Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Kuidas jääda kiiresti magama?

Küsimus

Terv,

 

 

Selline probleem, et kurat unematiga vist riidu läinud. Ehk keegi oskab, midagi välja pakkude või on Teil omal nippe, kuidas kiiresti tuttu jääda? Ise võin vabalt kella 12 voodisee minna ja kella 3 kella vaadata ja hommikul olen täielikult loid;(

 

 

Tänud


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

1. Step: Mine voodisse

2. Step: tõmba tekk peale

3. Step: pane silmad kinni

4. Step ära mõtle midagi ning jäädki magama, kuigi võtab natukene aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kui su toas on arvutid asjad siis lülita see kraam välja, soovitavalt isegi telefon. ((Saadavad väidetavalt mingeid laineid mis segavad inimest uinumast.))

Võib proovida ka enne magama minemist pesemas käia. (( http://www.wikihow.com ))

Suitsetamine pole enne magama minemist soovitatav kuna hoiab inimest paremini ärkvel. (( Juhul kui oled tubakamees ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Admin

Nagu Supra ütles, liigu piisavalt.

 

Mine tee trenni, väsita end igapäev piisavalt ära, et uni tuleb normaalsel ajal.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Kuule selle Mr.Beani asja võik tegelt käiku lasta, aga seesuhtes, et jah tobi mees ka ei ole. Ja arvuti on mul väljas ise mõtlesin et mul shiuke suur kell seina peal tiksub raibe. Peaks ehk eemaldama


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kuule selle Mr.Beani asja võik tegelt käiku lasta, aga seesuhtes, et jah tobi mees ka ei ole. Ja arvuti on mul väljas ise mõtlesin et mul shiuke suur kell seina peal tiksub raibe. Peaks ehk eemaldama

 

Usu mind kui sa teed õhtul ühe pika tiiru jooksu ümber järve, siis see aitab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Palu emal õhtul kurikaga vastu kukalt lüüa, garanteerin et uni tuleb ruttu.

 

Silmadega tiirutamine pidi ka positiivseid tulemusi andma, silmad väsivad ära mis mõjutab uinumiskeskust vms?


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Endal ka koguaeg selline jama, mu rekord on nii vist, et läksin kell pool 11 magama ja olin kuni kella kolmeni voodis, lõpuks tuli alles uni peale.

Ma pole küll ekspert aga...

Asi võib selles ka olla, et sa oled vaheajal koguaeg väga hilja magama läinud ja siis väga hilja tõusnud.

Joo õhtul sooja teed(Mitte piparmünti) ja tee päeval piisavalt füüsilisi asju.

A ja soe vann ka alati aitab, et hea uni tuleks.

Veel võib see ka olla, et tuba on liiga lämbe, ma ise tuulutan iga õhtu toa ära kui magama lähen, et parem uni tuleks.

Ei soovitaks koffeini sisaldavaid asju ka juua eriti õhtuti.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ise kuulan klappidest muusikat ja siis tulevad mõtted ja üsna pea jõuab ka uni kohale. Ainuke probleem: klappidega ei tahaks väga magama jääda, muidu klapid puru vms. Kuulan kuni tunnen et kohe vajun ära ja siis panen vaikselt klapid ja telo kummutile.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Pane muusika vaikselt mängima, see aitab minu puhul. Fap pidavat ka aitama. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Endal oli vaheajaga samas asi. Kella 7meni und pole, istun pimedas toas. Minul oli veel nii, et siis magasin tunnikese ja jälle värske. Aga kui ikka mitu päeva järjest nii on, siis lõpuks läheb paika jälle.

Veel soovitatakse üks öö magamist vahele jätta, järgmine õhtu magad hetkega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Endal sama värk. Õhtul und ei ole absoluutselt, lähen magama ainult sellepärast, et kell on palju. Mida hiljem magama lähen, seda unisem hommikul olen. Magamajäämiseks kasutan muusikat. Panen mingi pikema chillstep playlisti tööle ja mingi 30min pärast tukun. Kui ise vaja laulu vahetada, ei tule magamajäämisest midagi välja, sest see paar min on täpselt see aeg, kus sa hakkad kergelt uimaseks minema juba. Muusika peaks ka kindlasti olema suhteliselt vaikne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

lase siis perearstil endale xanaxit või rivotrilli kirjutada kui miski muu ei aita, muidugi pudel õlut, eriti humalaga õlu hea aga ära siis igapäev kulista, vahest harva kaks korda nädalas on juba küll.

Kõik need tekitavad sõltuvust, mine kasvõi kõnni päevas paar kilomeetrit.

Ma vahest käin, täiesti lambist.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kui päeval sittagi ei tee, siis ongi uni halb, kui teed füüsilist ja vaimset tööd, käid koolis, teed midagi tarka mis väsitab, siis 100% kohe magad. Ise oli ka vaheajal, passid päev läbi arvutis ja siis und ei tule isegi nelja ajal, nüüd koolis vähemalt saab midagi teha ning kohe õhtuti 5min voodis ja juba tukun. Ja uni tuleb nii peale, oled sa telekas, kinos, sa vahid ühte kohta koguaeg ja sellest tulebki uni ja tuba peab pime ja vaikne kus sa magad. Kui magad kusagil teerulli kõrval või lambi all siis ei tule midagi välja.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Täna ka ma pole ööotsa magada saanud. Lihtsalt tiksusin poole neljani voodis, tulin välja mõtlesin sitta kah olen siis kuni õhtuni üleval. See tavaline asi. Teine asi mis ma veel kasutan on Fappimine, peale seda tuleb kuradima hea uni aga täna sellest kasu polnud ning enda naine on ka nii võrd kaugel, et temaga ennast ära väsitada. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.