Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Kuidas teha politseile avaldus - E-maili teel.

Küsimus

Et siis panin täna facebooki uue pildi ülesse ja sõber kohe hakkab sinna igast sitta lisama peale, ja paneb veel facebooki ülesse, see on minu jaoks alandav ja häbi asi, et kuidas ma saaksin teha e-maili teel politseisse avalduse ja mis paragrahvi alla see läheb? kas keegi saaks mulle selle teksti siia kopeerida, mida ma kirjutama sinna avaldusse pean.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Et siis panin täna facebooki uue pildi ülesse ja sõber kohe hakkab sinna igast sitta lisama peale, ja paneb veel facebooki ülesse, see on minu jaoks alandav ja häbi asi, et kuidas ma saaksin teha e-maili teel politseisse avalduse ja mis paragrahvi alla see läheb? kas keegi saaks mulle selle teksti siia kopeerida, mida ma kirjutama sinna avaldusse pean.

 

Kas peab kohe politeisse andma? Muidugi on see oma valik, kuid facebookis on ka blokeerimis võimalus jne :)


*

www.Nodam.eu

* e-post: info@nodam.eu

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mina tegin internetis ja pärast helistati mulle, et üle täpsustada. Väga meeldiva inimesega suhtlesin ja lõpuks sai ka probleem lahendatud ning süüdlasel must plekk küljes.

Interneti teel saab ka avaldusi esitada, kuid uuri seda. http://www.politsei.ee/dotAsset/56377.doc

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Vortex, 1 vend sai 12k eur , kompentantsiooni, selle eest et mingi vend oli teda laimanud ja aluseta skämmeriks kutsnud

Ma tahaks näha ametlikku kohtulahendit selle kohta. Välismaal tehakse jah igasuguseid ime asju. Eestis sellist asja ei eksisteeri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Võta algul ühendust netikonstaabliga, ta oskab sellistel teemadel alati aidata.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Sa võid lihtsalt helistada ka näiteks jaoskonda. Millegipärast on nad nii laisad, et tahavadki, et sa kodus täidaksid avalduse, mitte kohapeal. Avalduse ankeet peaks olema neil seal netis kuskil olemas. Aga kui paragrahvi tahad teada, siis võibolla netikonstaabel oskab jah aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.