Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei ole tõesti vahet, kas laed 2 tundi või 16 tundi. Kuid siiski soovitatakse liitiumakudel enne laadimist aku täitsa nulli lasta.

 

Ma olin 2 päeva Brüsselis ja laadisin aku täis enne ärasõitu. Kokku oli ta mul 34 tundi ja 18 minutit laadimata, pidas kenasti vastu. Ehk siis põhiliseks netikasutajaks on igasugune internetivõrk (WiFi, 3G jne). Ka GPS ja autosync võtavad õudsalt akukestvust.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

a selge , algul oli pool täis siis panin laaadima siis oli ära vaja võtta ja märast seda mingi 15 min pärast panin data kaabliga arvutile taa siis võtsin ära ja panin laadima. Kellegil on veel see telefon ? Aku ikka üldse ei kesta . Just laadisin mingi 1 h tagasi ja juba 85 % akut alles , ainult 10 min netis olnd sellega.


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul endal olemas, sellest teangi. Datakaabli kaudu ei taha ta jah laadida, lennukis laadisin 2.5 tundi läpakatoite pealt, saavutas lisalaadimisprotsendi ainult 5%.

Koolis vahel mängin intensiivselt mänge ja siis surub ta mul aku tühjaks 6-7 tunniga. Nädalavahetuseti, kui ma sellega ainult helistan ja vaatan uudiseid, kestab üle 13 tunni vabalt.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ka minu ühel Nokial oli selline jama, kui netis tahtsid olla siis pidi koguaeg juhe järgi olema. Viisin siis telefoni garantiise-tehti tarkvara uuendus-peale seda sain netis surfata päeva ilma probleemiteta

Öeldi ka ,et kui aku ikka ei kesta , tuleks välja vahetada mälukaart ja/või sim kaart. Ei tea mis moodi kaks viimast mõjutavad aku kestvusaega, aga pidi aitama.

Muudetud liikme borkao'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See võib vigane toode ka olla, see pole tõesti loogiline, et 3 tunniga imeb aku pooltühjaks...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1. praak/vigane aku

2. mingi protsess jookseb tagataustal, mis võtab palju akut.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas see power saver tähendab sul seda, et lükkab neti ka ise välja? Mul on näiteks selline app, mis lükkab 4g ühenduse sisse ainult siis, kui ekraan põleb. Muidu on välja lülitatud.

 

Selle äpiga kestab aku hommikust õhtuni, ilma selleta on ka ca 8h. (Samsung Galaxy S2 - samasugune 1,800mAh-ne aku nagu sinul). Kontrolli, et bluetoothid, GPSid ja muu nodi taustal ei töötaks ja ekraani heledus hoia võimalikult madalana.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Desire 500'l on energiasäästja selline:

Keskprotsessori toide (kasutamise ajaks lülitab ainult sisse).

Ekraan (vähendab oluliselt heledust).

Värin (lülitab värina välja).

Andmesideühendus (kasutab internetti ainult kui ekraan sees on).

 

Praegu tulin koolist koju, mängisin 2 tundi Candy Crushi, kuulasin ~1 tund muusikat ja kasutasin pidevalt internetti. Aku jääk on 18%. Laadijast võtsin ära kuskil 9 tundi tagasi. Seega vabalt võib olla aku viga.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

4 tuumaline protsessor ja väike aku. Prose võtabki voolu.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõsi ta on, kuid siiski. Mul on sama telefon ja normaalselt saan sellega hängides/mängides terve päeva küll ära elatud. See, et ta säästurežiimi peal 5 tundi vaevu vastu peab, ei ole enam küll protsessori viga.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lülitan alti kõik appid 3g wifi jne välja ja koguaeg power saver , no kooli lähen 100% akuga ja tagasi tulen pm 3% healjuhu ja ei mängi väga palju vb kooli jooksul mingi 20 min kokku ja veits netis. Ja üks probleem veel tulnd uimasem on juba ja kui desktopile tagasi lähen siis laggab nagu mingi 2 - 5 seki läheb aega et desktopi täiesti ära laeb . ühtegi appi desktopil pole aind data widget

 

Nojah käin millalgi esinduses rääkimas see ei ole normaalne lsslt. nad võiks normaalsed akud välja mõelda ükskord elus.

Muudetud liikme mernoski'i poolt

tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mine käi ära, see pole tõesti normaalne enam.

Antud mudel on küll 4-tuumaline, kuid oma raha eest on siiski seal odavaid asju sees (nt. aku, mis on kõigest 1800mah (enamik telefonidel on 2500 ja üle) ja graafika iiglamast ajast (Adreno 205 oli Neo V peal, mis on 2011 aasta mudel? Desire 500'l on üldse Adreno 203...)).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Algul öeldi ,et uutel telodel lähebki nii aga see pole normaalne ,et mul nii kiiresti läheb. Vahetati sim ära öeldi ,et vana simi viga vb ja kui ikka aku kiirelt läheb siis tagasi.

Viin tagsasi ja võtan uue telefoni. Praegu mõtlen Sony SP , Samsung S3 , Nexus 4 . Mis te neist arvate? Tahaks pikema aku kestvusega nii ,et saaks 1 päeva läbi (kasutan tihti) , kaalun praegu nendest nexus 4 ,sõber soovitas. Aga miinusteks on sellel ,et aku ei käi ära . Tagus on ka klaasist ja kui mingi pool h mängida siis läheb väga kuumaks. Mis te arvate ? Mis ise soovitate? piiriks on 300 euri.


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tuttaval S3. Tal on kõik asjad päevläbi sees, youtube lahti, wifi koguaeg sees ja 3g ning gps ka peal ja saab seitsmest hommikust õhtuni välja, siis kusagil 10%. Aktiivne kasutaja koguaeg.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

*Kõige nõrgem galaxy on s3. Maha kukub on led läbi kah.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

S3'me ekraan tõesti väga kerge katki minema. Sõber ükskord pillas oma telefoni laua pealt maha ja oligi displeis korralik mõra. Klaas jäi terveks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei oskagi otsustada , täna pean otsustama. 3 vahel on mõtet vist aint valida 300 euri eest androidi. Sony SP - https://www.emt.ee/et/sisu/-/pood/nutitelefonid/sony_xperia_sp , Nexus 4 - https://www.emt.ee/et/sisu/-/pood/nutitelefonid/lg_nexus_4_8_gb , S3 - https://www.emt.ee/et/sisu/-/pood/nutitelefonid/samsung_galaxy_s_iii/gt-i9300mbdseb

Tahaks just millel peaks hästi aku vastu. Tahaks tglt Nexus 4 aga kardan ,et see liiga nõrk. Tagune ju klaasist :/ , Ja vist ümbriseid ka kuskilt eriti ei leidu ?


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ebayst alati leaib ümbriseid Nexusele.

Aku mahutavuse poolest võib Sony SP osutuda ehk parimaks variandiks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Adreno 320 on suhteliselt uus videoprotsessor, seega võib järeldada, et veab uuemad mängukesed välja küll.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.