Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere! Sai mingi aasta tagase või nii võetud zone.ee-lt tasuta .eu domeen koos hostinguga kui nad jagasid. Ja nüüd sai see aeg läbi ja saadetakse mulle arveid, et mul on maksehäireid jne. Ei kavatse küll maksta seda raha. Kas kellegil sarnane probleem ja mida peaksin tegema?


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Oleksid pidanud koheselt neile kirjutama, sain ka ise detsembris arve, kuid kirjutasin neile ning domeen koos veebimajutusega tühistati. S.h ka arve. Ehk siis kirjuta neile koheselt ning esmaspäeval peaksid vastuse saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mulle saadeti ka kuskil 10 arvet umbes ning oleksin pidanud tasuma ~20€ teatasin neile, seejärel tühistati kõik.

Sugulane tegi midagi teistmoodi, et pidi maksma 10€ selle tasuta domeeni eest.

 


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Hahh;) võtsin ka eelmine aasta tasuta, mingit arvet pole küll, emaili tuleb see? Ma isegi ei mäleta webi andmeid nime, millega regasin jne. Mäletan seda ainult, et pakuti tasuta ja ma võtsin ühe EU oma XD

 

Valed andmed panin ka regamisel vist veel:):)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Endal oli koos võlgadega juba 43€ arve. Kirjutasin neile ning tühistasid kõik ära. Väga hea klienditeenindus neil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Endal oli ka juba 20 eurone arve koos, saatsin kirja ja korras. Väga vastutulelik klienditugi minuarust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Lihtsalt meilile kirjutada, et sa ei kasuta seda teenust ja nad tühistavad selle ja arve ning on kõik korras.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Endal sama värk, mingi 5 arvet sain. Kirjutasin neile et huj maksan ja tühistasid arve.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.