Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Võimas arvuti.

Küsimus

Tervist!

 

Kas selline arvuti oleks mõtekas kokku panna 600 euro eest? (HdTaneli 600 eurone mänguriarvuti)

 

Protsessor:

Intel Core i5 3470S 2.9G 6M LGA1155 Box

Emaplaat:

MSI Socket 1155 B75MA-G43

Videokaart:

Gigabyte Radeon R9 R9 280X 3GB OC Windforce 3x

Mälu:

4GB Patriot DDR3 Signature 1333MHz 4GB Module, CAS 9, RETAIL

Kõvaketas:

Seagate Barracuda ST500DM002 500GB

Korpus:

Gembird CASE MIDITOWER ATX W/O PSU/CCC-ML2

Toiteplokk:

Codegen power supply ATX PSU 600W

 

 

 

Mida teie sellest arvate?

 

Tänud!


Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

16 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Ma võtaks kokku 8GB rami ning kui sul on palju mänge siis 500GB võib väheks jääda. Umbes 10€ eest saad 1TB kõvaketta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Prose asemel võta intel i5, mille numbri lõpus on K, mitte s

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Prose asemel võta intel i5, mille numbri lõpus on K, mitte s

 

Miks?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

4GB sul jääb mängudes arvatavasti väheks ja kui mängides veel mõni programm veel taga jookseb siis lihtsalt muutub asi juba kahtlaseks. 280x kõrvale oleks lollus mitte natukene raha juurde panna ja 8GB võtta, saad rohkem asju lahti hoida ja kõik jookseb paremini.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ma tahaks näha sul mängu mis kasutab ära kõik 3,2 vms gb mälu, et saaks mängitud, enamus kasutab alla 1gb, kuigi jah bf3 nt võtab ära 2gb umb.

 

Seda küll, aga kui üritad mitut protsessi korraga teha, siis GG. Soovitan ise ka 8gb võtta.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

midaasja: Arvutit ei osteta sellisel eesmärgil nagu sa arvad vist.

Arvutit kasutades vähemalt mänguritel jooksevad väga mitmed programmid korraga mis su rami kasutavad.

Minul näiteks jooksevad korraga mäng+skype+steam+utorrent+netis mitu lehte lahti mida hijem teha vaadata+teisel ekraanil räägin facebookis samal ajal+mängud ja filmid tõmbavad veel. 4GB jääb väheks. Pole probleemi ka 16GB ära kasutada oma programmidega. 8GB on sellesse arvutisse vajalik ja see 30€ mis sinna juurde tuleb tasub ennast väga hästi ära. 4GB on 600€ arvutisse lollus, kui plaanis on arvutit normaalselt kasutama hakkata mitte lasta sellel kuskil nurgas tolmu koguda. 8GB on kindel minek, tulevikus usun et 8GB juurde veel isegi kui vaja.

 

Lisan veel et video kaardi leidmisega tuleb sul arvatavasti raskusi :D tahtsin ise sama kaarti proovida vahepeal aga KÕIK oli välja müüdud, isegi kõik teised mudelid sellest, helistasin pool eestit läbi ;) loodan et sul läheb paremini.

Muudetud liikme Kaza'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ma ise olen ka siin plaaninud midagi Hdtaneli videote järgi kokku panna...

Kuid, mul endal on ka mõttes jääda kuskil 600 euri piirde- kardan et läheks kuni 650-670 ja hiljem panna jõudu juurde.

Las ma seletan lähemalt, need ideed on tulnud hdtaneli 600 ja 1000 euro mänguriarvuti buildide eeskujul.

 

Intel Core i5-3570 3.4GHz 6MB LGA1155

 

MSI Socket 1155 B75MA-G43

Gigabyte Radeon R9 R9 280X 3GB OC Windforce 3x ( hiljem ostad ühe juurde ja paned nad crossfire? kui on soovi )

Seagate Barracuda 1TB 7200rpm 64MB SATA 6Gb/s

4GB Patriot DDR3 Signature 1333MHz 4GB Module, CAS 9, RETAIL ( 1x või 2x..oleneb kasutamisest ja saab ka hiljem soovikorral juurde osta)

Korpus- ükskõik milline kuni 24 eurot, saab alati võta odavama ja kallima, olenevalt maitsele tuleb vist ainult vaadata suurust natuke.

 

Toiteplokk- vot siin tekkis ka minul probleem sest kui hiljem ostad veel ühe videokaardi kas see arvuti tahab äkki rohkem jõudu?

algselt vast sobib see 600W kuid hiljem kui sul on 2 videokaarti siis võib väheks jääda? läheb vaja 700-800W?

Nii et võibolla oleks mõttekam osta võimsam kaart kuid kui ei taha väga kulutada siis jäi mul endal mõistus natuke kinni.

Muidugi äkki keegi ütleb mulle et sul ei olegi vaja rohkem kui 600 W, siis olen eriti rahul kuid kui oleks vaja siis äkki annate teada, endal on peas see:

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Toiteallikad/317676/

Chieftec PSU 700W GPS-700A8

 

 

Need on minu ideed, sammuti võib vastata mis arvatakse sellekohta, abi anda. Peamiselt vist võib keskenduda Hind/võimsus suhtele.

loodan et andis ka teema loojale mõteid ja abi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
tuke.

 

Toiteplokk- vot siin tekkis ka minul probleem sest kui hiljem ostad veel ühe videokaardi kas see arvuti tahab äkki rohkem jõudu?

algselt vast sobib see 600W kuid hiljem kui sul on 2 videokaarti siis võib väheks jääda? läheb vaja 700-800W?

Nii et võibolla oleks mõttekam osta võimsam kaart kuid kui ei taha väga kulutada siis jäi mul endal mõistus natuke kinni.

Muidugi äkki keegi ütleb mulle et sul ei olegi vaja rohkem kui 600 W, siis olen eriti rahul kuid kui oleks vaja siis äkki annate teada, endal on peas see:

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Toiteallikad/317676/

Chieftec PSU 700W GPS-700A8 .

http://www.thermaltake.outervision.com/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kui see 8GB ram nii oluline on, siis küsin ära, kas 4GB jääb väheks, kui mängid uuemaid mänge ja recordid samal ajal (fraps,dxtory) + skype. Lisan juurde, et prosa on Intel® Core™ i5-4670K & videokaart GIGA-BYTE GTX660 OC 2GB


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.