Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Üleüldine Kooli Teema !

Soovitatud postitused

VIP

ma ei k2indki koolis eri m2te minna mingi 3 tundi ja siis kenku aktusel passida ?


62db4d7cbdbb.gif

annetajakl1.png

Aramise Ühendviinad

Au ja uhkus neile , kes langesid teises maailmasõjas võideldes fašimi vastu vennad me mäletame teid !!!

26-1147514812T.jpg

Vaata mind? http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=35597

Tanel951.png

Tanel951.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jaa , hinded on ka suht võsas omadega, kas nüüd algava nädalaga on 3 nädalat kooli jäänud?!


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meil oli mingi 3 tundi aind ja siis aktus aga mind visati välja seal tõin pasuna kaasa lasin hümni ajal seda väike direktoriga juttu ajamine tuleb!

Elab üle eelmine kord käisin sellepärast et saatsin põrkepalliga vastu vahtimist talle:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meil oli mingi 3 tundi aind ja siis aktus aga mind visati välja seal tõin pasuna kaasa lasin hümni ajal seda väike direktoriga juttu ajamine tuleb!

Elab üle eelmine kord käisin sellepärast et saatsin põrkepalliga vastu vahtimist talle:D

 

Väga kõva vend...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Prääniku poiss küll 16 pole , vaadates mis mõttetuid asju sa koolis teed, ma saan aru kui sa mõne klassivenna botase paelad seod lauakülge :P

Aga jah saan käskkirja vist puudumiste eest :S


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jälle pani Vene õpetaja näkku :S

 

mis tegi siis :O


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis tegi siis :O

 

Tuju allanulli, jeee,

Lubas mu kohtusse kaevata, kui ma õppima ei hakka :P

Kes seda venekeelt ikka õppida viitsib ..

---

Mata õpetaja viskas kriidiga :)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuju allanulli, jeee,

Lubas mu kohtusse kaevata, kui ma õppima ei hakka :P

Kes seda venekeelt ikka õppida viitsib ..

---

Mata õpetaja viskas kriidiga :)

 

irw , kohtusse rofl ;p

 

mul saksa & matemaatikaga niimodi, aind õpetajad on paremad, mata õpsil on suht suva , aga saksa keele õpetaja ütleb, kuhu sa ikka jõuad, istud oma 15[ ei mäleta kindlalt arvu ] päeva ära suvel , aga nagunii selgex ei saa kogu aasta martejali . No jah, lepin sellega, järgmises klassis hakkan õppima (aaaa)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Norm.

Meil Füüsika õpetaja Tuopi karjus tunnis.

Tuopi: T[ü]ra te mölisete, ma räägin telefoniga :)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Me kuradi koolis olime tunnnis õpetaja saatis välja ja sõber vaatas et direktor tuleb(karm ****rast) Ja sõber pani kapuutsi pähe ja dire ütles et ma lõikan sul kapuutsi otsasyt kui ära ei võtta sõber ütles mulle vaikselt "oota mängi kaasa" ning see järel ütles direle ma lõikan sul pintaku lõhki(mittu tüüpi on seda talle öelnud) ning dire tuli meie poole võttis käärid välja panime jaaoksu sõber karjus "lakku panni" aga jah mina jäin vahele suht paks olen ei jõua eriti jooksta mingi 300meetrit jooksime tema eest.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eee. "normaalsed" olete.

 

mõnitad ?


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna pani Ajaloo õpetaja jälle näkku. Mingi närvihaige vanamutt, iga kord jään mina talle ette. Kõigepealt hilinesin tundi, lähen uksest sisse ja tema juba klassis möliseb, siis lubas mulle politsei kutsuda, et ma ei kuula tema sõna jne. Õnneks sain tunnist minema, kuna küsis kas jääd praegu tundi või teeme 8nda tunni. Ma valisin muidugi kaheksanda ja tunni ajal jõudsin poes ära käia jms. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw, tra, irnusin end hetkel suht pooleks, asi polegi eriti naljakas, pigem veits kahtlane :D Nimelt, meie kooli vana õpetaja, sõbra ema sõbranna rääkis midagi, ta juhtus pealt kuulma, seletas midagi taolist, et minu koolis olevat 80-90 paiku õpetajate toas joomingud toimuma ning siis füüsika õps, ( üks Eesti parimaid füüsika õpetajaid 100 % ) sittus kirjutuslauale :D Päris sick.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, tra, irnusin end hetkel suht pooleks, asi polegi eriti naljakas, pigem veits kahtlane :D Nimelt, meie kooli vana õpetaja, sõbra ema sõbranna rääkis midagi, ta juhtus pealt kuulma, seletas midagi taolist, et minu koolis olevat 80-90 paiku õpetajate toas joomingud toimuma ning siis füüsika õps, ( üks Eesti parimaid füüsika õpetajaid 100 % ) sittus kirjutuslauale :D Päris sick.

Lol. :D

Meil füüsika õpetaja VÄÄGGAA uimane vana. :D

Kui tunnist lihtsalt välja jooksed, see ei märka kah.

Mulle topib iga tund 5'sid. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.