Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

La Puhh diary d(¤...¤)b

Soovitatud postitused

VIP
Tõestust paluks, et olen scamminud. Ära mölise, kui midagi ei tee. Acc hakkab looma, saaksid 4p, aga oled scammer, saad 1p. (seegi juba pluss)

 

Tavai , vait, mõlemad tõestus, siis usuvad k6ik teid,

edu sulle, acc on suht korralik juba ;) 6p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nonii ise tahab koguaeg panga pilti minul aga kus sinul see jääb ?? never pole näinud olgu olemas !

muidu fäääg oled :D njh kena acc juba cb 60 hohta . ma 81 ja total on alla 900'ja

aga noh kui teeksin saaksid puwnedit ! hetkel panen sulle 8 punkti ! tee def ja att ka 60 siis juba 9.5 !

Gl nooblet :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nonii ise tahab koguaeg panga pilti minul aga kus sinul see jääb ?? never pole näinud olgu olemas !

muidu fäääg oled :D njh kena acc juba cb 60 hohta . ma 81 ja total on alla 900'ja

aga noh kui teeksin saaksid puwnedit ! hetkel panen sulle 8 punkti ! tee def ja att ka 60 siis juba 9.5 !

Gl nooblet :D

 

:D Huvikas ja töpa tunnis ju näed:D

Ei ole,sina oled:D Suht jah,vaata ju pankasid:)

Thx.

Ailar,thx anyways:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei noh,arene arene poisu ;)

6/10


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja panga pilt.. ?

2p !


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.