Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Dilemma kutseka ja gümnaasiumi vahel

Soovitatud postitused

Ma olin samuti mõlema vahel. Tol ajal ma küll ei teadnud väga täpselt, mida ma elult tahan, mistõttu läksin gümnaasiumisse. Vahepeal mõtlen et kurat küll, oleks vist võinud kutsekasse minna, juba kasvõi seetõttu, et ma näen, kui raske on gümnaasiumi ja ülikooli haridusega tööle üldse saada. Ise olen ka IT mees, panen vahetevahest tuttavatel arvuteid kokku, soovitan jne, ning samas ka vabast ajast tegutsen C# ja HTML+CSS. Niiet minu arust on mõistlik ikka minna kutsekasse, kui sa oled veendunud, et sa tahad seda ametit ka tulevikus teha. Ehk siis mõtlen ise ka peale gümnaasiumi kutsekasse minna.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lisaks Välispraktika/töökogemus.

Vot just sellega nõustun ma enim, ise sain ka tööle tänu töökogusega ja just erialase töökogemusega, tean et paljud kes otsivad tööd ja käivad keskkoolis siis on neil raskem töökoht leida, kui ise oled tragi siis juba praktikal for example kutsutakse suvel tööle, ise olen kokk ja saan kutseid suveks tööle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Njaa, ma küll ei julge mürki võtta, aga kui palju seal gymn andmestruktuuridest ja algoritmidest räägitakse. Meenub, et visit 8 klassis võtsime läbi tingimuslaused, masiivid, algoritmid jne. Aga see ei ole ikka see mis programeerimise all.

 

Kuid jah, tänan vastamast ja ootan veelgi vastuseid, seat kindlasti on teisigi, kes sells raske valiku ees. Aeg tiksub järgmine vaheaeg katsed juba


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Njaa, ma küll ei julge mürki võtta, aga kui palju seal gymn andmestruktuuridest ja algoritmidest räägitakse. Meenub, et visit 8 klassis võtsime läbi tingimuslaused, masiivid, algoritmid jne. Aga see ei ole ikka see mis programeerimise all.

 

Kuid jah, tänan vastamast ja ootan veelgi vastuseid, seat kindlasti on teisigi, kes sells raske valiku ees. Aeg tiksub järgmine vaheaeg katsed juba

Gümnaasiumis ei õpitagi eriala...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gümnaasiumis peab rohkem õppima, aga saab ka laiemaid teadmisi ja lõppkokkuvõttes oled haritum ja laiema silmaringiga. Seda muidugi siis, kui õpid, mitte ei spikerda.

Haritum ning laiema silmaringiga vaid üldõppeainetes, kuna kutsekoolide üldõppe osa piirdub 2/3 põhikooliteadmistega.

 

Erialased teadmised annavad siiski palju elus juurde ning olen kindel, et kutsekoolis omastatud haridusega oleks sul tulevikus edasi õppima minnes suuremad võimalused, kui jätkad samal erialal. Lihtsalt peaksid arvestama sellega, et tava ainetes pead ise juurde õppima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gümnaasiumis peab rohkem õppima, aga saab ka laiemaid teadmisi ja lõppkokkuvõttes oled haritum ja laiema silmaringiga. Seda muidugi siis, kui õpid, mitte ei spikerda.

Julgeksi ka sellele vastu vaielda, lisaks Jarmo jutule ütleksin, et silmaring siiski areneb sellest pigem mida sa ise loed ja veel õpid kooli kõrvalt, kui sa terve vabaaja Ruuni lased siis ei arene su silmaring samuti rohkem kui koolis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega haridus ja haritus on kaks täiesti erinevat asja. Kes õppida tahab õpib igalpool.. Pole vahet kas vead läbi end ülikoolist või kutsekoolist, kui ise asjalik ei ole.. Ei tea kuidas gümnaasium silmaringi rohkem avardab? Minu silmaringi gümnaasium küll väga ei avardanud.. Rohkem seda siiski avardanud kutsekool.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega haridus ja haritus on kaks täiesti erinevat asja. Kes õppida tahab õpib igalpool.. Pole vahet kas vead läbi end ülikoolist või kutsekoolist, kui ise asjalik ei ole.. Ei tea kuidas gümnaasium silmaringi rohkem avardab? Minu silmaringi gümnaasium küll väga ei avardanud.. Rohkem seda siiski avardanud kutsekool.

Nii see on


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.