Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kool,õpetajad,reeglid

Soovitatud postitused

Külaline Born @ Barrows
Täna kehalises :

Lõime jalaga palle võimlas niisama , õpetaja tuli sisse ütles

35 minta jooksu karistuseks .

Meil sõjaväe kord kekas

Tunnialgus : Rivvi , valvel , tervist , vabalt , parempöörd , joostes sammumarrs jne...

 

meil umbes sama aga Tunnialgus : Rivvi , valvel , tervist ,järjestloe , vabalt , parempöörd , joostes sammumarrs

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meil kunagi oli kehka 6ps normaalne, aga kui spordikas ehitati l2ks ta selle direks, nii et....


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Katleri kooli kunagine tööõpetuse õpetaja jagas õpilastele suitsu ja tegi ise ka

 

Kaua ta ei töötanud koolis :(


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meil ei võetud ühte klassivenda lihtsalt tundi :D

Tegi koridoris ülessandeid :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kahtlane..

meil on kooli oma mäevik (mis mul sai täna põlema pandud)

ning seal on kirjas kooli enda reeglid..

 

nt:mata tund-õpetaja ütleb " martin tee mis tahad vähemalt et oled vait."

kehka-asju pole õpetaja ütleb " dvi kao minema " (ALATI)

esta õps /klassa /õppela juss - tema tunnis eriti ei vea midagi on helistab emale , sellina kitzz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kahtlane..

meil on kooli oma mäevik (mis mul sai täna põlema pandud)

ning seal on kirjas kooli enda reeglid..

 

nt:mata tund-õpetaja ütleb " martin tee mis tahad vähemalt et oled vait."

kehka-asju pole õpetaja ütleb " dvi kao minema " (ALATI)

esta õps /klassa /õppela juss - tema tunnis eriti ei vea midagi on helistab emale , sellina kitzz

 

Nagu näha oled sina eriti kõva vend.

 

Muidu meil koolis küll mingi c klass mingi retardite klass pole , täiesti tavaline , nagu kõik teised klassid, ja mingit sõjaväekorda meil ka ei ole, pmst nagu suht ok on, SUHT. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No meil oli ka niisuguseid asju ,et tee mida tahad ,aga ole vait ,panen 3lme ära :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

meil on mata õps selline et, kui 1'simene tund on siis tyypi hilineb 20min ( kuna käib piimaringil) ja siis ykskord ma viisin talle esimesse tundi paki piima, aa , ja kui palju tema tundi hilineb siis ta hoiab niikaua kinni ka meid,

ykskord viskasin talle kustukummiga silma, tyyp tuli hakkas joonlauaga tagaajama, suht pull oli :D

töpa õps on meil selline uudu , yks kord oli nii , yks 9'ndike tunnis tyybid lõikasid klaasi, mingi yks ytle õpetajale, et , :" ma ei julge lõigata kuna mul juhtus ykkord õnnetus klaasiga(lõikas sisse) " ja siis mingi, töpa õpsil oli pohhui , tyyp lõikaski kogematta sisse kätte, tyybil oli 4 kõõlust puru ja mingi 14 õmblust, Töpa õps lasi pagu pealt lahti :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Meil ei võetud ühte klassivenda lihtsalt tundi :D

Tegi koridoris ülessandeid :D

 

see oli raudselt oss või rax keda ei lastud?;d


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meil nii et kui nn "Poiss1" hilineb esimesse tundi kasvõi 5min, siis kohe õps jumala närvis ja puha(alaealiste komisjon n stuff:D). Aga "poiss2" sööb tunnis, kuulab muusikat, loobib lennukeid, tunnis midagi ei tee jne - tüübile ei tehta mitte midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu näha oled sina eriti kõva vend.

 

Muidu meil koolis küll mingi c klass mingi retardite klass pole , täiesti tavaline , nagu kõik teised klassid, ja mingit sõjaväekorda meil ka ei ole, pmst nagu suht ok on, SUHT. :)

 

miks ma kohe sellepärast kõvamees olen aga nojaa thäänk away =)

c klassi meil pole -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh ma käin ka C klassi & Middleman käib B klassis, B klass on peaaegu full äbarikud:d

mõningad pole :D [ Middleman sa oled kah irw:d okok tglt Middleman kuulub normaalsemate sekka seal B klassis :D]


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm, lihtsalt arvasin aleks007 vms. jutust, et ta käib tardide klassist, ( kirjutab väärakalt :D ) aga noh, meil pole ka 9 C klass retard , seal on need, kes on istuma jäänud ja õppimis hädadega.

 

kle saa aru ma pole eestlane .... ma k2in eesti koolis aga mul m2lemad vanemad Venelased nii et sry kui kirjavead sees ok?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.