Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Üleüldine Kooli Teema !

Soovitatud postitused

VIP

mkay pärast õpin siis :D


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna oli matemaatikas teine õpetaja , ehk siis asendusõpetaja .

Ta pani mind nurka seisma :P , sellepärast et ma tunnis kaasa ei teinud , noh mis teha...ma ei õpi matemaatikat lihtsalt.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna oli matemaatikas teine õpetaja , ehk siis asendusõpetaja .

Ta pani mind nurka seisma :P , sellepärast et ma tunnis kaasa ei teinud , noh mis teha...ma ei õpi matemaatikat lihtsalt.

 

Ma arvan , et seda ainet ei saagi kunagi selgeks, lihtalt ebareaalne, ja veel eksam on kohustuslik :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan , et seda ainet ei saagi kunagi selgeks, lihtalt ebareaalne, ja veel eksam on kohustuslik :S

 

järgmine aasta vaatab mis elu ette toob (a) .

Kuid jah ma kipun ka arvama et ma ei saa seda selgeks.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Thank god, mul sai uurimustöö kaelast ära, mida oli vaja 11-nda klassi lõpetamiseks..

 

Aga koolis on suhteliselt vaikne seis.. :)

 

Kurta ei saa, aga pole esile tõsta ka midagi.. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

niisiis 27.02.08

jõudsin koolist tagasi oli 8 tundi:S

mis siis täna juhtus.

jõudsin kooli (nagu peab) algas esimene tund Ajalugu oma õps annab ja suht lebo oli kuulata kuidas Hitler ja muud sellised imelikud tüübid üritasid Venemaad vallutada lühikestes pükstes Venemaa talvises pakases.

teine tund Inglise keel õps lasi teha töö mille ma loodan et saab kolme kätte ei olnud eriti raske minuarust (tavaliselt nii tuleb mul 1,2 hindeks) et siis loodan et seekord läheb paremini.

kolmas tund Kuntsti õpetus pidime seal joonistame Narre/Kloune esimese aprilli jaoks kuigi see alles 2 kuu pärast tuleb??

neljas tund oli vist Bioloogia Bimboga see ajas tarka juttu sain kolme.

viies tund Geograafia sain ühe, nelja ja viie viie sain kaarditöö eest.

kuues tund söömas tuldud ja ühepajatoit söödud "Yack" "Wack"

seitsmes tund kõht valutab ja tund on Muusika???mida iganes esimest korda see veerand seal tunnis...

algab kaheksas ehk viimane tund Füüsika...jälle Bio Bimbo ronib kohale ja mida ta teeb?hakkab jälle tüli norima nagu Bio tunniski ütlesin paar eba tsensuurset sõna vastu ja "Head aega klass, head aega mu laud" ehk visati uksetaha.istusin seal viis minutit ja mõtlesin kas minul oli õigus või ei?läksin klassi uksetaha tegin ukse lahti ja saatsin õpsi put'i (jõudsin järeldusele et mul oli õigus) panin klassiukse rahulikult kinni ja kõndisin minema ja läksin koju sest koolis oli külm:D ja ei viitsinud nagunii seal uksetaga passida.

suht hästi läks päev peaaegu kui välja jätta Bio ja Füssa tunnid.või mis?:D

täpselt ei mäleta milles see probleem oli aga ta mölises vist minuga ilma et ma midagi teinud oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi ei ole süüdi teied, alati on süüdi õpetajad.

Ma ei vihja kellelegi.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no see oli nii sest, ma istusin pingis tegin ülesannet ja kuulsin kui keegi klassis karjus "Õps on L''s" poistest keegi.tema hakkas minukallal mölisema.on see siis normaalne?

 

Ja vaevalt sa võtsid vaevaks talle viisakalt mainida, et see ei olnud sina? Hakkasid kohe vastu sõimama nagu korralik poiss ikka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

meil oli naq hullult tore keemia tund noh....krdi tunnikas tehti ja peale seda kui õps oli ära kontrollinud hakkas hull soigumine pihta et mix me midagi ei oska..kõik arvasid et mingi viisi ei olnd...tglt oli pooltel viied...ühe venna pärast sai terve klass möliseda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja vaevalt sa võtsid vaevaks talle viisakalt mainida, et see ei olnud sina? Hakkasid kohe vastu sõimama nagu korralik poiss ikka?

 

algul ütlesin ilusti (mida sa ajad see polnud mina) ja siis hakkaski pihta.ei ma ei saa õelda et ma paipoiss olen aga ma ei olnud süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra ****i tegin füüsika järeltöö 2, saan parandada, vene keele tk sain 2, lähen järele tegema, esmaspäeval on vaja keemia kt järele teha, puudusin, teisip. mata KT, sama lugu, homme kooli ei lähe vist, siis on inka " word test " vaja järgi teha. ****.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Venekeele õpetaja ähvardas mind Olümpiaadile saata :P


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Venekeele õpetaja ähvardas mind Olümpiaadile saata :P

 

Oskad hästi ka venekeelt?:D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jess, see veerand enam geot ei tule, sain veerandi hinde kah juba, 5 :)

 

lucky you :P


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.