Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Summoning 99 !

Soovitatud postitused

VIP
zezima ei lase nola ju , ta teeb vaikselt aga 99 , iga skilliga ta nii teinud ju , kui tli cons ja hunt , ta ei nolanud kohe 99 . ootab , et saadakse 99 2ra , siis teeb ise . ^^. aga see oli kyll mingi ilma eluta .

 

Täiesti õige. Spordis on sammuti nii, et kes pikamaa jooksus kohe alguses täie hooga üritab joosta ei jõua lõpus ka niikiiresti finishisse. Miks? Ta väsib üsna varsti ära ja teised kes üht rütmi hoidsid panevad temast hiljem mööda ja teevad ilusa lõppu. Nii on ka selle vennaga, ta kukkub lihtsalt kokku kui ta 24/7 arvutis istub. Vähemalt präegu on juba näha tulemust. Skillimine on tohutult aeglasemaks jäänud.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HAHAHA :D Zezima üllatuskülaline :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti õige. Spordis on sammuti nii, et kes pikamaa jooksus kohe alguses täie hooga üritab joosta ei jõua lõpus ka niikiiresti finishisse. Miks? Ta väsib üsna varsti ära ja teised kes üht rütmi hoidsid panevad temast hiljem mööda ja teevad ilusa lõppu. Nii on ka selle vennaga, ta kukkub lihtsalt kokku kui ta 24/7 arvutis istub. Vähemalt präegu on juba näha tulemust. Skillimine on tohutult aeglasemaks jäänud.

 

Alati ei ole nii :)

Igal inimesel on erinevad võimed ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anyway , see summ 99 oli nice jah.

Mina olen pikamaajooksja (A) :D

 

Mõni klõpsib 24/7 3lme erinevat kohta , isegi olen proovinud prayerit nii teha 9h järjest. Kuni Rs jooksis kokku ja ei lasknud lehele mitu tundi , lõi ainult valge lehe ette.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ausaltöeldes ma ei viitsiks isegi 2h järjest rsis olla. Tüütab ära aga väga ilus saavutus selle tüübi poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.