Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Miks just android? HTC Windows 8x on väga kõva sõna, usu mind. Kõva graafika, ei laaga mitte kordagi ja protsessor on ka jõukohane. 299€


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

mai tea, ei meeldi väga win telod . Ja win telodele pole palju appe ega mänge ka ju ? Ja sellel htc 8x halvemad näitajad kui nt nexusel ja sony spl , 8x on 1.5 ghz 2 tuumaline ja 225 adreno

Muudetud liikme mernoski'i poolt

tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Win 8 pole sul rohkem vajagi, 1gb ram ja täiesti piisav. Uuemad tahvlid jooksevad juba 1.6Ghz dual core peal ja samuti ka apple tooted jooksevad veel lahjemalt. Win 8 ei loe see Ghz sul mingit vahet, ma poes proovisin 1Ghz telefone, 1.5Ghz telefon mis olid Win8 ja võtsin seal igasugust kraami lahti ja mitte mingit erinevust, Win 8 telodel loeb ainult ram. Mänge ja äppe tuleb iga päevaga palju juurde ja ma arvan, sul väheks ei jää sealt kohe kindlasti. Ning Win 8 on palju parem lugeda, sul on kohe ees suur "wall" kust pealt sa saad kõik teated kohe kätte, facebook, email, kõik asjad on sul kohe ees.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

win8 imeb lurinal niikuinii, et seda ei soovitaks kindlasti mitte,

Sony xperia-tel on see, et pooled telefonid jooksevad garantii vahel koguaeg, et kui joppab, töötab, kui ei, siis jäädki joksma garantii vahelt, kui garantii läbi.

Tuttav tele2-s tööl ja vähemalt yle 2 päeva käib mõni sony telefon garantiis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Järgmine Windowsi heiter, sest puuduvad tuhanded mängud/appid...

Sony-Ericsson oli viimane telefon, mille töökorda ei teadnud kunagi ette aimata. Nii kui Sony-Ericsson "kadus" ja Sony asemele tuli, paranes koos nimevahetusega ka kvaliteet. Mul on mitmeid tuttavaid, kellel on Sony telefonid ja kes ei kurda absoluutselt oma telefoni üle.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei saanud emts ära vahetada anti vana tagasi ja öeldi ,et probleem on lahendatud :/ , ikka aku läheb ülikiirelt. jõudsin koju oli kolmveerand akut algul siis olin mingi 15 min tõmbasin updatesid jne siis oli juba veerand umbes. Keegi teab kuskilt HTC desire 500 kangemat akut saab osta `?


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen näinud ebays 2450mAh akusid, hind 10 naela kandis.

http://www.ebay.co.uk/itm/2450mAh-Battery-for-HTC-ONE-SV-C520E-T528T-Golden-/121236164980?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item1c3a3d1174

Sa võid muidugi veel otsida, mudel on HTC BM60100.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma olen näinud ebays 2450mAh akusid, hind 10 naela kandis.

http://www.ebay.co.uk/itm/2450mAh-Battery-for-HTC-ONE-SV-C520E-T528T-Golden-/121236164980?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item1c3a3d1174

Sa võid muidugi veel otsida, mudel on HTC BM60100.

Feik. Ostsin iPhonele ka kunagi sama firma aku(Gold battery, 2x vastupidavus), tuli välja et oli ikkagi tavaline aku. Lihtsalt kollane paber oli ümber pandud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega see gold ei kotigi kedagi, milliampertunnid on need, mida vaatama peab. Praegu kui otsida ebayst akusid, leiab ainult 1400 (3rd party akud) ja 1800 (originaalid). See oli ainus variant, millel oli üle 1800mAh. Aga siis pilt selge.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui toksid sisse HTC BM60100, siis ta annab vastuseks One SC ST SU SV ja Desire 500.

Ühelt suvaliselt lehelt leidsin veel ühe aku http://www.mpjbattery.com/mpj-2x-bateria-de-alta-capacidad-2500mah-bm60100-cargador-para-htc-t528-t528d-t528t-t528w-one-sc-st-su-sv.html


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui kavatsed tellida, siis anna mulle tagasisidet.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saab ikka panna mälukaardile. Kui sul mälukaart on sees, laed mängu Play marketist alla telefoni mällu ning siis Seaded - Rakendused alt valid api ning sealt edasi on juba valik Teisalda. Edasi lööb sulle tõrke, et viib üle telefonimällu (PS! Telefonimälu on SD-kaart ja sisemälu on telefoni enda mälu). Olemas.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas see kahjustab väga palju akut kui laadida teise akulaadijaga ?

 

Vahet ei ole, mis laadijaga sa seda laed. Akut see kuidagi ei kahjusta.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen kuulnud seda ,et teiste laadijatega võib akut kahjustada , oleneb mis võimsus laadijal on vms vist . no mul aastavahetusel :D kadus enda laadija ära ja prag laen mingi samsungi laadijaga see on veits lahjem kui mu oma. Siis vist pidi kahjustama kui laed võimsama laadijaga ?


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Liitium-ioon või liitium-polümeer akusi see ei mõjuta. Ni-MH akusi mõjutas, aga nende kasutamine vist keelati ära?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.