle juurde sellepärast :D

 

Hetkel 24 168 subscribers.

4 438 438 vaatamist kokku.

 

Tegelt on probleem selles, et tema vaatajate näol on tegu siiski lastega, mitte täiskasvanutega. Kutt oskab lapsi ümber sõrme keerata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Liigselt ülekohut tehakse Härra Tanelile.

 

-Võtame näiteks RS privaat serverid, pea igal serveril on annetuste süsteem peal. Kas see on vale? Serveri omanik näeb vaeva, et luua server, jookutada seda, hallata seda jne. Kui inimesele meeldib seal mängida, miks mitte annetada.

-Teiseks näiteks võtame kasvõi rate.ee keskkonna. Maksta seepärast, et saada teistele kümneid panna ja vahetada oma layouti?

-Kolmandaks foorumid, tuntumates foorumites maksab nn VIP lausa 100usd aasta. Kui ei meeldi, ära osta.

-Päris elust võib tuua näiteid ajakirjade/ajalehtede näol. Seal küll ei ole tegemist annetustega, aga enamus ajalehti alustasid kunagi ''tasuta'' väljakannetega, mis nüüdseks muutunud tasulisteks. Kui mõelda loogiliselt, siis tegemist suhteliselt sama meetodiga. Ajalehed on meelelahutus ja infoallikas täiskasvanutele.

 

 

Kõikidele näidetele saab tõmmata ühise joone - projektidega on nähtud vaeva, kulutatud oma aega, koostatud, reklaamitud, leitud fänne - miks mitte teenida selle pealt?

 

Ma küll ei kiida heaks Taneli käitumist. Laste pealt teenimine on üks kõige madalamaid teemasid, mida üldse võib sooritada. Aga ta ei tee midagi illegaalselt(peale maksude mitte maksmise). Ja olgem ausad, tema teenitud summad ei ole ka nii kõrged, et teda peaks kõik vihkama.

 

Nagu ka ma varem ütlesin, ta kogub väga palju populaarsust omale, tulevikus leiab ta endale koha kuskil telesaates - st arvutialases. Tõusev täht Eesti meedias.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Liigselt ülekohut tehakse Härra Tanelile.

 

-Võtame näiteks RS privaat serverid, pea igal serveril on annetuste süsteem peal. Kas see on vale? Serveri omanik näeb vaeva, et luua server, jookutada seda, hallata seda jne. Kui inimesele meeldib seal mängida, miks mitte annetada.

-Teiseks näiteks võtame kasvõi rate.ee keskkonna. Maksta seepärast, et saada teistele kümneid panna ja vahetada oma layouti?

-Kolmandaks foorumid, tuntumates foorumites maksab nn VIP lausa 100usd aasta. Kui ei meeldi, ära osta.

-Päris elust võib tuua näiteid ajakirjade/ajalehtede näol. Seal küll ei ole tegemist annetustega, aga enamus ajalehti alustasid kunagi ''tasuta'' väljakannetega, mis nüüdseks muutunud tasulisteks. Kui mõelda loogiliselt, siis tegemist suhteliselt sama meetodiga. Ajalehed on meelelahutus ja infoallikas täiskasvanutele.

 

 

Kõikidele näidetele saab tõmmata ühise joone - projektidega on nähtud vaeva, kulutatud oma aega, koostatud, reklaamitud, leitud fänne - miks mitte teenida selle pealt?

 

Ma küll ei kiida heaks Taneli käitumist. Laste pealt teenimine on üks kõige madalamaid teemasid, mida üldse võib sooritada. Aga ta ei tee midagi illegaalselt(peale maksude mitte maksmise). Ja olgem ausad, tema teenitud summad ei ole ka nii kõrged, et teda peaks kõik vihkama.

 

Nagu ka ma varem ütlesin, ta kogub väga palju populaarsust omale, tulevikus leiab ta endale koha kuskil telesaates - st arvutialases. Tõusev täht Eesti meedias.

 

Ei saaks rohkem nõus olla.

 

Lisaks kogu see laste jutt on mind ausalt öeldes ära tüüdanud, tänapäeval muud enam ei kuulegi. Uskuge või ei, aga need samad lapsed ei ole päris nii lollid kui arvata võib. Ma ütleks, et nad on lihtsalt palju paremad inimesed kui enamus täiskasvanuid, kes vaatavad küll taoliseid videosid, kuid samal ajal mõtlevad, et inimesed peavad ikka lollid olema, et selle eest raha maksta.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.